Sunterra بازار تبدیل بانکداران سالن محل در حالی که مرکز شهر خالی باقی می ماند بالا

راج Nandamudi, آشپزی, توسعه, آشپز, آماده, پاستا در Sunterra در بازار Banker سالن در کلگری در روز دوشنبه 10 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

محلی تخصصی بازار های زنجیره ای در حال گسترش است آن محل در مرکز شهر برای معرفی یک ناحیه و متنوع تر منو حتی به عنوان منشی نرخ خالی باقی می ماند بالا در شهر هسته.

واقع در بانکداران سالن Sunterra بازار ساخته شده است یک خانه در مرکز شهر کلگری برای سه دهه است. در روز سه شنبه Sunterra را نشان می دهد یک نگاه جدید و احساس قابل توجهی پس از بازسازی و دو برابر شدن اندازه با توجه به انتشار از شرکت. گسترش در جشن از بازار سالگرد 30.

“این فقط یک نوسازی آن را تمام جایگزینی جوان سازی و طراحی مجدد” گلن قیمت Sunterra بازار رئیس جمهور گفت: در انتشار. “ما تا به حال به حذف تقریبا همه چیز است که وجود دارد و ما هم قطع هر گوشه — ما رفته همه را به آمده تا با گسترش فضا.”


تصویر Sunterra در بازار Banker سالن در کلگری در روز دوشنبه 10 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

Sunterra شده است در اطراف شهرستان برای 50 سال شروع کردن به عنوان یک کسب و کار کشاورزی مستقر در اوج آلتا., فروش گوشت با کیفیت. قیمت خانواده پس از آن باز خود را به سبک اروپایی در بازار بانکداران سالن در سال 1990 در حال گسترش کسب و کار اصلی به کلگری.

گسترش در یک زمان می آید زمانی که در مرکز شهر دفتر نرخ خالی باقی می ماند بالا با Avison جوان ادعا 24.2 درصد میزان فرصت های شغلی در سه ماهه چهارم دفتر گزارش بازار برای 2019 و کلگری تجاری املاک و مستغلات بیان سه ماهه چهارم دیدم 27.2 درصد نرخ خالی در گزارش خود.

با بازسازی کامل Sunterra هنوز هم ارائه وعده های غذایی پخته شده محصولات و مواد غذایی و اما صاحبان در حال اضافه کردن یک ناحیه رو به رشد خود را در نوار سالاد و معرفی یک, ایتالیایی, forno فر طبخ پیتزا همراه با یک قهوه و چای میاره. منوی خود را نیز گسترش با آشپز پخته شده ماکارونی از ابتدا دوار جهت کباب کردن مرغ و گوشت و نازک پوسته ساندویچ.


تصویر Sunterra در بازار Banker سالن در کلگری در روز دوشنبه 10 فوریه سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

Sunterra راه اندازی یک مواد غذایی آنلاین سفارش را انتخاب کنید تا از آن بانکداران سالن محل که باعث افزایش راحتی برای مشتریان.

“ما ایجاد این فضای بزرگتر بود و واقعا کاربردی در هر نقطه در روز” گفت: قیمت. “اما این مورد اطمینان مشتریان از مراقبت هستند و که آنها هیجان زده در مورد محصولات آنها و تعامل آنها با اعضای تیم ما.”

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im