دیوان عالی کشور به عهده کنگره مرزی تیراندازی دعاوی

او اشاره کرد که هر دو ایالات متحده و مکزیک باید نگرانی در مورد چگونگی عکسبرداری حل و فصل شد و در آن خطاب شده است از طریق کانال های دیپلماتیک. “این است که وظیفه ما به حکمیت میان آنها” Alito نوشت.

15-year-old, Sergio Adrian هرناندز Guereca بود با یک گروه از دوستان در یک culvert که جدا, El Paso, تگزاس, از سیوداد خوارز, مکزیک با توجه به نظر. مرز اجرا می شود از طریق مرکز culvert است که تا حد زیادی خشک بود اما طراحی شده برای نگه داشتن آب از ریو گراند رودخانه.

گشت مرزی عامل عیسی مسا جونیور بازداشت یکی از دوستان که تا به حال اجرا بر روی ایالات متحده در کنار culvert و اخراج دو عکس در هرناندز به عنوان پسر زد و برگشت در سراسر culvert مکزیکی بر روی خاک.

عدالت اموزش Bader Ginsburg, در مخالفت با سه نفر دیگر از قضات که دادگاه لیبرال بال نوشت که پسر محل دقیق در culvert زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد “باید مهم نیست یک ذره” هنگامی که ایالات متحده دارای صلاحیت برای حکومت یک گشت مرزی عامل انجام در این کشور است.

عامل “گفته بی جا کارگیری از نیروی مرگبار رخ داده در ایالات متحده آمریکا خاک” Ginsburg نوشت. “آن را به ندرت حس می کند برای درمان و آموزش دیده در جلوگیری افسر سرکش رفتار به نوبه خود پس از یک تصادف پس از آن به رفتار — گلوله فرود در یکی از نیمی از culvert نه چیز دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im