بایگانی اطلاعات و روزنامه ها ممنوع در بسیاری از سالمندان خوابگاه به سرعت coronavirus گسترش

“کارشناسان به ما گفته اند این ویروس می تواند اقامت بر روی انگشتان … ما نمی خواهید را به شانس” می گوید: معاون رئيس جمهور از انتخاب ،

با تعداد COVID-19 مورد افزایش بسیاری از سالمندان’ خوابگاه ramping تا اقدامات لازم برای حفظ این ویروس از ورود به ساختمان.

روز دوشنبه یکی از کبک بزرگترین بازنشستگی خصوصی, صفحه اصلی شرکت های ممنوع takeout مواد غذایی و تحویل روزنامه ها گفت: به طور موقت اقدامات لازم برای جلوگیری از ویروس از ورود آن 44 خوابگاه.

“این امکان را برای ساکنان به بایگانی اطلاعات به دلیل خطر آلودگی بیش از حد بزرگ است” گفت: mylène را Dupéré معاون رئیس جمهور از امور عمومی برای انتخاب گروهی که صاحب ویستا در Notre-Dame-de-فضل و والدورف در Côte-St-Luc. “تحویل مردم نمی تواند به محل اقامت زیرا آن ضروری است.”

در مورد 14,000 سالمندان زندگی می کنند در 44 خوابگاه در سراسر استان.

این شرکت همچنین به طور موقت متوقف شد, تحویل تمام روزنامه ها از جمله روزنامه رسمی مونترال.

“کارشناسان به ما گفته اند این ویروس می تواند اقامت بر روی انگشتان دست و روزنامه است (لمس با چند دست) بنابراین ما نمی خواهید را به شانس” Dupéré در مصاحبه ای گفت:.

یک تیم از مدیران ارشد صحبت روزانه به بحث در مورد آنچه در دیگر مراحل باید انجام شود به نگه داشتن سالمندان بی خطر است.

این شرکت بسته شده است آن اتاق ناهار خوری برای جلوگیری از سالمندان از جمع آوری. وعده های غذایی را می توان دستور داد و در حال تحویل به هر واحد.

روز دوشنبه نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: سالمندان باید در خانه باقی می ماند برای حداقل سه هفته بعد.

آنها فقط می تواند به ترک اقامتگاه خود را تحت شرایط خاص و یا تحت نظارت به منظور کاهش احتمال ابتلا به ویروس.

مواد غذایی هنوز هم می تواند تحویل به خوابگاه و در حال کاهش یافته و از در ورودی Dupéré گفت.

کارکنان را متوسط از هر کس وارد ساختمان از جمله تمام کارکنان و پرستاران.

ساکنان مجاز به راه رفتن در راهروها اما مجاز به جمع آوری در گروه های, او گفت:.

هر چهار مرگ و میر در کبک مرتبط به سالمندان اقامت در Lanaudière منطقه شمال شرق مونترال.

دو هفته پیش Quebec ممنوع تمام بازدیدکننده داشته است به سالمندان’ خوابگاه بیمارستان ها و مراقبت طولانی مدت به مراکز سعی در کاهش گسترش coronavirus.

[email protected]

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی خود را در مارس 24, حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.
ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im