پیرس Wilfur درجه 7 دانش آموز و همکلاسی های خود را در کلگری آکادمی طراحی 5 دلار اسکناس در پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 برای ارائه به دولت است که پذیرش طراحی از پیشنهادات عمومی برای یک تازه $5. آذین غفاری / Postmedia

یادگیری در مورد اول سازمان ملل’ فرهنگ و تاریخ در درجه 7 کلاس آنیا Kroeker کشف Oji-کری هنرمند جکسون beardy برای, که از ویژگی های نقاشی های وابستگی متقابل انسان و طبیعت است.

او علاقه خود را در هنر و تمایل به دیدن اولین بومی در کانادا پول است چرا آنیا نامزدی beardy برای به ویژه در طراحی دوباره 5 دلار در بانک داشته باشید.

“من او را دیدم و هنر من واقعا تحسین آن است. به نظر می رسد کمی گیج کننده است اما این همه در مورد فرهنگ و او نقاشی حیوانات با بسیاری از رنگ های مختلف با مردم و پرندگان. این نشان می دهد که چگونه آنها با هم کار کنند گفت:” 12 سال خود بانک توجه داشته باشید طراحی شده است.

درجه 7 دانش آموزان در کلگری آکادمی هستند هر نامزدی مختلف بومی قهرمانان امیدوار است که یکی انتخاب خواهد شد توسط بانک مرکزی کانادا به عنوان چهره جدید از $5 ، ایده برای پروژه زده کلاس مدرسان Tienneke کالدر و مورین Kelly-گیبسون در حالی که آنها آموزش در مورد اول سازمان ملل’ تاریخچه و مداوم آشتی.

“رانندگی سوال ما پروژه بزرگتر است که چه اقداماتی می تواند ما را بیشتر به روح و قصد سفر از آشتی? ما بحث آشتی و آنچه ما می توانیم بیشتر به سفر زمانی که ما در سراسر دعوت به همه کانادایی ها به طراحی جدید $5 لایحه گفت:” کالدر.

“دانش آموزان تصمیم این بود که ما فرصت برای ارائه برخی از بومی قهرمانان به صورت پول ما.”


هانا Kasper درجه 7 دانش آموز و همکلاسی های او در کلگری آکادمی طراحی 5 دلار اسکناس در پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 برای ارائه به دولت است که پذیرش طراحی از پیشنهادات عمومی برای یک تازه $5.

آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia

بانک مرکزی کانادا معیارهای چهره در بانک توجه داشته باشید این است که آنها در کانادا هنگام تولد یا تابعیت که نشان برجسته رهبری و موفقیت یا تمایز در هر زمینه بهره مندی مردم از کانادا و یا در خدمت کانادا. همچنین فرد باید متوفی برای حداقل 25 سال است.

زمانی که $10 بانک توجه داشته باشید دوباره طراحی شده مشابه فراخوان برای نامزد شده بود که منجر به انتخاب Viola دزموند یک مدافع حقوق بشر و عدالت اجتماعی است.

وزیر مالیه لایحه Morneau گفت: زمانی که اعلام فراخوان برای نامزد از پنج دلار بیل در پایان ماه ژانویه که این یک فرصت عالی برای برجسته کردن داستان های بسیاری از قهرمانان که کمک کرده اند به شکل مدرن و کانادا است.

“من امیدوارم که این روند جرقه مکالمات و ما را تشویق می کند همه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما کشور بزرگ و قابل توجه آن مردم” او گفت:.

سورن Oberg است نامزد تام قایق داخل کشتی بازرگانی یک Onondaga ورزشکار و جنگ جهانی اول و جانباز در بانک خود توجه داشته باشید طراحی شده است.

“او برای صلح مبارزه برای کانادا و قهرمان جنگ. من می خواهم او انتخاب شود به طوری که یک ملت فرد در نهایت می تواند در پول ما” گفت: Oberg.


بردی Gill درجه 7 دانش آموز در کلگری آکادمی شمار برای یک عکس با 5 دلار در لایحه پیشنهادی طراحی در پنج شنبه, 27 فوریه سال 2020 است. دولت با پذیرش طراحی از پیشنهادات عمومی برای یک تازه $5.

آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia

به دلیل شجاعت خود را در جنگ جهانی اول و وکالت برای مردم بومی دانشجو بردی Gill است نامزدی فرانسیس Pegahmagabow یکی از مهمترین و بسیار تزئین شده مردم بومی در کانادا.

Cael فیتزجرالد نامزدی Mistahimaskwa شناخته شده به عنوان خرس بزرگ بود که یک کری رئیس در 1800 و مبارزه در برابر اجتماعی و اقتصادی بی عدالتی.

Kelly-گیبسون گفت که چاپ یک فرد بومی در $5 بانک توجه داشته باشید می تواند نشان دهنده یک ملی عمل آشتی.

“آشتی است که ترمیم روابط و شما می توانید با ایجاد یک رابطه بدون درک. هنگامی که دانش آموزان نگاه کنید تا عمیقا به چیزی است که آنها می توانید فرم نظر خود گفت:” کلی-Gibson.

کالدر دانش آموزان نامزدی بومی ورزشکاران جنگ قهرمانان و هنرمندان و ستاد. این پروژه شده است مداوم به مدت دو هفته و ارائه خواهد شد قبل از موعد مقرر در مارس 11.

“به دانش آموزان آموخته اند وجود دارد کانادا قهرمانان که ممکن جشن گرفته و در زندگی روزمره گفت:” درجه 7 ،

sbabych@postmedia.com
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de