استو در ورزش: نوح Juulsen یک احساس خوب داستان در Canadiens اردوگاه

محتوای مقاله در ادامه

آماده شدن برای حباب

گالاگر خواسته شد آنچه که او برنامه ریزی را به حباب در تورنتو به خود مشغول طی کردن زمان — که وجود خواهد داشت بسیاری از بازیکنان.

“من احتمالا فرد مناسب به درخواست,” او گفت:. “من بسته به عنوان نور به عنوان امکان پذیر است. من را به ملزومات لخت. من نمی دانم … من همیشه یک عرشه از دو کارت در من. من می خواهم به یک ظرف غذا با آن, اما دیگر از آن, من نمی آورد که بسیار سرگرمی به اتاق من. من تلویزیون و این بسیار خوب برای من است.”

Julien همین سوال پرسیده شد.

“قطعا یک کتاب موسیقی است که ما در تلفن های ما و همه آن نوع از مسائل است.” “اما ما در حال رفتن به صرف زمان زیادی را به تماشای برخی از فیلم ها در غیر از بازی روز یا روز بازی آماده سازی این نوع از مسائل. به عنوان یک کادر مربیگری — و این که شاید من درک نیست که یک بازیکن تا آنجا که من باید. در روز که در آن شما در آمد شما انجام کار خود را و سپس شما را ترک. به عنوان مربیان شما آماده تمرین شما تمرین و بعد از تمرین شما تماشای ویدئو. این یک روز طولانی است. بنابراین من فکر می کنم ما خواهید بود بسیار شلوغ اما امیدوارم من هم برای کمی مطالعه و کمی از موسیقی است.

“من احتمالا باید چند کتاب وجود دارد” مربی اضافه شده است. “من به گرفتن بر روی برخی از این کتاب ها که در حال بدیهی است که مربوط به ورزش است. فلسفه خاص مردم چگونه آنها را در برخورد با موقعیت ها. من عاشق خواندن در آن نوع از چیزهایی که به خاطر آن همیشه تبدیل شدن به یک مقدار زیادی از چیزهایی که شما در طول فصل است.”

Julien گفت: تیم ها به آرامی گرفتن اطلاعات بیشتر از NHL در مورد زندگی در حباب خواهد شد.

“من می دانم که NHL است که واقعا قرار دادن مقدار زیادی از زمان را به سازماندهی آن را در راهی که در آن آن را به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:. “شبیه به یک دهکده المپیک یا چیزی شبیه به آن که در آن همه چیز را برای رفتن به امن است. … من فکر می کنم آنها در حال رفتن به انجام همه چیز را به طوری که ما احساس نمی مانند ما بسته است. هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق می افتد در اینجا آن را بسیار آشکار ما بچه ها برای آمدن به میدان یخ بازی قطار و سپس رفتن به خانه. بنابراین آن را بسیار شبیه به جز که شما در خانه خود را. اما ما در حال رفتن به همه جا وجود دارد و می رود و من فکر می کنم بچه ها برای آن آماده هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر