Suncor تحقیقات استفاده می شود به منظور توسعه COVID-19 آزمایش پادتن

محتوای مقاله در ادامه

“این Suncor مثال یک نمونه مثال” گفت: Mitacs مدیر جان هپبورن. “Suncor در حال توسعه بود این آزمایش فن آوری فاضلاب — آن را به حال چیزی برای انجام با COVID-19. اما آنها به رسمیت شناخته شده و از همان فن آوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه یک تست آنتی بادی با تغییرات جزئی به خود را پایه روند.”

هپبورن اضافه شده کوچک و اواسط اندازه شرکت نیز واجد شرایط برای Mitacs برنامه و برنامه های کاربردی در حال دریافت کرده و بر اساس مداوم.

“ما در حال درخواست از کسب و کارهای دیگر ‘با برخی از تزریق پول و استعداد شما می توانید سعی کنید یک روند ؟ شما می توانید سعی کنید یک نوآوری جدید و یا محصول برای کمک به مبارزه با COVID-19?’ “او گفت:.

Flatley گفت: Mitacs بودجه را فعال کرده تیم تحقیقاتی خود را برای سرعت بخشیدن به فرایند تولید با تست کیت انتظار می رود ظرف چند ماه. این تیم نیز باید به دنبال همه لازم است مصوبات دولت قبل از آن می تواند تجاری محصول نهایی.

“ما هیجان زده به حمایت فنی و تخصص همراه با دیگر کانادایی برای مبارزه با (COVID-19),” Flatley گفت. “این باید انجام شود آن چیزی که به انجام و آن را فقط بسیار مهم است — نه تنها برای Suncor اما برای جامعه است.”

[email protected]

توییتر: @AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im