دیوان عالی کشور متوقف می شود و زمان اضافی برای رای گیری در اولین COVID-19 حاکم

دیوان عالی کشور به اکثریت بازیگران این مسئله به عنوان یک “باریک سوال فنی” در مورد غایب رای روند. اکثریت گفت که دادگاه پایین تر را “غیر معمول” منظور اجازه می دهد رای دهندگان به ایمیل خود را از برگه های رای پس از روز انتخابات خواهد بود “اساسا تغییر ماهیت انتخابات اجازه می دهد رای گیری به مدت شش روز اضافی پس از انتخابات است.”

و اکثریت در یک unsigned نظر تاکید کرد که آن را یک نظر در “گسترده تر سوال که آیا برای برگزاری انتخابات و یا اینکه دیگر اصلاحات یا تغییرات در مراحل انتخابات در نور COVID–19 مناسب هستند.”

چهار لیبرال قضات با استفاده از یک مخالفت به اشاره است که این تصمیم در مورد بیش از یک فنی, مهلت, موضوع, اما آیا “ده ها هزار نفر از شهروندان ویسکانسین می توانید با خیال راحت در میان یک بیماری همه گیر.”

حدود یک میلیون بیشتر رای دهندگان درخواست غیابی این انتخابات نسبت 2016, عدالت, اموزش Bader Ginsburg نوشت: در مخالفت و منجر به افزایش شدید تعداد برگه های درخواست شده اما نه به سرعت از طریق پست به رای دهندگان. دموکرات ها می گویند برخی از رای دهندگان ویسکانسین نمی خواهد خود را غیابی تا بعد از روز انتخابات.

“هر دو آنها را به شجاع سنجی به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی. و یا آنها را از دست دادن حق خود برای رای دادن از طریق هیچ گسل از خود را” Ginsburg نوشت. “حصول اطمینان از یک فرصت برای مردم ویسکانسین به ورزش رای خود را باید ما برترین نگرانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im