می گوید: Stephen Bronfman گروه نیست نزدیک به تبدیل شدن به سهامداران اقلیت و نمی خواهد تا زمانی که ساخت و ساز آغاز خواهد شد در یک استادیوم جدید.

مونترال طرفداران بیس بال بودند به طور خلاصه با توجه به برخی از امید در مورد تیم آینده به زودی هنگامی که استفان Bronfman گفت: Journal de Montréal گروه خود را از کسب و کار محلی و افراد نزدیک به تبدیل شدن به سهامداران اقلیت در Tampa Bay Rays.

داستان نوشته شده توسط Réjean ترمبلی و منتشر شده در شنبه, مجله تا به حال Bronfman گفت او و اشعه تنها ماه دور از مشارکت.

“بعد از چند ماه شاید سه یا چهار بدون شک ما در مونترال را تبدیل به صاحبان شرکت از تمپا تیم با استوارت استرنبرگ مالک فعلی از اشعه” Bronfman گفت: مجله. “مذاکرات بسیار پیشرفته. ما در حال رفتن به تبدیل شدن به سهامداران اقلیت اما که به ما زحمت نمی در همه. استوارت استرنبرگ راست است تا مردی که هیچ چیز مانند جفری Loria (مالک سابق از Expos).”


استفان Bronfman (راست) و پدرش چارلز حضور در کنفرانس مطبوعاتی جشن سالگرد 50 از Expos در 21 مه 2019.

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

اما بعد در روز استرنبرگ گفت: مجله داستان درست نیست و Bronfman نادرست بود در گفت: مذاکرات در حال حاضر در جریان است و فروش می تواند تکمیل شود در سه تا چهار ماه.

“این درست نیست” استرنبرگ گفت: علامت Topkin از خلیج تمپا بار در اشعه’ بهار-مرکز آموزش در پورت شارلت, Fla.. “سرانجام در یک نقطه من می خواهم انتظار و باور آنها می تواند و خواهد تبدیل به اقلیت همکاران. … من نیاز به برخی از نمایندگی وجود دارد. اما هیچ چیز اتفاق می افتد در ماه. به هیچ وجه.”

Topkin گزارش اگر یک “رادیکال” برنامه را به اشعه تقسیم فصول بین تمپا و مونترال شروع در 2028 اتفاق شد استرنبرگ انتظار می رود به فروش یک سهم اقلیت در این تیم به مونترال ،

Topkin گزارش سال گذشته سنت Petersburgh شهردار ریک Kriseman به ضرب گلوله یک پیشنهاد به اشعه شروع به تقسیم صفحه اصلی بازی بین تمپا و مونترال به عنوان اوایل به عنوان 2024 و استرنبرگ گفت: در MLB زمستان جلسات آن در ماه دسامبر اتفاق می افتد در 2028 هنگامی که اشعه’ توافق در Tropicana زمینه است.

این طرح به اشعه تقسیم های بین تمپا و مونترال شامل جدید در فضای باز استادیوم های ساخته شده در هر دو شهرستانها با موافقت نامه در محل تا پایان این سال است. Sterberg گفت: بار او نمی توانست به فروش بخشی از اشعه تا زمانی که ساخت و ساز تا به حال در واقع آغاز کرده است در مونترال پارک توپ با بیل در زمین است.

“آن را نمی خواهد اتفاق می افتد قبل از آن” استرنبرگ گفت: بار. “صفر شانس این اتفاق می افتد قبل از آن.”

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im