دانش آموزان در مواجهه با شیب کاهش در تابستان کار با توجه به COVID-19

محتوای مقاله

ارزش دانش آموز فرصت های شغلی در حال ناپدید شدن هستند به عنوان COVID-19 همچنان به نابودی این شهر بازار اشتغال.

Practicums, کارآموزی, co-op سرمایه گذاری و کار در تابستان از نظر طراحی شده برای کمک به دانش آموزان وارد نیروی کار در حال خشک شدن به عنوان شرکت های بریده بریده هزینه و اجازه رفتن از کارگران است.

سارا عمران مدیر خدمات حرفه ای در کوه رویال دانشگاه گفت: او دیده است که دانش آموز مدرسه, فهرست فرصت های شغلی کاهش 60 تا 70 درصد است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ به عنوان بسیاری از فرصت ها برای ما دانش آموزان و همچنین درک هر یک از کارفرما محدودیت” گفت: عمران با اشاره به اثرات برنامه به برنامه متفاوت است.

“من فکر می کنم تا پایان فروردین ما باید خیلی بیشتر وضوح در شرایط از آنچه واقعی اثرات هستند,” او گفت:.

نخست وزیر جاستین ترودو چهارشنبه اعلام کرد که دولت فدرال را پوشش 100 درصد از حقوق و دستمزد برای دانش آموزان تحت استخدام کانادا تابستان شغل برنامه. دولت همچنین تمدید مدت زمان برای سرمایه گذاری برای زمستان, در به رسمیت شناختن است که بسیاری از مشاغل را شروع خواهد کرد بعد از حد معمول با توجه به همه گیر و شرکت مجاز خواهد بود به استخدام دانش آموزان پاره وقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>