پزشکی از راه دور کلید به مراقبت های بهداشتی آمریکا را حتی پس از همه گیر به پایان می رسد

پزشکان و گروه های حمایت و برخی از قانونگذاران می گویند که محدودیت در استفاده گسترده از پزشکی از راه دور برداشته شود باید به طور دائم یک بار COVID-19 بحران برطرف و در حال تماس در کنگره برای تغییر قوانین به طوری که آنها اجازه می دهد خود را بیشتر بدون محدودیت استفاده کنید.

“بسیاری از چیزهایی که CMS در حرکت رو به جلو برای جبران خسارت برای پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور … زیادی است که نیاز به ادامه” بارت گفت. و مدیکر نیز باید ادامه پرداخت برای پزشکی از راه دور در همان نرخ به عنوان چهره-به-چهره مراقبت که آیا چنین بازديد تشخیصی یا درمانی دلایل او گفت:.

بیمارانی که استفاده کردم به راحتی از telehealth مشاوره در طول بحران بعید است که می خواهید به بازگشت به چهره به چهره تعامل با پزشکان به صورت معمول مقاصد گفت: Mike پادشاه مدیر شبکه مخابراتی و عملیات در دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه در گلوستون.

“چرا من باید رفتن به مطب به صورت چهره به چهره مشاوره و زباله نیمی از یک روز وقتی که من می توانید آن را از دفتر من” با استفاده از پزشکی از راه دور پلت فرم پادشاه گفت: “صحبت از بيماران طرز فکر در میزگردی اخیر برگزار شده توسط سیسکو.

“حرکت رو به جلو ما را ببینید بسیار گسترده تر بهره از بیماران و ارائه دهندگان در استفاده از تکنولوژی برای پاسخگویی به بسیاری از نیازهای که قبلا مورد نیاز یک فرد در دیدار” گفت: Kevin هارپر مدیر سیاست عمومی در آمریکا انجمن پزشکی از راه دور. “کنگره باید به دقت در نظر گرفتن مفاهیم در هر دو گروه بيماران و ارائه دهندگان خدمات در تغییر بازگشت به قبل از COVID محدودیت به خصوص به عنوان ارائه دهندگان خدمات و تحویل سیستم همچنان به شدت سرمایه گذاری در پزشکی از راه دور برای ملاقات بیمار تقاضا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de