مالیات پروب ناعادلانه اهداف تهمت فردا نامزد حامیان می گویند

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برخی از حامیان لقب داده اند و آن را منحرف شکل شاعرانه بی عدالتی در حالی که دیگران استدلال می کنند آن را تنظیم بی سابقه ای پر مخاطره هنجار موشکافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد امروز در hyper-حزبی واشنگتن است.

محافظه کار فیلمساز مستند مایکل بسته جمهور تهمت انتخاب به سر مالیات دهندگان بودجه صدا و سیمای آژانس در حال حاضر رو دموکراتها اتهامات در مورد شیوه های کسب و کار حتی اگر فیلم سازان مستند در سمت چپ مجموعه فیلم خود شرکت ها در روش های مشابه با توجه به مالیات اسناد و مدارک بررسی شده توسط RealClearPolitics.

واشنگتن دی سی دادستان کل رسیدگی به نامزد کسب و کار مالیات بر شیوه های راه اندازی شده در هفته گذشته یک روز پس از دریافت شکایت از دموکرات ایالت و سناتور ” باب منندز می آید بر روی پاشنه از بسته فیلمی درباره دیوان عدالت کلارنس توماس پخش علنی برای اولین بار شنبه شب در PBS.

“ایجاد شده برابر با: کلارنس توماس در کلمات خود” به پایان می رسد با عدالت را بازگویی تلفات عظیم آنیتا هیل آزار و اذیت جنسی اتهامات-که تحت سلطه و تهدید خود را تایید — در زمان او و خانواده اش نزدیک به 30 سال پیش و اصرار که تپه دراز کشیده بود. توماس همچنین توضیح داد که چگونه او در برابر غارنوردی برای فشار به عقب نشینی به عنوان نامزد.

دو ساعت فیلم پاشیده با اشاره به سال 1960 ادبی کلاسیک “کشتن مرغ مقلد” که در آن سرنوشت یک مرد را به اتهام تجاوز به یک دختر در جنوب عمیق بود مهر و موم قبل از محاکمه و حتی شروع بدون در نظر گرفتن حقایق است.

در سال 1991 توماس تلقی تپه اتهامات یک “high-tech مجازات برای uppity سیاه پوستان” که جرأت به فکر می کنم متفاوت تر از بسیاری از برادران خود را. توماس’ اصرار بر بی گناهی خود را به پایان رسید تا به اندازه کافی قانع کننده هستهای به نفع خود تایید 52-48 اما او می گوید که انجام این زخم از تجربه بوده است.

در حال حاضر آن را Thomas’ قصه گو را به نوبه خود به تجربه شدید حزبی سنا مخالفت خود را تایید. بسته تهمت انتخاب رئیس آژانس ایالات متحده برای جهانی رسانه چتر سازمان برای رسانه هایی مانند صدای آمریکا و رادیو آزاد اروپا و آسیا و دیگر منابع است که به ارائه اخبار در 40 زبان در سراسر جهان است.

آن بوده است نزدیک به دو سال پس از بسته نامزد دریافت جایزه بود. حزب دموکرات کار با در حال حاضر بازنشسته ضد برگ برنده جمهوری خواهان قبلا انداخت تا موانع پس از موانع ابراز نگرانی در مورد بسته را قبل از کار با سابق کاخ سفید بالا مشاور استیو Bannon در دو مستند. در یک جریان منفی از مقالات منندز و دیگر مخالفان مطرح ترس است که بسته به نوبه خود می تواند به فردا و رسانه های وابسته به نرم افزار-برگ برنده تلویزیون و رادیو.

این یک اتهام بسته و خود را حامیان به شدت انکار کند. آنها به استناد سال خود را گسترده خدمات عمومی در سازمان های غیر انتفاعی و تلویزیون از جمله نانامی به بازی به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از برنامه نویسی در این شرکت برای پخش عمومی منجر Worldnet (این خبر را تلویزیون طرف) خدمات خود را در شورای ملی علوم انسانی و به عنوان co-صندلی بین المللی تلویزیون شورا – تمام کارهای او انجام شده در انطباق با سازمان ها ماموریت.

