دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفت: این امر را تا یک درخواست تجدید نظر از یک چالش قانونی به 2010 مراقبت های بهداشتی قانون teeing تا با مشخصات بالا شنوایی در یکی از دموکرات امضا مسائل.

دادگاه نمی گویند که آن را می شنوید شفاهی. در حالی که قضات می تواند بشنود مورد قبل از انتخابات ماه نوامبر آنها ممکن است تا پایان حاکم بر آن را قبل از روز انتخابات.

قضات’ تصمیم به شنیدن در مورد پرتاب خواهد شد این وضعیت از قانون مراقبت های بهداشتی را زیر سوال می زنیم به 2020 انتخابات می تواند کمک به تحکیم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک کلید کمپین موضوع است. از آن خواهد شد سومین چالش عمده به قانون قبل از دیوان عالی کشور است.

این تصمیم پس از قضات گفت: در ماه ژانویه آنها را تسریع پرونده و شنیدن چالش تگزاس v. آذر در این مدت به عنوان خانه و مقامات دولتی از قانون درخواست کرده بود.

5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکومت در ماه دسامبر که به اصطلاح فرد قیمومیت یک ماده از قانون نیاز اکثر آمریکایی ها به بیمه سلامت بود و پس از نامعتبر جمهوری خواهان به طور موثر به پایان رسید که نیاز به عنوان بخشی از 2017 مالیات تعمیرات اساسی. سه قاضی پنل remanded به پایین قاضی دادگاه سوال در مورد اینکه آیا مانده از قانون باید ایستاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im