‘مالیات دهندگان انتظار بهتر’: Magliocca معذرت خواهی برای ‘خطا’ در هزینه های سفر

شهرستان کالگری عضو شورا جو Magliocca عکس گرفته شده در طول یک جلسه شورا در دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است. گاوین جوان/Postmedia

Coun. جو Magliocca علنا عذرخواهی دوشنبه به “اشتباهات” در هزینه های خود را از سال گذشته فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس از جمله expensing مواد غذایی و نوشیدنی در جلسات با مقامات منتخب که می گویند آنها هرگز با او نشسته.

“کلگری مالیات دهندگان انتظار بهتر از من و پس از این شورای” Magliocca گفت: در شورای اتاق.

“من متاسفم و عذرخواهی می کنم برای من خطا در این. این خواهد بود که نهایی بیانیه عمومی در این زمینه است.”

هفته گذشته بخش 2 عضو شورا موافقت کرد به بازپرداخت بخشی از هزینه های سفر از سفر به کنفرانس در شهر کبک در بهار گذشته پس از Postmedia نشان داد او expensed دو تا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان شورای همکاران از جمله 1800 دلار در هزینه های میزبانی.

میزبانی هزینه ها به طور معمول متحمل شده توسط اعضای شورا در جلسات خود با گروههای خارجی و یا سازمان ها و مشاوران مجاز به هزینه $100 در هر روز است. Magliocca شورای شهر نماینده در FCM هیئت مدیره در سال گذشته تا به حال به ارائه برخی از هزینه های خود را از طریق بخش, دفتر بودجه و همچنین شهر حساب های شرکت برای جلوگیری از نقض قوانین است.

Magliocca گفت: Postmedia هفته گذشته که او نوشت: یک چک شخصی به شهر کلگری به بازپرداخت حدود 900 دلار ارزش هزینه reimbursing همه از الکل و شام استیک که قبلا متهم به شهر حساب. روز دوشنبه Magliocca گفت که او بازپرداخت تمام الکل و هزینه های میزبانی از FCM به میزان حدود 2100$.

شهردار ناهید jasper de valk گفت: این مهم است که اعضای شورا را درمان نمی کند وظیفه ای از مستند ملاقات با مقامات دیگر “cavalierly.”

“این یک بخش خصوصی کار در اینجا. از آن متفاوت است. ما باید یک سپرده اقتدار است که ما باید بسیار مراقب باشید و ما رو به نگه داشتن بینی ما پاک در چیزهای شبیه به آن در همه زمان ها,” او گفت:.

با وجود این که مسئولیت شهردار گفت وجود ندارد بسیار بیشتر نظارت مورد نیاز به عنوان طولانی به عنوان مشاوران پایبند به این شهر قوانین موجود در اطراف شفافیت و افشای.

“مشاوران واقعا باید برای رسیدن به نقطه گفت:” نگاه وجود دارد که یک کد رفتاری. آن را حاکم بر تصمیم گیری من حتی اگر وجود دارد نه بسیاری از دندان به آن را تحت قانون است. آن را به حاکم بر فعالیت های من و اعمال من در هر روز است.'”

مرتبط

ده و اعضای شورا از جمله Magliocca حضور, FCM, expensing به طور متوسط $3,200 هر. اما Magliocca expensed $6,400 برای سفر.

حداقل چهار مقامات منتخب ذکر شده در رسید ارسال شده توسط Magliocca گفت: آنها نمی باید وعده های غذایی و یا نوشیدنی های خریداری شده توسط او با وجود اینکه در فهرست خود رسید.

یکی از این مقامات Chestermere Coun. ایوت نوع گفت او شکایت با کلگری شورای شهر تمامیت کمیسر جمعه پس از او در بر داشت نام او همراه با چند تن از سیاستمداران دیگر متصل به یک $331 نوار تب در فیرمونت Le Château Frontenac.

Magliocca بستری اواخر جمعه که او آمد از این کنفرانس با “صدها نفر از کارت های کسب و کار” و “به وضوح مخلوط کردن برخی از من رسید.”

او علنا عذرخواهی دوشنبه تا مردم او ذکر شده است و گفت او شده است تلاش برای تماس با آنها را شخصا.

Magliocca اضافه شده است که او در سال گذشته کاهش بیش از $20,000 از دفتر بودجه “و در این سال من با هدف اصلاح دفتر بودجه و حتی بیشتر برای رفتن بیشتر برای نشان دادن تعهد من به مالی محافظه کار و مسئولیت است.”

او اضافه کرد که در آینده او دیگر نمی خواهد هزینه هر الکل به شهر حساب.

— با فایل های از مگان Potkins

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im