نظارت مصرف سایت نقد و بررسی می یابد ‘مشکلات جدی’ با عملیات

تحت نظارت مصرف سایت در شلدون M. Chumir مرکز در مرکز شهر کلگری. جیم ولز / Postmedia

یک UCP-دستور بررسی مصرف نظارت سایت در سراسر استان پیدا کرده است “مشکلات جدی” با این راه خدمات در حال حاضر اداره این استان پنج شنبه اعلام کرد.

دانشیار وزیر بهداشت روان و اعتیاد Jason Luan و وزیر دادگستری داگ شوایتزر ارائه یافته های این گزارش همراه با اعضای نقد و بررسی پنل در کلگری.

“این گزارش یک بیدارباش برای آلبرتا” Luan گفت. “هر یک از ما سزاوار به احساس امنیت در جوامع ما و هر آلبرتایی مبارزه با اعتیاد باید قادر به دسترسی به پشتیبانی آنها نیاز دارند.”

Luan آن را به نام “یک سیستم از هرج و مرج است.”

یافته های کلیدی از گزارش شامل افزایش سوزن باقی مانده “و رو به وخامت امنیت عمومی در اطراف سایت” با توجه به UCP دولت است.

“در حالی که وجود دارد هیچ مرگ و میر ثبت شده در میان مردم در SCS سایت, نرخ مرگ و میر در مجاورت سایت بعد سایت باز ادامه داد: برای افزایش همراه استان گسترده نرخ مرگ و میر مواد مخدر” آن گفت: در انتشار اخبار.

سابق ادمونتون رئیس پلیس راب Knecht led هشت فرد کمیته وظیفه در ماه اوت با مطالعه “اجتماعی و اقتصادی” اثرات همه زمان ها و سایت های پیشنهاد شده با تمرکز بر جرم و ایمنی. آنها در ارائه گزارش خود به دولت در پایان 2019.

محاسن مصرف نظارت خدمات به عنوان یک ابزار برای کاهش آسیب در نظر گرفته شد در خارج از محدوده و نقد و بررسی.

اعضای پانل شنیده از اپراتورهای سایت و کسب و کار و مقامات منتخب و سایر ذینفعان با توجه به دولت است. بیش از 19,000 بهره ارائه بازخورد در طول بررسی است.

کلگری Safeworks سایت واقع در Beltline را Sheldon M. Chumir مرکز بهداشت بوده و شهر را فقط از ایمن مواد مخدر-استفاده از سایت پس از افتتاح آن در ماه اکتبر 2017.

مقامات بهداشت و درمان و کاهش آسیب طرفداران استناد شواهد نشان Safeworks جلوگیری از مصرف بیش از حد مرگ و میر متصل مشتریان با سلامت و خدمات اجتماعی و تسهیل ورود به خدمات درمان مصرف مواد مخدر.

اما منتقدان می گویند این سایت تسهیل استفاده از مواد مخدر و افزایش جرم و جنایت و اختلال در این نزدیکی هست.

در ماه ژانویه 1,270 منحصر به فرد افراد بازدید Safeworks در مجموع 6,623 بار.

در اوایل سال 2020, سایت وجود داشته است 130,124 بازدیدکننده داشته است به سایت پس از آن برای اولین بار افتتاح شد بیش از دو سال پیش است.

کارکنان باید در پاسخ به 1,545 استعمال بیش از حد. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

گزارش منتشر شده روز شنبه تماس نیست برای بسته شدن و یا جابجایی از هر گونه نظارت مصارف سایت به جای ترک که تصمیم به برتر Jason Kenney دولت.

بیان شده است بحرانی مصرف نظارت خدمات. در اوایل سال جاری پس از دیدن این کمیته گزارش خود گفت دولت او ممکن است شاتر و یا حرکت برخی از سایت های.

“این هرگز قصد ما به تعطیل تمام سایت ها اما ما در حال گرفتن یک نگاهی از نزدیک بر اساس اطلاعات” کنی گفت: در ماه ژانویه است.

مرتبط

آخرین کلگری گزارش پلیس جزئیات جرم و اختلال در نزدیکی Safeworks نشان می دهد تماس برای خدمات بالا باقی می ماند.

در عین حال تماس به طور خاص مربوط به اختلال و خشونت و شکستن و وارد و وسیله نقلیه جرم و جنایت در 250 متری منطقه در اطراف سایت در تاریخ همتراز با و یا زیر سه سال و میانگین مانده از مرکز شهر هسته.

—با فایل های از Alanna اسمیت

بیشتر به آمده…

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im