محتوای مقاله

Jesperi Kotkaniemi است و دیگر یک نوجوان.

این Canadiens’ — یا لاوال موشک — مرکز تبدیل 20 روز دوشنبه.

اعتراف میکنم من یک نقطه نرم برای Kotkaniemi تا حدودی به دلیل من یک پسر که 19 است و من آن را قابل توجه که چگونه به خوبی Kotkaniemi به کار گرفته همه فشار او مواجه شده است و از آنجا که انتخاب سوم به طور کلی با Canadiens در سال 2018 NHL پیش نویس است. او تا به حال برای تنظیم به یک کشور جدید و یک زبان جدید یک تیم جدید و کوچکتر پیست پس از خروج از فنلاند به عنوان یک 18 ساله انجام داد و از آن همه با یک لبخند یک حس شوخ طبعی و هوش هر دو خاموش و یخ فراتر از سال خود را.

وجود دارد در حالی که تنظیم به زندگی جدید خود را که Kotkaniemi ساخته شده است که من فراموش کرده ام او هنوز یک نوجوان — تا زمانی که من به یاد او در همان سن به عنوان پسر من است.

در اوایل این سال پسر من که در CEGEP شد کار پاره وقت در یک فروشگاه مواد غذایی در نزدیکی Canadiens’ تمرین یخ بازی در بروسار بسته بندی و کیسه های ، یک روز در حالی که بسته بندی کیسه های پسرم نگاه کرد و متوجه شد Kotkaniemi مواد غذایی را او بسته بندی. Kotkaniemi پوشیده بود یک لبه پایین کشیده پایین و با کمال تعجب هیچ کس دیگری در این فروشگاه از جمله صندوقدار بود او را به رسمیت شناخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de