دانش آموزان به از دست دادن مهم بدون پشتیبانی از دستیاران آموزشی: اتحادیه می گوید

محتوای مقاله

دانش آموزان با نیازهای متنوع را از دست بدهند منحصر به فرد پشتیبانی از دستیاران آموزشی — از کمک با زبان اشاره تکنولوژی های کمکی و یا اجتماعی-نیازهای عاطفی — به عنوان مدرسه تخته حرکت استانی کاهش به بیش از 20 ، 000 کارکنان پشتیبانی در سراسر آلبرتا بیش از چند هفته آینده.

“دانش آموزان باید یک رابطه خاص با EAs. آنها با تکیه بر آنها برای خیلی بیشتر از فقط یک تکلیف. آنها حمایت و آنها را با خود اجتماعی-عاطفی نیازهای روانی-مسائل مربوط به سلامت چگونه به تغییر مسیر و کمک به آنها گفت:” تمرکز باب Cocking رئیس Alberta Teachers’ Association محلی 38 به نمایندگی از معلمان مدارس دولتی.

“در بسیاری از موارد دانش آموزان ارتباط نزدیک تر با خود EA از آنها با معلم خود را به دلیل یک در یک پشتیبانی پس از مصرف است که به دور یک ضرر بزرگ برای کسانی که فردی دانش آموزان است.”

Cocking اضافه شده است که پس از استانی لغو کلاس های حضوری مارس 15, EAs کار کرده اند یکی یکی با دانش آموزان از طریق ویدئو کنفرانس ارائه پشتیبانی با ثبت زبان فارسی به عنوان زبان دوم و چالش های دانشگاهی و همچنین همه مهم رفتاری و روانی-سلامت چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>