Takeaways از اوایل حزبی آیووا نتایج

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با 62 درصد آرا را در, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg است دقت پیشرو آیووا جلسه هيئت دولت معادل مجموع در حالی که سناتور. برنی ساندرز دارای بیشترین آرا را دریافت کرد. وجود دارد بدیهی است که بسیاری از چپ به دفعات مشاهده شده اما ما هنوز هم می تواند برخی از رسم گسترده نتیجه گیری. نه سن. الیزابت وارن و نه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد به احتمال زیاد به نفع خود و از سوی دیگر ، ctq را در آخرین دقیقه افزایش به نظر می رسد که تا کوتاه آمد. با این نکته مهم است که ساندرز یا Buttigieg می تواند در نهایت به پایان رسید تا برنده, آیووا, قفقاز, ما هنوز هم می تواند برخی از رسم گسترده نتیجه گیری.

1. پیت Buttigieg را مجبور به نشان دادن گسترده تر شود. بدون شک این یک شب خوب برای Buttigieg. شماره خود را به حال شده است در یک بیت از یک سقوط بیش از چند هفته گذشته تا به جلو و بالا-دو به پایان برسد-و احتمالا برنده شدن در زیر یک متریک — یک نتیجه برجسته برای او. او را سوار برخی از حرکت به نیوهمشایر که در آن برنی ساندرز شده است صعودی.

اما Buttigieg اجرا می شود به همان مشکل است که او تا به حال در تمام طول: ضعیف تجدید نظر فراتر از سفید رای دهندگان به خصوص حرفه ای سفید رای دهندگان. همانطور که ما حرکت گذشته نیوهمپشایر و به متنوع تر متحده Buttigieg در حال رفتن به مجبور به انجام بهتر و یا در معرض خطر بودن جاروب در جنوب و جنوب غربی.

2. برنی ساندرز در موضع قدرت است. ساندرز حداقل به نظر می رسد به احتمال زیاد به “co-برنده” با Buttigieg. از همه مهمتر او سر به نیوهمپشایر با سر از بخار و فشار می تواند که به نوادا (یک جلسه دولت که در آن ساندرز به طور سنتی به خوبی انجام). از همه مهمتر آن است که بعید است که بایدن برنده خواهد شد یا از اول دو دولت و به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که او را جاروب اول ، حتی کارولینای جنوبی می تواند شروع به نگاه خطرناک باشد. همه چیز را کاملا به عنوان خوب برای ساندرز به عنوان آنها می شده اند با یک ببرد اما های پیروزی با Buttigieg به جای بایدن یک نتیجه.

3. این یک مخلوط نتیجه برای الیزابت وارن. وارن مسیر به نامزدی نیست به خصوص روشن نیست اما در مجموع بسته شده است. امید او این است که برای جلب برخی از حرکت از این مسابقه و کسب مکان دوم را به پایان برساند در نیوهمپشایر. به عنوان نامزد بیشتر پایین-بلیط رها کردن و ساندرز-گزینه های جایگزین باریک او هنوز هم امیدوار به ظهور به عنوان نامزد که می تواند پل ایجاد پیشرونده تقسیم در درون حزب.

4. جو بایدن بر حمایت از زندگی. ما نباید گوشت چرخ کرده و کلمات در اینجا: بایدن به حال افتضاح شب. بله آیووا به شدت سفید, دولت, و آن است که یک حزبی به جای اولیه پس از آن بازی نمی کند به نقاط قوت خود. با این وجود معاون سابق رییس جمهور بسیار محبوب رئیس جمهور سابق. او جهانی است به رسمیت شناختن نام و ضمنی حمایت از عصری دموکراتیک استقرار.