این نگرانی واقعی آنها استدلال می کنند که بسته را به جای چندین زمان مقامات بالا در VOA و دیگر USAGM اشخاص از جمله آماندا بنت اوباما منصوب. در سال های اخیر USAGM مواجه شده است و یک سری از شرم آور مدیریت شکست های داخلی و آشفتگی و در حال حاضر فاقد یک رهبر پس از جان Lansing قبلی خود مدیر عامل و مدیر چپ پاییز گذشته.

هر چند در برخورد با یک تاخیر طولانی, بسته, چهره هیچ جا در نزدیکی خودنمایی و تحقیر ملی ویژه توماس برخورد با نزدیک به 30 سال پیش است. اما در هفته گذشته بسته حامیان می گویند وجود یک شباهت: طول دموکرات ها خواهد شد برای جلوگیری از خود را تایید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ابراز نا امیدی بیش از بنبست و دو جنگ جهاني در آمريکا برای آنچه که او گفته بود ضد تهمت تعصب همراه با اتهامات که آن را منتشر چینی تبلیغ در مورد کوروناویروس. در مارس 15 کنفرانس مطبوعاتی او لعنتی آژانس پوشش همه گیر را به عنوان “نفرت انگیز” و یک “رسوایی است.”

پس از این دیدگاه وجود دارد حرکت در محکوم نامزدی. سناتور. جیم Risch جمهوری خواه و رئیس کمیته روابط خارجی سنا, برنامه ریزی پانل رای در بسته پنج شنبه گذشته که پیشرفته انتصاب خود را به کامل سنا برای تصویب نهایی است. پس از مدت ها انتظار بسته آماده شد تا در نهایت به USAGM کمر. اما شب قبل از برنامه ریزی, رای, اخبار درز کرده در واشنگتن پست است که دادستان کل از ناحیه کلمبیا باز کرده بود رسیدگی به اینکه آیا بسته سوء استفاده از بودجه خود را برای غیر انتفاعی و خیریه عمومی آزمایشگاه رسانه ای برای تامین مالی فیلم های مستند.

منندز در این رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی که به مدت طولانی مسدود نامزدی بود, درخواست دادستان کل نگاه به این موضوع که تنها یک روز پیش از آن.

در موضوع با توجه به چند رسانه ای, گزارش حداقل 1.6 میلیون دلار در کمک های مالی به بسته های غیر انتفاعی که منتقل شد به تلویزیون شرکت تولید چند برابر تولیدات از سال 2011 به صندوق چند فیلم. بسته را گرفته اند و به شدت تحت فشار قرار دادند. یکی به این فیلمساز متهم AG, کارل رکین از “weaponizing دفتر خود را برای خنثی کردن نامزدی.”

“جمهوری خواهان باید خشم این سوء استفاده از قدرت و باید از پایین به جای این اجازه می دهد به راه آهن مایکل بسته نامزدی” این منبع گفت RealClearPolitics.

به نظر می رسد جمهوری خواهان مجلس سنا ممکن است پس از آن مشاوره به عنوان Risch موکول بسته کمیته رای برای پنج شنبه صبح و نشانه ای است که همه جمهوری خواهان در پانل انتظار می رود برای حمایت از نامزدی از جمله میت رامنی مکرر تهمت منتقد.

دادستان کل تا به حال به اطلاع کمیته مورد بررسی در اوایل روز از هفته گذشته برنامه ریزی شده رای و Risch به پایان رسید تا با به تعویق انداختن این موضوع است.

منندز در این هفته groused در مورد “شکستن [آمریکا] comity” که معمولا وجود دارد در این پنل گفت که او را نمی شنوند و از Risch خود را در مورد تغییر زمان.

“[او] متوجه شنوایی در مایکل بسته که من حتی نمی دانم در مورد” نیوجرسی مجلس به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل شنبه. “پس همه این چیزهایی که شما می دانید, من باور نمی کنم یک جانبه خلع سلاح. اگر این روشی است که شما در حال رفتن به کار زمانی که شما در اکثر سپس انتظار نیست که به نوعی تعارف است به بازگشت به” زمانی که جمهوری خواهان در اقلیت هستند.

