‘مطالعات نشان می دهد ناپدید سواحل است. بازارهای مخالف

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در اواخر دهه 1990 و پس از مایکل Ovitz و ران مایر تا به حال هر دو سمت چپ کا (به superagency که آنها ایجاد شده و با هم زد) به ترتیب برای دیزنی و یونیورسال دو هالیوود مقتدر با هم. در این مرحله آنها تقریبا جدا وجود دارد روال backtalk از هر دو مورد یکی دیگر اما در Ovitz را بازگویی خود را بی وقفه جالب خاطرات است که مایکل Ovitz?, هالیوود افسانه اذعان کرد که بیگانگی بود “شدیدتر بر من از او.” آنها قبلا صحبت حداقل 30 بار در روز در طول CAA اما از آن به بعد ارتباط بود اما خشک شده بود.

Ovitz و مایر دیدار کرد تا فقط برای Ovitz نشان می دهد که آنها شروع به مدیریت و یا تولید شرکت با هم است. مایر نمی نیش خود را به عنوان طولانی تصدی در جهانی نشان می دهد اما او رله به Ovitz علاقه خود را در Motown بنیانگذار بری رها مالیبو خانه. تنها نگه دارید تا به صورت مایر قیمت بود. Ovitz به یاد می آورد مایر گفتن او را که در $5.5 میلیون رها بخواهید بیش از حد بود. Ovitz اضافه شده در خاطرات خود که او نیز مدتها مورد نظر رها کردن خانه و “تفکر که ران شد قیمت” او آن را خریدم. زمانی که مایر متوجه او شد و خشم. او بود که می گفت Ovitz در مورد رها کردن خانه که در بازار به نام او Ovitz برای ابراز خشم خود و در هر Ovitz “ما بود که آخرین مکالمه برای سال.”

بنابراین در حالی که Ovitz رنگ و اقدامات خود را به عنوان تا حدودی بی گناه در این موضوع, زمان, راه, نرم, سخت, احساسات. او اذعان می کند که در حال حاضر وجود دارد برخی از خشم در درون او در مورد آنچه که او شنیده مایر گفتن دیگران در مورد او. بهتر است چند هفته پس از خود را دشوار تلفن تماس Ovitz فروش اموال به مایر در یک معامله با میانجیگری خود را متقابل مدیریت کسب و کار.

این همه بیش از حد-هالیوود شکاف بین Ovitz و مایر نرخ ذکر است به دو دلیل. برای اولین بار است که در سال 2019 اخبار حساب نشان داد که مایر در قرارداد به فروش خانه. قابل توجه است که ارزش بازار از خانه رفته بود تا کمی از اواخر ’90s زمانی که مایر تلقی 5.5 میلیون دلار کمی گران است. در مورد او به فروش خانه برای جایی در طیف وسیعی از $120 میلیون دلار به یک دره سیلیکون tech کارآفرین. آن را کاملا یک بازگشت برای سرگرمی مغول و هر چند Ovitz است و از آنجا نقل مکان کرد و نبوغ خود را برای سرمایه, سرمایه گذاری, یکی از شگفتی اگر او شگفتی اگر او بود شاید بیش از حد آسان مایر در راه برگشت وقتی…

اما این گریز. دلیل دیگر مایر $100 میلیون+ فروش قابل توجه است این است که با در نظر گرفتن ادامه alarmism در بخشی از آب و هوا دانشمندان و محققان با توجه به اضمحلال سواحل در سراسر جهان است.

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز به تازگی گزارش یک مطالعه جدید از اتحادیه اروپا مشترک مرکز تحقیقات هشدار می دهد که یک فاجعه جهانی در یمن به دلیل “نزدیک به انقراض تقریبا نیمی از جهان را در سواحل شنی تا پایان قرن است.” Hmmmm. واقعا ؟

به نظر می رسد تنها افرادی که هرگز دریافت پیام در مورد “نزدیک به انقراض” از سواحل کسانی هستند که در واقع زندگی در آن سواحل همراه با کسانی که در آرزوی زندگی در سواحل است. توقف و فکر می کنم در مورد آن.

احتمالا مطلوبيت مالیبو, لاگونا, La Jolla, Hamptons تاکستان مارتا نیوپورت (RI), ایبیزا, St. Tropez و پر زرق و برق مناطق ساحلی است چیزی برای انجام با این مقصد موجود اساسا در ساحل. به عبارت دیگر زمین و مسکن است که نشسته است بر روی زمین گفت: کاملا بیت با ارزش تر در مالیبو از آن است که در دره سن فرناندو است که فقط بیش از تپه از مالیبو. مالیبو است که یا در نزدیکی ساحل در حالی که در دره سن فرناندو است برای عدم وجود یک کلمه بهتر است داخلی.

