دیوان عالی کشور’ قدرت پردازش نشان داد در گزارش جدید

“با توجه به این که پایه شفافیت اقدامات نفرت به دیوان عالی کشور و قضات ما باید با استفاده از هر ابزار در دسترس برای اطمینان حاصل شود نه در حال و نه از موازین استانداردهای اخلاقی,” گروه, مدیر اجرایی, Gabe راث در بیانیه ای گفت.

بیش از یک سوم از قضات’ حوادث در کالج ها و دانشگاه ها از سال 2015 برگزار شد در موسسات, افزایش نگرانی در مورد هزینه برخی از این حوادث در دانشگاه های دولتی.

عدالت کلارنس توماس به نظر می رسد به دست گرفته اند و دانشگاه فلوریدا هواپیما خصوصی زمانی که او به آنجا سفر یک هفته ای به شرکت-آموزش قانون مالکیت کلاس در سال 2016 با توجه به گزارش. سوابق به دست آمده از رفع دادگاه نمی, لیست هزینه برای کسانی که پروازهای اما گروه برآورد هزینه در 3.800 $در هر رفت و برگشت.

عدالت Sonia Sotomayor پرواز تجاری زمانی که او به دانشگاه رود آیلند سخنرانی در سال 2016 اما او رفت و برگشت پرواز از واشنگتن به پراویدنس, رود آیلند, هنوز هم هزینه بیش از $پایین, 1,0 دیگه. یک بار در پراویدنس ستمیر او جزئیات امنیتی و برخی از اعضای خانواده و دوستان باقی می ماند در یک بلوک از بین پنج و 11 اتاق های هتل در شکستن یک هتل بوتیک در نررگنست است که تبلیغ در حدود $200 – $250 یک شب.

روشن نیست که آیا ستمیر و یا خانواده و دوستان ممکن است بازپرداخت دانشگاه رود آیلند برای برخی از هزینه های آن. هر گونه پول قضات بازپرداخت سازمان های ذکر شده در مالی آشکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im