‘روزهای یکشنبه برای عیسی و فوتبال’–شاید نه در کالیفرنیا

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان او می کند نبرد با coronavirus یک رکورد تنظیم $54 میلیارد کسری بودجه دولت (تقریبا یک چهارم از بودجه به او پیشنهاد بازگشت در ژانویه) به علاوه ایالت بیکاری انتظار می رود برای رسیدن به رکود بزرگ سطح زمانی که این شماره ها به زودی اعلام کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممکن است در معرض کینه جویی او می تواند عاقلانه برای جلوگیری از.

که حریف خواهد بود به همه چیز لیگ ملی فوتبال.

در اینجا مشکل این است: به تازگی منتشر شده NFL schedule برای 2020-21 فصل خوش بینانه آغاز و در ماه سپتامبر آخر هفته دوم با یک یکشنبه شب بازی در لس آنجلس (دالاس کابوی ها در مقابل وطن قوچ خود را در دولت جدید-of-the-art ورزشگاه) به علاوه یک بعد از ظهر بازی تا شمال در منطقه خلیج سان فرانسیسکو با 49ers میزبانی آتلانتا فالکونز.

کالیفرنیا فرماندار روشن ساخته است که به طور کامل با حضور در ورزشگاه حوادث در کالیفرنیا این تقویم سال هستند به احتمال زیاد به عنوان رئیس جمهور تهمت رفتن در توییتر سریع. مرحله نهایی خود تدریجی چهار مرحله بازگشایی طلایی دولت – زمانی که کنسرت کنوانسیون و ورزشی با مخاطبان زنده مجاز به رزومه – تنها آغاز می شود هنگامی که COVID-19 درمان یا واکسن توسعه یافته اند.

اما حتی اگر NFL تصمیم به شروع فصل خالی در استادیوم وجود دارد هنوز کالیفرنیا ممکن است عوارض: روشن نیست که Newsom را همراه با آن اصلاح. خواسته در مورد امکان سنجی طرفدار فوتبال این پاییز فرماندار پاسخ داد: “این مشکل برای من به تصور کنید چه لیگ – گسترده لیگ – آیا زمانی که یک یا دو نفر از پرسنل کلیدی و یا بازیکنان در حال آزمایش مثبت است. آیا آنها قرنطینه بقیه تیم اگر یک offensive lineman است تمرین با دفاعی lineman, و آنها در حال آزمایش مثبت ؟ چه اتفاقی می افتد به بقیه خط ؟ چه اتفاقی می افتد برای بازی آینده تا آخر هفته آینده ؟ آن را غیر قابل تصور به من که نه به احتمال زیاد سناریو.”

قبل از اینکه ما بیشتر یک نقطه روشن در مورد کالیفرنیا طرفدار تیم های ورزشی: این نه فقط دولت سه NFL فرانچایز است که در برزخ است. نیز وجود دارد یک سوال از آنچه که در آینده نگه می دارد برای کالیفرنیا پنج لیگ بیس بال باشگاه و سه انجمن ملی بسکتبال تیم (به علاوه بله طرفدار فوتبال به عنوان به خوبی به عنوان یک لژیون از کالج و دبیرستان تیم) باید تلاش خود را برای بازگشت به اقدام این تابستان و پاییز.

در واقع با MLB در حال حاضر صحبت کردن در مورد یک جولای 4 (یا بیشتر) شروع به خلاصه فصل تیم را تنها بخش رقبا و همان جغرافیایی بخش به منظور محدود کردن سفر و خطر فشار ممکن است به پرتاب در کالیفرنیا و قبل از امریکا پرسید: اگر آن را “آماده برای برخی از فوتبال است.” اگر هیچ یک از پنج کالیفرنیا فرانچایز یک خانه پارک که در آن بازی که scuttles MLB طرح برای حتی رقابت بین 10 آمریکایی و لیگ ملی غرب جوخه های.