خواسته به طور مستقیم چه این موضوع را با بسته است منندز گفت: “او را تحت بررسی توسط ناحیه کلمبیا دادستان کل کارل رکین در مورد مسائل مالیاتی که من فکر می کنم باید حل و فصل شود.”

کاخ سفید در طول هفته گذشته با صدور دو بیانیه در حمایت از, برای, بسته, این استدلال که او بارها و بارها پاسخ داده منندز’ جزئیات سوالات خود را در مورد مالیات و وضعیت جدید توسعه به عنوان یک راه برای دموکرات ها به اجرا ساعت در نامزدی قبل از انتخابات ماه نوامبر.

یک سخنگوی کاخ سفید نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در منندز بیش طنز از کسی که با جدی اخلاق خودگذشتگی در سنا سابقه کار برای راه اندازی یک بررسی به شخص دیگری اخلاق. منندز بود و فرو رفته در شش سال رسوایی پس از متهم به فاسد معاملات به نفع سیاسی دهنده. اگر چه این موضوع به پایان رسید و در یک سال 2018 mistrial از هر دو حزب در مجلس سنا کمیته اخلاق به شدت به او اندرز بیش از آن.

“به عنوان کسی که ادعا می شود یک قربانی انگیزه های سیاسی تحقیقات خود منندز سناتور. باید بدانید که بهتر از بازی با یکی از سنا بالاترین قانون اساسی مسئولیت” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت RealClearPolitics. “هنگامی که از انجام هیچ چیز دموکرات ها در سنا متوجه مردم آمریکا خواستار رای رئیس جمهور تهمت واجد شرایط نامزد?”

منتقدان نیز به $40,000 در کمک های مالی به منندز’ صندوق دفاع حقوقی برای کمک به مبارزه با اخلاق اتهامات از USAGM عضو هیئت مدیره مایکل Kempner و همسرش ژاکلین به عنوان ممکن است عامل ایجاد انگیزه در پشت منندز’ تلاش برای جلوگیری از بسته.

Risch است گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است و تأکید کرد که نامزد کرده بود به طور کامل پاسخ سناتور سوالات.

مانند بسته فیلمسازان و تلویزیون تولید در سمت چپ و همچنین استفاده از سازمان های غیر انتفاعی برای جمع آوری کمک از خیرین و سپس راه اندازی یک برای سود شرکت به فیلم. یکی جاش فاکس که ضد fracking فیلم “Gasland” برنده جوایز در جشنواره فیلم ساندنس در سال 2010 و بعد از آن پخش شد HBO. فاکس یک سازمان غیر انتفاعی بین المللی وای که جمع آوری سهم و یک نهاد خصوصی, Gasland Productions LLC, که باعث می شود فیلم ها و جمع آوری هر گونه درآمد حاصل از آنها با توجه به بین المللی Wow را 990 فرم ثبت با IRS.

یکی دیگر از تهیه کننده فیلم با کسب و کار و روابط بسته گفت RealClearPolitics که او راه اندازی دو جانبه راه از بودجه سینما در سال گذشته در مشاوره از یک مشاور که به او گفتم آن استاندارد عامل مالیات روش. دلیل اصلی برای انتقال وجوه از غیر انتفاعی به یک شرکت مستقل است که برای محافظت از غیر انتفاعی از دعاوی که هر گونه بحث سیاسی فیلم ممکن است بی درنگ.

“از لحاظ مالی مسئول چیزی که به انجام است که به تنظیم جداگانه شرکت تولید و تولید شرکت تنها طول می کشد تا منابع مالی مورد نیاز برای تولید این فیلم گفت:” تولید کننده که نخواست نامش فاش شود از ترس اینکه هدف منندز. “به این ترتیب مسئولیت تنها متصل به خود را تولید شرکت و محافظت از شما دیگر کمک های مالی از اقدام قانونی.”

بسته حامیان باید مشخص واشنگتن پست در ستون توسط میشل شاه بیش از آخر هفته به خصوص ناعادلانه است. این قطعه به نظر می رسد تحت عنوان “می تواند کارل رکین توقف فردا از تبدیل شدن به یک تهمت سخنگوی?” با subhead “را مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به رهبری آمريکا سوء استفاده غیر انتفاعی بودجه ؟ سی را AG بر روی آن است.”

