“در کانادا ما باید حکومت قانون که در آن هر کس حق دارد برای دفاع” مونتگمری گفت: در یک بسیار با حضور قصبه جلسه شورای جمعه. “من رئیس ستاد نداشته است که.”

رها شده توسط او باقی مانده محلی Projet مونترآل نمایندگان Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل شهردار سو مونتگمری تصریح کرد calls دوشنبه شب برای شهر مونترال به انتشار این گزارش که درگیر او قصبه در بحث.

“من نمی بینم این گزارش. من را دیده اند مدرکی علیه من رئیس ستاد. (مونترال شهردار) Valérie پلانت دیده است به گزارش” مونتگمری گفت: در بیانیه افتتاحیه در یک بسیار با حضور قصبه جلسه شورای اولین بار به عنوان یک مستقل شهردار.

“در کانادا ما باید حکومت قانون که در آن هر کس حق دارد برای دفاع,” او گفت:. “من رئیس ستاد نداشته است که. او شده است محاکمه و محکوم شد بدون اینکه حتی گفته از شروع که او تحت بررسی است.”

مونتگمری گفت: او را چشم پوشیدن از حقوق خود به عنوان رئیس خود را از کارکنان به گزارش منتشر شده. پس از دیدن این گزارش مونتگمری گفت: او را از هر گونه اقدامات مورد نیاز برای این قصبه است ،

مونتگمری را به تنها لحظاتی پس از سه مشاوران از قصبه متهم او را از رفتن بر روی یک “جنگ صلیبی شخصی” است که ایجاد یک “وضعیت غیرقابل دفاع” و فلج قصبه از دسامبر.


سو مونتگمری حامیان با اتوبوس می رسد در روز دوشنبه جلسه شورای.

آلن McInnis / Montreal Gazette

پلانت اخراج مونتگمری از Projet مونترآل حزبی برای امتناع از اخراج او رئیس ستاد دامن هریس پس از بررسی توسط شهر حسابرسی به طور کلی دو کارمندان در دفتر او شده بود در معرض آزار و اذیت.

مونتگمری ایستاده بود با تصمیم او موقعیت این وضعیت به عنوان یک مورد خلاف کاران بودن سکوت. او روز دوشنبه گفت که او به طور خصوصی دریافت پشتیبانی از Projet مونترآل مقامات منتخب اما که آنها در حال “محدود” توسط حزب.

هر چند وجود دارد تقسیم نظرات در میان کسانی که در دست مونتگمری شد و مورد استقبال هواداران به عنوان او وارد در جلسه شورای. هنگامی که او توصیف هریس به عنوان صالح و حرفه ای هریس ایستاده بود و دریافت تشویق از جمعیت است.

“او تنها جرم این است که انجام کار” مونتگمری افزود: “و به آن را انجام داده اند در راه روشمند.”


Projet شهرستان مونترآل مشاوران مسیحی Arseneault و ماگدا Popeanu آدرس رسانه ها قبل از روز دوشنبه جلسه شورای. “هیچ کس بالاتر از قانون” گفت: Arseneault. “که شامل شهردار مونترال حسابرسی عمومی و سو Montgomery.”

آلن McInnis / Montreal Gazette

کمتر از یک ساعت قبل از جلسه شورای سه Projet مونترآل نمایندگان شهرستان از قصبه — مسیحی Arseneault پیتر مک کوئین و ماگدا Popeanu برگزار شد یک کنفرانس خبری که در آن آنها گفت: Montgomery اقدامات را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن هر کار انجام می شود پس از ماه دسامبر است.

“شهروندان C. D. N.-N. D. G. نمی خواهد تحمل فشار و یا پرداخت قیمت برای خانم مونتگمری را عمدی کوری و انفعال” گفتند.

Arseneault گفت: شهر مونترال فرستاده مونتگمری بس-و-دست برداشتن از نامه روز شنبه بیان کرد او نقض محرمانه بودن قوانین “حداقل سه بار در هفته گذشته به تنهایی.”


سو مونتگمری را رئیس ستاد دامن هریس دریافت تشویق از جمعیت دوشنبه.

آلن McInnis / Montreal Gazette

نمایندگان گفت: آنها در تلاش برای درک مونتگمری را به عنوان او خودش را یک تاریخ به عنوان یک قربانی آزار و اذیت.

“این تکان دهنده است که به جای اعتقاد به قربانی ادعا می کند که او را تشویق می کند مردم دیگر به انجام او به صراحت هرگونه مشکلات وجود داشته باشد” Arseneault گفت. “هیچ کس بالاتر از قانون است. که شامل شهردار مونترال حسابرسی عمومی و سو Montgomery.”

مونتگمری رد هر گونه ادعا از قصبه تلاش برای به دست آوردن کار انجام شده پس از بحث و گفت او به دنبال حسابرسی به طور کلی توصیه و اختصاص یک فرد در تیم او برای برقراری ارتباط با قصبه مدیر.


سو مونتگمری صحبت می کند به رسانه ها به عنوان او می رسد برای C. D. N.-N. D. G. قصبه شورای جلسه در روز دوشنبه.

آلن McInnis / Montreal Gazette

سه Projet مونترآل مشاوران گفت: آنها صحبت کردم با قصبه دیگر نمایندگان گروه مونترآل رهبر لیونل پرز و مستقل ماروین Rotrand و آماده به کار با آنها.

Rotrand انتقاد مونتگمری را از دست داده و فایل را دوشنبه شب عذرخواهی به ساکنان برای “سمی جو” قصبه شده است را به فرو برد.

“برای خانم مونتگمری نسخه درست باشد شما باید به این باور است که حسابرسی عمومی در شهر مونترال است و نه مستقل و معتبر افسر,” او گفت:. “که بخش منابع انسانی یک تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب. که 12 شاهد بودند که مصاحبه تمام شده تا داستان های خود را.

“که این کبک که ملزم پس از سال 2004 حفاظت از خبرچین و محرمانه در مورد آزار و اذیت باید پاره کردن و بازنویسی.”


سو مونتگمری است که با استقبال هواداران در روز دوشنبه جلسه شورای که جلب بیش از ظرفیت جمعیت.

آلن McInnis / Montreal Gazette

پرز به نام تحولات یک “وضعیت غم انگیز” است که در آن هر کس در حال از دست دادن.

“من یک درخواست تجدید نظر برای آرامش,” او گفت:. “خانم مونتگمری ساخته شده است که تصمیم او. او تصمیم گرفت تا او را برای رفتن به زندگی می کنند با کسانی که در تصمیم گیری. در این میان شهروندان انتظار ما برای انجام کار ما است.”

هر چند بسیاری از ساکنان در حضور و غیاب شنبه برای دریافت پاسخ در مسائل دیگر — جاده کار پروژه ها و قصبه بودجه, در میان دیگران — جنجال آویزان سنگین بیش از بسیاری از این نشست است.

“من کمی گیجی با همه که رفتن امشب” یکی از ساکنان گفت: قبل از پرسیدن سوال خود را. “من مطمئن هستم که من تنها نیستم.”

jfeith@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de