سوپر باول برنده لوران Duvernay-Tardif مفتخر در مجلس ملی

مک گیل دانشکده پزشکی فارغ التحصیل می گوید او می خواهد به عنوان یک مدل نقش ترویج ارزش های آموزش نظم و انضباط و ورزش است.

ستاد’ لوران Duvernay-Tardif دریافت مجمع ملی کبک مدال افتخار از بلندگو فرانسوا Paradis, راست, در حالی که لیگ برتر Françcois ایتالیایی, توالت به نظر می رسد. ژاک Boissinot / کانادا مطبوعات

لوران Duvernay-Tardif می گوید او می خواهد به عنوان یک مدل نقش ترویج ارزش های آموزش نظم و انضباط و ورزش است.

به عنوان او موفق به دریافت یک مدال افتخار در مجمع ملی در روز سه شنبه Duvernay-Tardif — اولین Quebecer برنده سوپر جام — تشکر خود را از خانواده و حدود 50 نفر از همراهان خود را برای عشق و حمایت در طول سال. چند صد نفر در آن حضور داشتند برای مراسم که برگزار شد در این محفل از ساختمان پارلمان.

Duvernay-Tardif بومی Mont St-Hilaire و مک گیل فارغ التحصیل دانشکده پزشکی. او نقش راست گارد برای Kansas City Chiefs که ضرب و شتم San Francisco 49ers در NFL قهرمانی بازی در فوریه. 2.

“Quebecers قاضی من کمتر برای موفقیت در ورزش جهان و بیشتر برای کسی که من هستم یا حداقل این است که چگونه احساس می کنم” Duvernay-Tardif به خبرنگاران گفت: پس از این مراسم است. “اگر من می توانید با استفاده از پلت فرم من را به عقب و ترویج این باعث می شود که به اعتقاد من با بنیاد من و یا به عنوان یک سفیر برای دام روز مدرسه, از آن خواهد شد ماموریت انجام شد.”

قبل از مراسم Duvernay-Tardif تا به حال یک جلسه خصوصی با نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت و دریافت homages از چند احزاب سیاسی در اتاق آبی.

ایتالیایی, توالت گفت که Duvernay-Tardif زندگی است که Quebecers هستند “قادر به چیزهای بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de