این مقاله می گوید رکین “چاره ای به حال” چون “سوالات مطرح شده توسط منندز جدی هستند.”

“منطقه تحت قانون سی های غیر انتفاعی و همچنین مدیران و افسران باید چوب به ‘غیر انتفاعی عمومی در اهداف و نه به طور غیر قانونی به نفع خصوصی افراد,'” شاه نوشت و با اشاره به خطوط در رکین نامه به منندز.

در سرب پادشاه ستون نقل قول منندز ” ادعا می کنند که بسته خودداری کرد “برای پاسخ به بررسی های مربوط به سوالات مربوط به نامزدی خود را.” اما منابع نزدیک به بسته بگویم RCP است که به سادگی نادرست است.

“به نظر می رسد که منندز گمراه پادشاه” این منبع گفت. “مایکل مطلقا در پاسخ به سوالات مطرح شده است. او ارائه شده کامل پاسخ با تنها استثنا در این است که او نمی خواهد فاش محرمانه هویت اهدا کنندگان” به سازمان های غیر انتفاعی.

James Joseph, یک شریک با آرنولد & Porter که co-صندلی این شرکت مالیات تمرین گفت: این مشترک برای سازمان های غیر انتفاعی برای جمع آوری کمک های مالی برای این فیلم و پس از آن برای شرکت های انتفاعی به آنها را.

“آن تبدیل شده است بسیار رایج برای استفاده از سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به ساختن فیلم های مستند فقط به خاطر بازار تجاری بسیار محدود است,” او گفت: RCP. “مردم تبدیل شده اند با آن راحت و IRS را تایید کرده است این مستند روند. وجود دارد معمولا برای سود شرکت تولید درگیر است.”

هدف از راه اندازی مربوط به سود اشخاص است که گاهی اوقات برای انجام “مسئولیت حفاظت از اهداف و بار دیگر فقط برای مقاصد حسابداری,” او گفت:.

چه فیلمسازان باید مراقب باشید در مورد این ترتیبات یوسف توضیح داده شده است به مطمئن شوید که برای سود طرف پرداخت فیلمساز “مناسب برای جبران کاری که آنها انجام می دهند.” بسته حامیان نقطه که او با استخدام یک تیم از سردبیران gaffers و تولید دستیاران او پرداخت می شود برای تولید دقیق Thomas مستند – و این که او باعث می شود $160,000 یک سال برای فیلم های خود کار می کنند.

برای ارائه به مشتریان بیشتر حمایت قانونی یوسف گفت: او توصیه می کند آنها را به قرار دادن با هم یک هیئت مدیره برای سازمان های غیر انتفاعی است که اعضا در علاوه بر این به سود طرف مدیران به طوری که هیئت مدیره می تواند تعیین اگر جبران خسارت منصفانه است که بازار با تضاد اعضای هیئت مدیره recusing خود را از این تصمیم. در بسته را مورد هیئت مدیره تشکیل شده است از خود آلن رنگ رابرت Coonrod پائولا Dobriansky و Juliana Pilon.

کسانی هستند که “بهترین شیوه” حمایت جوزف توصیه می کند اما او گفت که آیا جبران خسارت نقض قوانین حفاظت در برابر استفاده از سازمان های غیر انتفاعی برای خصوصی بهره مند خواهد بستگی دارد که آیا این نمایندگان معتقد است که جبران خسارت عادلانه است یا نه.

“اگر به شما پرداخت بیش از حد شما می تواند نقض خصوصی inurement دکترین بنابراین شما باید مراقب باشید که شما پرداخت نرخ بازار,” او گفت:.

راه بسته است پرداخت برای تولید فیلم و جبران خسارت است “هیچ چیز غیر عادی” او گفت:. “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن را به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی overpaying.”

او اضافه کرد که او نه یک کارشناس جبران خسارت اما بسته $160,000 “صدا نمی خواهم بی دلیل مقدار.”

چند تن دیگر از وکلای مالیاتی تماس برای این داستان بودند و تمایلی به وزن در محاسن رکین بررسی بدون دیدن جزئیات کامل بسته اظهارنامه مالیاتی و خیریه براده با IRS. برای تعیین اینکه آیا فیلمساز چیزی اشتباه آنها گفت: که شامل یک تجزیه و تحلیل طولانی است که می تواند هفته ها یا ماه.

