فن آوری خرده فروشان پیوستن به پنتاگون AI واحد به کمک COVID-19 تدارکات

یکی از کلیدی ترین اهداف Shanahan است برای تغییر نظامی ایالات متحده را از فرهنگ صنعتی-سن تاکید بر سخت افزار و سلاح به عصر دیجیتال تاکید بر داده ها است. ایالات متحده و چین در حال مسابقه برای به دست آوردن یک مزیت در هوش مصنوعی-فعال ابزار است که اجازه خواهد داد که خود را ارتش برای پاسخ به تهدید در کامپیوتر با سرعت و نه در انسان تصمیم گیری بار.

اگر چه بزرگ ترین آجر و ملات خرده فروشان مانند Walmart, Target, Safeway, و همچنین به عنوان بازار های آنلاین مانند آمازون باید حجم زیادی از داده ها پیچیده در فروش محصولات آنها را حمل آنها به ندرت حتی به اشتراک گذاری اطلاعات جمع با یکدیگر “است که در آن دولت می آید به عنوان یک بازار ساز به عنوان یک شخص ثالث بی طرف است که می گویند ‘گوش دادن ما را در تمام داده ها,'” Mulchandani گفت.

به طور معمول هنگامی که به نام کمک به در طول بلایای طبیعی مانند طوفان و گردباد و یا زمان همه گیر گارد ملی واحد و FEMA افسران کار با “صفر اطلاعات در فروشگاه های خرده فروشی” و انواع لوازم فروشگاه ها ممکن است حامل و یا در حال اجرا از Mulchandani گفت.

Mulchandani سابق دره سیلیکون کارآفرین که به فروش می رسد یکی از شرکت های سیسکو قبل از در نظر گرفتن موقعیت خود در پنتاگون گفت که او شنیده بود که اعضای گارد ملی گاهی اوقات مجبور به رفتن به فروشگاه های خرده فروشی و دستی تعداد بطری های آب در قفسه.

“به جای سربازان ما به هدر رفتن زمان راه رفتن در آن وجود دارد و شمارش [بطری آب] و آن را به طور کامل نادرست دقیقه” آنها راه رفتن از درب زیرا این موارد ممکن است به فروش می رسد بلافاصله پس از آن اطلاعات مرکز تلاش با هدف ارائه یک دید چشم پرندگان از کمبود دم در یک منطقه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>