مشکوک رمزنگاری ارز دزد که قطع GPS مچ پا دستبند بازداشت در پاریس

محتوای مقاله

یک مرد به اتهام در ماه فوریه گذشته در مونترال با سرقت از 3 میلیون دلار در رمزنگاری ارز و که پس از آن خود را قطع GPS دستبند مچ پا به فرار از کشور شد و دنبال کردن در فرانسه در ماه ژوئن دستگیر شده توسط مقامات محلی مونترال پلیس اعلام کرد در روز دوشنبه.

Vukasin Popovic دستگیر شد ژوئن 23 در قدرت اضطراری دستگیری درخواست کانادا. مقامات فرانسوی در هفته گذشته گفت: Popovic منتقل خواهد شد به ایتالیا به صورت اتهامات عنوان شده علیه. استرداد رسیدگی به بازگشت او به کانادا آغاز خواهد شد و پس از آن روش ها به پایان رسید.

Popovic در حال حاضر خواهد شد در صورت پرداخت هزینه اضافی از شکستن قید وثیقه شرایط.

Popovic و دو نفر دیگر دستگیر شدند Feb. 12 توسط پلیس مونترال در ارتباط با سرقت از 3 میلیون دلار در رمزنگاری ارز. او متهم شده بود روز بعد و اعطا منتشر شده وضعیت او پوشیدن GPS مچ پا دستبند است که مقامات ارسال شده در محل خود.

در 21 مارس که بند مچ پا قطع شد و Popovic ناپدید شد و هدف از پلیس جستجو. Popovic وارد ایالات متحده و سپس تلاش برای ایجاد راه خود را به رومانی. او ره توسط پلیس فرانسه زمانی که او فرود آمد در پاریس.

هر کسی با هر گونه اطلاعات در Popovic خواست به 911 تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس-جرم مونترال au 514 393-1133.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>