Telehealth بازديد خروش همراه با کروناویروس موارد

برندان لوی اجرایی, مدیر پزشکی برای GoodRx — که صاحب مستقیم به مصرف کننده telehealth برنامه HeyDoctor — گفت: روشن شدن اطراف روش مانند ویژگی های چت هنوز هم مورد نیاز است. HeyDoctor به طور معمول خدمات بیماران به دنبال سریع نسخه برای چیزهایی مانند کنترل تولد اگر چه لوی گفت: این شرکت شده است triaging صدها نفر از بیماران در هر روز برای COVID-19.

“پاک کردن دستورالعمل کشوری که اجازه می دهد تا ارائه دهندگان برای تصمیم گیری بهترین روش مراقبت (در فرد تصویری, چت و غیره.) برای بیماران خود را به طور چشمگیری افزایش توانایی ما برای درمان بسیاری از مردم,” او گفت:.

یک درهم آمیخته از دولت قوانین همچنین باعث می شود آن نامشخص است که در آن پزشکان مجاز به عمل است. معاون رئیس جمهور مایک پنس در هفته گذشته اعلام کرد که وزارت بهداشت و خدمات انسانی خواهد بود صدور مقررات آن روز به پزشکان اجازه می دهد برای تمرین در سراسر خطوط دولت اما HHS تا کنون ارائه نشده است جزئیات بیشتر.

متحده عمدتا کنترل خود را به سیاست های صدور مجوز و اعتصاب می تواند توافق نامه با یکدیگر به پزشکان اجازه گذشتن از مرزهای خود را. همچنین مشخص نیست که آیا این تهمت دولت اعلام خواهد اعمال پزشکی از راه دور.

“دولت اخذ مجوز موضوع این است که قطعا گیج کننده” Antall گفت. “ما در حال تشویق رئیس جمهور اطلاعیه در خصوص کاستن از دولت اخذ مجوز محدودیت به عنوان این چیزی است که ما تا به مدت طولانی است که یک طرفدار اما واقعیت این است که فدرال موضوع و هنوز هم باید تصویب توسط هر فرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im