بله, او هنوز هم می تواند بهبود می یابند در کارولینای جنوبی هر چند که به دنبال بسیار کمتر محتمل از آن صبح روز دوشنبه. اگر خود را آفریقایی-آمریکایی حمایت جامد باقی می ماند او را به خوبی انجام در جنوب. اما ضعف او در میان شمال سفیده یک پرچم قرمز برای کشورهای که در آن او نیاز به پیروزی — و که در آن او نمی تواند تکیه آفریقایی-آمریکایی حمایت به او فشار بیش از بالا. اگر او را در آینده در جایگاه چهارم در آیووا نماینده غنی متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و ایلینوی و اوهایو به احتمال زیاد برای به چالش کشیدن او را به عنوان به خوبی.

بلندی بیش از همه از این سوال این است که از پول است. تمام داوطلبان صرف به شدت در آیووا و بایدن نیاز به دوباره پر کردن خزانه خود. خواهد اهدا کنندگان چوب با او از طریق نیوهمپشایر? تقریبا به طور قطع. اما چگونه بسیاری از underperformances او می تواند به نوبه خود در قبل از آنها او را رها?

5. آن شب بد برای ctq. بسیار کمی وجود دارد که به اینجا می گویند. Klobuchar تا به حال برخی از حرکت به عنوان آیووا اما مکان پنجم به سادگی خوب نیست به اندازه کافی. او ممکن است لنگی به نیوهمپشایر اما غایب خیره کننده نتیجه او نمی تواند نامزد این زمان در اطراف.

6. این یک شب خوب برای مایکل بلومبرگ. بلومبرگ اساسی استراتژی این است که در اینجا مشخص شده و همه چیز به نظر می رسد با توجه به طرح. خود را قمار است که بایدن در بهترین limps از کارولینای جنوبی و دموکراتیک ایجاد خواهد شد که جا به نوبه خود جز به او. بسیاری از چیزهایی که هنوز هم به محل سقوط اما آیووا نمی توانست معلوم برای او بهتر است.

7. این یک شب خوب برای میانجیگری می پردازند. به عنوان با بلومبرگ های زیادی وجود دارد که به جای خود برای رسیدن به پایان فرایند اولیه با اصل شک به عنوان به که نامزد خواهد شد. اما یکی از پیش شرط لازم است چند به خوبی تامین می شود داوطلبان در حال اجرا در سه شنبه. در حال حاضر ما تقریبا قطعا باید بلومبرگ و ساندرز با دو سه نفر از Warren Buttigieg و بایدن (اگر نه تمام) چسبیده در اطراف بسته به اینکه چگونه زود متحده بروید. دوباره که کافی نیست برای میانجیگری کنوانسیون اما از آن است و مرحله لازم است. این احتمالا بهترین نتیجه مردم ریشه برای میانجیگری کنوانسیون می تواند برای امید.

8. این یک شب خوب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کنار گذاشتن کامل این سوال که دموکرات ها می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن (من تمایل به مشاهده ساندرز به عنوان مطلق کلمات است که می تواند برنده و یا به راحتی دریافت McGovern مانند فاتح) دو چیز به نظر می رسید به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. چه تهمت نمی خواهید شد یک نامزد سرازیری به نامزدی. یک نبرد خونین مفید است برای او هر دو از نظر تخلیه منابع مالی از مخالفان خود و ایجاد شکاف در درون حزب است که زمان را به زخم التیام یابد.

همچنین میزان مشارکت در انتخابات کم بود. با وجود شور و شوق و تعداد زیادی از نامزدهای زنده به نظر می رسد به عنوان هر چند مورد به عنوان بسیاری از آرا ریخته شد در سال 2020 به عنوان در سال 2016. علاوه بر این جوانان رای گیری شد تا به عنوان یک سهم از جلسه رای دهندگان که می تواند منعکس کننده عیب از آبی و یقه سفید پوستان در آیوا برای حزب جمهوری خواه. ما باید مراقب باشید extrapolating بیش از حد از مردم در انتخابات پارلمانی, اما ما همچنین باید اذعان کرد زمانی که چیزی اتفاق می افتد که اجرا می شود بر خلاف انتظارات. در پی 2018 و با توجه نامزدها در حال اجرا در اینجا ولرم مردم در انتخابات است علت برخی از نگرانی در میان دموکرات ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im