اگر خانه های گران قیمت در بخش هایی از دره سن فرناندو آنها نمی واکشی در هر نقطه در نزدیکی مقدار که “حاجت” در مالیبو انجام دهد. به نیمه راه بیدار حکم قبلی یک بیانیه آشکار است. کسانی از ما در اختیار passably صدای ذهن را در درک که ملک در ساحل و یا در نزدیکی ساحل بسیار کمی مطلوب تر از شهرستانها و شهرهای دور از آن.

مهم این است که چه چیزی واقعی در کالیفرنیا درست است در سراسر جهان. مسکن در نزدیکی آب است که تقریبا monolithically عزیز نسبت به چه مرزی از آب است. آن را تقریبا به یک زباله از کلمات برای نوشتن آنچه واضح است.

در عین حال آن را به ارزش نوشتن در نظر گرفتن تمام alarmism در بخشی از دانشمندان آب و هوا (و کسانی که با هدف تقلید از آنها) و کسانی که ادعا می کنند که بسیار از جهان سواحل را به ناپدید می شوند با تشکر از تئوری است که گرمایش جهانی یا گو که تغییر آب و هوا. شما نمی توانید آن را خوانندگان “مطالعات” به ما نشان می دهد که جهان در سواحل مجموعه به ناپدید می شوند.

اما اگر هر کسی به طور جدی فکر می کنم مایر می تواند ذهن بسیار برای خود مالیبو ترکیب می کند و هر کسی که فکر می کنم ساحل املاک و مستغلات در سطح جهان خواهد بود تا چشم wateringly گران اگر جهان در سواحل تنظیم شد ناپدید می شوند ؟ ضمنی در این دور, جنجال آفرینی مشاهده است که بازار فوق العاده متراکم که ثروتمندترین نمی ببینید که چه آب و هوا دانشمندان دیدن همه بیش از حد به وضوح.

به ذکر برخی می گویند غنی بیش از حد غنی به مراقبت. در آن صورت قبلی ادعای تردید است به علاوه نیست که دائما نگران و جرم گفت: ما برای چندین دهه است که غنی هستند “حریص”? اگر چنین است چرا به آنها مقدار بسیار زیادی از ثروت خود را در راه آسیب است? و آنچه در مورد شرکت های بیمه. چرا که آنها مطمئن شویم که خواص را شسته میشه ؟ و دوباره چرا مایر لذت بردن از جمله بازگشت چشمگیر خود در مالیبو خانه; یکی که انتقال 5 میلیون دلار در محدوده زمانی چیزهای افسانه ای هالیوود?

به طور گسترده تر همه دست wringing توسط آب و هوا alarmists باید در نظر گرفته شود در شرایط از آنچه که جهان پایدار است در حال حاضر. وارد شدن به جزئیات politicans در سراسر جهان در حال نظارت بر خاموش شدن اقتصاد جهانی بر اساس یک نظریه است که میلیون ها نفر می میرند اگر آنها را نزدیک به یکدیگر است. اقتصادی عذاب این اقدامات را آورده است و خواهد بود انبوه بی رحمانه از نظر شغل از دست رفته کسب و کار توقیف و رویاهای نقش برآب. ترسناک در مورد همه این است که گرم شدن کره زمین مؤمنان واقعی مشاهده رشد اقتصادی به عنوان یک تهدید عمده برای این سیاره و به همین ترتیب به دنبال اقتصادی shutdown توسط نیروی سیاسی برای صرفه جویی در این سیاره است. خوانندگان ممکن است نگه داشتن این در ذهن در نظر گرفتن چگونه آنها احساس می کنید در حال حاضر و چگونه آنها ممکن است احساس می کنم در آینده اگر گرم شدن alarmists راه خود را.

در حالت ایده آل قبل از اینکه این آب و هوا دینداران فرصتی برای ارتکاب آسیب عمده بازار سیگنال های ارائه شده توسط مردم مانند ران مایر به دست آورید نیاز به توجه. در واقع فقط یک بار آن را بزرگ خواهد بود برای آب و هوا alarmists در میان ما برای پاسخ به همین دلیل اگر سواحل گفته ناپدید ساحل خانه های بسیار گران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>