از آنجا که این, آنها نیز مورد سوال که آیا هر گونه دادستان کل می تواند تعیین کند که آیا برای راه اندازی رسیدگی به مالیات ماده, مثل این یکی پس از کمتر از 24 ساعت بررسی شکایت. (منندز ارسال نامه خود به رکین در مارس 12; بعدی بعد از ظهر واشنگتن پست اعلام کرد AG باز کرده بود تحقیقات.)

سریع به نوبه خود از وقایع به خشم بسته اند.

“کارل رکین انجام داده است ، شما ارسال نامه او در مارس 12 درخواست او را به نگاه به آن و به معنای واقعی کلمه در مارس 13, او سیلی یک حکم در مایکل بسته” یک منبع نزدیک به بسته گفت. “چه یک شوخی است. که ظالمانه و نفرت انگیز….”

“این ممکن است تبدیل به هنجار جدید – پیدا کردن یک دوست است که یک دموکرات AG به بسته بندی سفر ماهیگیری و آن را به یک احضاریه به طوری که آنها می تواند پس از آن ادعا می کنند که کسی را تحت بررسی بنابراین ما می توانیم حرکت رو به جلو با نامزدی تا آن را حل و فصل شود.”

مایکل ساندرز سرب شریک در خالی رم LLP واشنگتن دی سی-مالیات معاف گروه نوشت: یک کتاب درسی در مورد مسائل مالیاتی اطراف های غیر انتفاعی “سرمایه گذاری مشترک مربوط به مالیات معاف سازمان است.”

“این یک منطقه که خواستار بررسی بسیار نزدیک خاص واقع الگوهای” درگیر او در مصاحبه ای گفت:. “بدون انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق وجود دارد هیچ راهی برای گفتن اگر وجود دارد هر گونه تخلف – هر مورد متفاوت است. آن را خطرناک برای پرش به نتیجه گیری و هر کسی می تواند قرار دادن هر گونه شیب آنها می خواهند در حقایق.”

چنین مواردی زمانی که آنها رسیدن به IRS وجود دارد برای “زمان طولانی” قبل از آنها تصمیم گرفت افزود گیل فرست دیگر معاف-سازمان مالیاتی وکیل در شرکت که منجر به ساندرز’ کتاب.

“در جهان مدرن خیریه در حال درگیر شدن در بسیاری از فعالیت های مختلف و IRS قبول واقع,” او گفت:. “معاف سازمان می تواند برای سود مربوط به سازمان است. آن را فی نفسه بد است.”

ساندرز همچنین تاکید کرد که نمایندگان می تواند حداقل یک سال به طور بالقوه متعددی برای رسیدن به یک عزم پس از یک معاینه دقیق از حقایق در مورد مثل این مربوط گسترده به عقب و جلو با مالیات دهندگان در حقایق.

یکی دیگر از مالیات کارشناس که نخواست نامش فاش شود به صحبت در سیاسی متهم موضوع تکرار نگرانی که IRS می تواند سال برای رسیدن به یک تصمیم با اشاره به اوباما-دوران رسوایی مربوط IRS هدف از محافظه کار مالیات معاف سازمان که برخی از آنها در انتظار سال به صورت مستقل تصمیم گیری است.

این کارشناس گفت: این واقعیت است که توماس مستند پخش شده در PBS که به خودی خود یک غیر انتفاعی می تواند نشان می دهد که پول رفتن به بسته شرکت خصوصی است “سازگار با اهداف خیریه از سازمان های غیر انتفاعی.”

اگر این همه افشا در مالیات خود را به براده آن را احتمالا کار کردن در بسته را به نفع کارشناس گفت.

“آن پایین می آید یا نه مقدار [بسته و همسر او] بودند پرداخت شده برای تولید این فیلم یک مقدار معقول جبران,” او گفت:. “ممکن است جنبه های سی قانون است که می تواند اعمال محدودیت است.”

“قطعا آن را برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از سیاست درگیر” این منبع به این نتیجه رسیدند.

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrasweet bonanzaaviator oynaelf bar bc5000geciktirici hapVan EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü