Telsec جرقه بزند تا نخست زمین تجاری جدید پروژه

Sean Flathers در لیزینگ و توسعه برای Telsec در شرکت زیر ساخت پروژه تجاری در منینگ جاده n. e. عرضه عکس / Postmedia

نخست زمین نزدیک به مرکز شهر و در درون, دسترسی آسان به عمده مسیرهای شریانی است که آسان نیست برای پیدا کردن تا زمانی که یک انتخاب دو هکتار سایت همراه منینگ جاده n. e. موجود شد آن را به سرعت و جامعی است.

در آن انگشتان پا خریدار بود Telsec اموال شرکت و ساخت و ساز آغاز شده در دو ساختمان مجموعا از 35000 متر مربع که در حال تقسیم به صنعتی محل سکونت خلیج.

محل است فقط در اطراف گوشه از مرکز خیابان بعدی به کلگری مدیره املاک و مستغلات ساختمان اداری مشرف Deerfoot دنباله مرکز شهر افق و کوه ها.

Sean Flathers در لیزینگ و توسعه برای Telsec می گوید: موقعیت صنعتی و تجاری منطقه بندی متمایز این پروژه از نمونه واحد انبار برای فروش.

“ما باید توانایی برای انجام یک کمی بیشتر از سنتی خلیج ارائه می دهند چرا که منطقه بندی اجازه می دهد تا ما را به انجام کار نيمه خرده فروشی, نمایشگاه, فروشگاه, فضا و یک تعداد دیگر با استفاده از” او می گوید.

زمین بالای منینگ جاده جایی که ریک Balbi معمار طراحی شده است, عقب ساختمان ارائه کوچکتر خلیج از 1,350 متر مربع با ارتفاع برای یک نیم اشکوب طبقه خواهد بود که ایده آل برای افرادی که به دنبال فروشگاه های وسایل نقلیه و یا تفریحی ،

جلو ساختمان را هشت واحدهای بزرگتر از 2,389 به 4,700 فوت مربع; شیب می دهد هر دو سطح پایین تر برای نمایشگاه و یا فضای اداری در سطح زمین با پارکینگ فراوان و سطح دوم برای امکان انبار استفاده از آن نیز هنوز وارد شده در کلاس در عقب.

“خریداران می توانید واحد خود را متناسب با نیازهای آیا این بدان معناست که ساختمان یک نیم اشکوب با لوله کشی برای یک آشپزخانه ایجاد یک سالن راحت فضا و یا احداث فضای اداری فوق یک انبار یا محل کار می گوید:” Flathers. “ما فروش پایان رسید پوسته فضا با آرایش ملایم پشت بام واحد heat/air و لازم خشن-ins برای ساخت هر آنچه که صاحبان می خواهید.”

این منینگ ارتفاعات توسعه آماده خواهد شد برای گردش مالی در این تابستان.

Telsec شده است در حال توسعه در این جامعه برای مدت زمان طولانی و در حال حاضر صاحب و مدیریت 45 ساختمان های تجاری در شهر.

این شهر همچنین دارای یک بخش مسکونی است که در حال ساخت فاز دوم Sanderson ریج در اورگرین مشرف Fish Creek Park. Telsec خریداری 240-واحد توسعه از Medican. پیش فروش در حال انجام برای 75 واحد اضافی به عنوان غرب فاز است که سهم بسیاری از امکانات را با قبل از آن محل سکونت صاحبان — از جمله استخر و اتاق تناسب اندام, سینما و بزرگ انبار شراب برای سرگرم کننده است.

بعدی پروژه جدید است Shawnessy ایستگاه مخلوط با استفاده از توسعه در یک 7.4 هکتار مخلوط با استفاده از سایت که Telsec صاحب بلافاصله مجاور به Shawnessy ایستگاه LRT در تقاطع Shawnessy بلوار و Macleod Trail S.

در یک سرمایه گذاری مشترک با یک خانه توسعه سه تا شش طبقه بتن ساخته شده از بلوک های مسکونی ساخته خواهد شد در یک 1.8-بسته هکتار بالا خرده فروشی واحد خواهد شد که اجاره و مدیریت Telsec که همچنان با نگاهی کلی به طراحی و بالقوه برای همکاری های استراتژیک برای تعادل زمین.

این سایت همچنین یک گوهر با تشکر از نزدیکی LRT و تراکم جمعیت بیش از 140,000 ساکنان در عرض پنج کیلومتر شعاع.

Telsec همچنین صاحب چندین بسته از استراتژیک واقع زمین ارائه انواع زیادی از اندازه و منطقه بندی به جای هر تعداد از مستاجر/مالک مورد نیاز است. توسعه آینده اضافه خواهد شد به بیش از یک میلیون فوت مربع از تجاری که 43 ساله کلگری شرکت در حال حاضر صاحب و مدیریت در این شهر است.

یادداشت:

کلگری-بر اساس Auticon جهانی آن شرکت مشاوره است که در استخدام ماهر بزرگسالان در طیف اوتیسم خود را گسترش داده کانادایی عملیات به تورنتو با همکاری با شرکت Deloitte. Auticon مدیر عامل Garth جانسون می گوید شرکت او به رسمیت می شناسد که بزرگسالان مبتلا به اوتیسم اغلب آموزش عالی در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات و استعدادهای حرفه ای در آن است. با وجود این بسیاری از پیدا کردن آن را دشوار است به امن و یا حفظ اشتغال است. Auticon کمک می کند تا آنها موفق شوند با ایجاد مشاغل پایدار برای تعداد زیادی از underemployed بسیار با استعداد در طیف اوتیسم. در ابتدا یک استقرار شش تا 10 Auticon مشاوران کار خواهد کرد با شرکت Deloitte مشتریان با ارائه مهارت های فنی که شامل تضمین کیفیت و تست, استخراج, تبدیل و بار خدمات. “تمرکز بر روی توانایی به جای معلول به ما می دهد دسترسی به بهترین استعداد به طوری که ما می تواند خدمت به مشتریان خود را بهتر می گوید:” کن Fredeen, Deloitte مشاور عمومی.

دیوید پارکر به نظر می رسد به طور منظم در هرالد. خواندن خود را آنلاین در ستون calgaryherald.com/business. او را می توان در 403-830-4622 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im