همانطور که برای NFL schedule, آن را بیش از حد متکی فوق العاده در کالیفرنیا – شاید بیش از حد ، کالیفرنیا تیم به نظر می رسد در زمان نخست در هفت از 16 برنامه ریزی شده هفته که در آن آن را به یک گزینه (هفته پایانی فصل است و در تمام طول روز بازی). کالیفرنیا تیم است که میله میله به بازی یک بازی خانگی در 16 از 17 برنامه ریزی هفته.

پس از آن وجود دارد این موضوع از 49ers, آخرین فصل سوپر باول, runner-up, داشتن چهار خانه بازی در “زمان نخست” (که پنج شنبه, یکشنبه و دوشنبه شب). که یک تیم ممکن است به عنوان مهم به NFL وجود همانطور که می گویند, لس آنجلس لیکرز و NBA تکیه بر LeBron James. بهتر قیاس خواهد بود MLB را تکذیب کرد یک فرصت به طور کامل به نمایش گذاشتن سریال های روز دنیا-یا-مجسمه نیم تنه لس آنجلس داجرز.

خواهد Newsom و NFL قادر به کار کردن یک مصالحه ؟ شایان ذکر است که Robert Iger تا زمانی که به تازگی والت دیزنی Co.’s مدیر عامل عضو Newsom بهبود اقتصادی نیروی کار. دیزنی صاحب ESPN که پرداخت NFL تقریبا 2 میلیارد دلار در سال برای حقوق برای فوتبال دوشنبه شب.

چه NFL گزینه اگر Newsom تصمیم می گیرد یک ورزشگاه بان – جمعیت یا نه – این است که چه چیزی بهترین را برای کالیفرنیا? لیگ می تواند کشف گزینه از سه کالیفرنیا, تیم در منطقه ققنوس (دو ورزشگاه فوتبال در نزدیکی گلندیل و تمپه) یا بیشتر دور در دالاس (چهار استادیوم های فوتبال سه نفر از آنها دانشگاهی سالن). بهتر است NFL می تواند تصمیم به سرپیچی Newsom و مرحله بازی در حالت طلایی است که در کالیفرنیا انجام می بینم.

هفته گذشته یک شبکه از 3000 کالیفرنیا کلیساها اعلام کرد که آنها را به زودی از سر در خانه خدمات (بازگشایی کلیساها و تماس با ما کسب و کار می افتد تحت برآورده نشده فاز 3 از Newsom استراتژی). راه به شرق ساکرامنتو روستایی و کم جمعیت Modoc شهرستان فاقد هر گونه تایید coronavirus موارد به مبارزه طلبیده فرمانداری حکم و تصمیم به از سر گیری کسب و کار به عنوان معمول (که بسیار نیست, کسب و کار با توجه به این که این سومین حداقل پرجمعیت کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان با حدود دو ساکنان در هر مایل مربع). Newsom در پاسخ تهدید به قطع coronavirus کمک های مربوط به شهرستانهای که تصمیم به رفتن rogue.

و همیشه وجود دارد دادگاه – تگرگ مری عبور برای برخی از کسب و کار کالیفرنیا به دنبال بازگشایی هر چه زودتر به جای بعد. هفته گذشته یک سازمان به نمایندگی مستقر در کالیفرنیا آرایشگاه و سالن صاحبان (به همین ترتیب بخشی از فاز 3) اعلام کرد قصد دارد به شکایت Newsom به بازگشایی حق دور.

که همه این است که یک نفس راه گفت که NFL بیش از یکی شنیدن آن می تواند تماس باید آن فصلی آرمان اجرا گرفتار کالیفرنیا فرماندار بهت و حیرت. همانطور که برای Newsom, شاید آن را به ارزش به خاطر سپردن است که ریسک سیاسی در tangling با یک قدرت بالاتر از آن یک ملت-دولت است. به عنوان آنها می گویند در بخش های مختلف امریکا: “روزهای یکشنبه برای عیسی – و فوتبال است.”

لایحه واندن Hoover موسسه ویرجینیا هابز نجار همکار به شرح زیر کالیفرنیا و سیاست های ملی و میزبان هوور “در منطقه 45” پادکست در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de