بررسی نشان می دهد گسترده تقسیم در میان دستیاران در استیضاح

استیضاح است که پس از تقسیم قانونگذاران و نیز تقسیم کنگره دستیاران.

آخرین کنگره خودی نظرسنجی انجام شده توسط CQ رول تماس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ساخته شده خود را به سنا در بر داشت دموکراتیک کارکنان در حمایت از از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر توسط یک حاشیه از 86 درصد به 1 درصد با 13 درصد مطمئن نیستید.

جمهوری خواه دستیاران شد و حتی بیشتر در تلفظ احساسات خود را با 93 درصد از پاسخ دهندگان مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف 5 درصد به نفع و 2 درصد مطمئن نیستید.

CQ رول تماس و ایمیل و بررسی به کارکنان در Jan. 27 و آنها تا به حال از طریق Jan. 29 برای پر کردن نظر سنجی. از 148 که 86 بودند دموکرات 60 بودند جمهوریخواهان و دو نفر مستقل.

برخی از جمهوریخواهان کارکنان گفت: آنها می خواهم برای دیدن بیشتر شواهد ارائه شده با 31 درصد گفت: سنا باید تماس شاهدان و حکم اسناد و 22 درصد گفت: آنها معتقد بودند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام چیزی اشتباه خود را در ارتباط با اوکراین است.

[حتی پس از شهادت, رای, Collins باقی می ماند در یک نقطه سخت در مین]

دموکرات ها را متهم او را از سوء استفاده از قدرت خود را با درخواست رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی و مانع کنگره با امتناع از همکاری با حزب دموکرات تحقیق در مورد او. دموکراتیک دستیاران متحد شدند و گفت که سنا باید تماس شاهدان و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام کاری اشتباه است.

اما ایران پاسخ دهندگان اعتماد به نفس بیشتری نسبت به دموکرات ها که استیضاح محاکمه خواهد redound به یمن سود در این سال انتخابات. نزدیک به 7 در 10 پاسخ دهندگان جمهوری خواه گفت: دادگاه به نفع حزب خود را به لحاظ سیاسی در حالی که تنها 1 در 7 دیدن آن بهره دموکرات. بقیه مطمئن بودند.

در مقابل بیش از یک سوم از اعضای هیات مشاوران گفت: استیضاح دادگاه به نفع نه حزب, در حالی که یک چهارم گفت: این امر به نفع دموکرات ها و 1 در 10 گفت: این امر به نفع جمهوری خواهان.

04survey2(revised)

اعتقاد به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از لحاظ سیاسی به نفع حزب جمهوری خواه نشانه یک تغییر بزرگ در حزب جمهوری خواه دستیاران’ تفکر است. نظرسنجی پیش از انتخابات 2016 کمتر از یک سوم از توافق پاسخ دهندگان گفته اند که برنامه ریزی شده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بیش از 8 در 10 پیش بینی خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون برنده خواهد بود.

اما در حال حاضر بسیاری از جمهوریخواهان کارکنان می گویند آنها پیش بینی تهمت کمک به کارفرمایان خود را پیروز گشتند. بیش از 9 در 10 گفت: آنها فکر می کردند که نمایندگان و سناتورهای آنها را برای کار یا باید باقی می ماند به عنوان تراز وسط قرار دارد به عنوان آنها در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تراز با او بیشتر از نزدیک به منظور تقویت این حزب شانس به دست آوردن مجلس نمایندگان و سنا صندلی. تنها 7 درصد گفت: ایران با نمایندگان و سناتورها باید فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ضمن بیش از 9 در 10 جمهوری خواه کارکنان می گویند برگ برنده برنده خواهد شد انتخاب مجدد و تقریبا به عنوان بسیاری از کارکنان حمایت خود را renomination.

دموکراتیک و مشاوران و همچنین فکر می کنم نامزد خود را برنده انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر, اما آنها اعتماد به نفس کمتر از جمهوریخواهان. شصت و سه درصد انتظار دارند که حزب دموکرات به پیروزی با 31 درصد پیش بینی تهمت خواهد شد.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im