استو Evans’ تنها شکست خورده تلاش برای نجات FBI از خود

X

داستان جریان

مقالات اخیر

اتهامات واهی که تهمت کمپین تبانی با روسیه در حال حاضر هزینه برخی از مقامات ارشد اف بی آی و وزارت دادگستری شهرت خود را حرفه خود و یا هر دو. گسترده تخلف پرسش: از کجا بودند صادقانه lawmen و زنان ؟ وجود دارد هیچ کس حاضر به چالش مافوق — و یا حتی فقط همکاران — رفته سرکش ؟

کارتر صفحه: به جای credulously استقبال استیل پرونده را از اتهامات عنوان شده علیه صفحه عنوان بسیاری از دیگران انجام استوارت Evans وزارت دادگستری (عکس بالا) خواستار اطلاعات بیشتر در مورد سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل.

ممکن است وجود حداقل یک. به عنوان معاون دادستان کل برای هوش استوارت ایوانز تا به حال مسئولیت بررسی صلاحیت جاسوسی حکم را قبل از ارسال آنها را به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی. در پاییز سال 2016 اف بی آی ارائه شده ایوانز با یک نرم افزار برای حکم به ضبط ارتباطات داوطلب تهمت کمپین مشاور سیاست خارجی کارتر صفحه. اصلی توجیهی برای گرفتن یک سیم بر روی صفحه اتهامات سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل. به جای credulously استقبال استیل پرونده به عنوان بسیاری از دیگران انجام Evans خواستار اطلاعات بیشتر در مورد استیل. او قرار داده تا موانع اداری و اداره آنها سرسختانه در حالی که پرسیدن پرسش های اساسی هیچ کس دیگری به نظر می رسید به در مورد مراقبت.

ایوانز آمد به صرفه جویی در دادگستری و اف بی آی از خود. اما او ساخته شده است یک اشتباه است. داستان چگونه است که اشتباه مجاز ایوانز به outmaneuvered است یک درس در محدودیت های مقابله با بوروکراسی – حتی اگر یک مطالعه در تمامیت.

FBI راه اندازی عملیات “Crossfire طوفان” name ضد جاسوسی رسیدگی به اینکه آیا تهمت کمپین تبانی با روسیه در جولای 31, 2016. در عرض چند هفته این تیم به رهبری توسط FBI agent پیتر Strzok شد درخواست برای نظارت بر اطلاعات خارجی عمل حکم. اما در این مرحله اولیه بررسی وکلا با FBI در دفتر مشاور کل فکر نمی کنم وجود شواهد کافی برای ایجاد علت احتمالی. که تغییر زمانی که تیراندازی طوفان خدمه به دست آمده استیل پرونده در سپتامبر. 19. وکلای با مشاور عمومی را به خود متهور.

یک ماه قبل از انتخابات 2016 اف بی آی را به وزارت دادگستری رسمی اولین پیش نویس درخواست نظارت حکم در صفحه. پیش نویس رفت و به امنیت ملی بخش از هوش (OI) که سرپرست معاون دستیار دادستان کل ایوانز.

این اداره تصریح کرد: بر اساس ادعاهای بی اساس ساخته شده توسط استیل که کارتر صفحه هماهنگی با روسیه برای پرتاب ایالات متحده در انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن. بازرس کل وزارت دادگستری بعدها پیدا کردن که “FISA فرم درخواست جلب تقریبا به طور کامل از استیل است گزارش.”

John P. Carlin: “من – من به یاد داشته باشید اگر شخص دیگری وجود دارد در این جلسه اما من به یاد داشته باشید استو Evans وجود دارد و او [که] گفت: هر دو که این حساس بود و که وجود دارد این موضوع را با منبع.”

با خیلی, در, می گویند-پس از یک منبع واحد, حال اف بی آی انجام می شود همه چیز آن را می تواند به تعیین استیل اعتبار? آیا کسی در وزارت دادگستری با فشار به عقب در برابر اداره? آیا کسی اصرار دارند که بیشتر مورد نیاز مشخص شود و در مورد آنچه که استیل بود تا ؟ این سوال در خانه هوش اعضای کمیته در ماه جولای 2017 قرار داده و به جان کارلین دستیار دادستان کل مسئول NSD.

“وجود دارد هر گونه حمایت و یا هر فرد یا افرادی که به نظر می رسید به فعال تر گفت:” من فکر نمی کنم ما می توانیم اعتماد این منبع من فکر می کنم ما نیاز به حفر کردن به این عمیق تر’?” یوتا جمهوریخواه کریس استوارت خواسته کارلین.

“من به یاد داشته باشید آنها را” کارلین در پاسخ نشان می دهد بیش از فقط یک نفر بود پرسیدن سوال دشوار است. اما هنگامی که او شروع به شمردن کارلین می تواند به یاد تنها یک نام است. “استو ایوانز معاون دادستان کل است. من – من به یاد داشته باشید اگر شخص دیگری وجود دارد در این جلسه” کارلین در رفت “اما من به یاد داشته باشید استو Evans وجود دارد و او [که] گفت: هر دو که این حساس بود و که وجود دارد این موضوع را با منبع.” ایوانز می خواستم بیشتر موشکافی استیل انگیزه و اعتقاد بر این است که قبل از به دنبال یک نظارت حکم علیه کسی در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری, رهبری, از هر دو FBI و DOJ به صراحت باید ثبت نام کردن در صورت درخواست.

کارلین ممکن است شاهد موارد بیشتری از شک و تردید اگر او تا به حال شده است در هفته گذشته در وزارت دادگستری. او برای بخش خصوصی Oct. 14; مریم McCord به عنوان سرپرست معاون دادستان کل مسئول امنیت ملی Division on Oct. 17 فقط سه هفته قبل از انتخابات.

مریم McCord: “استو Evans قطعا صحبت در مورد سوالات ما تا به حال شما می دانید که [FISA] نرم افزار و سوالات برای رفتن به اداره ، من یکی انجام آن است.”

AP Photo/سوزان والش فایل

کمی بیش از یک سال بعد McCord تا به حال به نوبه خود او را به مصاحبه در پشت درهای بسته در کاپیتول هیل در مورد FISA شکست. Trey Gowdy, سپس یک کنگره جمهوری خواه از کارولینای جنوبی خواسته McCord که آیا وجود دارد هر گونه شواهد است که او تا به حال شده است حتی از راه دور از شک و تردید در مورد داستان فوق العاده ای اف بی آی ارائه شده بود به وزارت دادگستری.

“از زمان به زمان در روز” Gowdy گفت: از سال خود را به عنوان دادستان “ما بپرسید مأموران اجرای قانون: چگونه شما می دانید که؟” چگونه یک محقق آمد اطلاعات تمایل به تحت تاثیر قرار دهد به عبارت دیگر اعتبار اطلاعات است. “آیا شما به یاد بیاورید درخواست اف بی آی: چگونه می دانید ؟

“قطعا این کار انجام شد.” McCord گفت. نه با او ، “آنچه که من می دانم در مورد این در حال آمدن است به من از طریق کسانی که مسئول هستند روز به روز عقب و جلو با عوامل.” و چه کسی این DoJ مقامات عقب و جلو رفتن و … در ابتدا به نظر می رسد به عنوان اینکه McCord قادر خواهد بود به سر و صدا کردن یک لیست از نام های: “استو و قطعا …” اما پس از آن McCord کوتاه آمد قادر به نام هر کس دیگری. بنابراین او با تمرکز بر بحث در مورد یک فرد که خواست پرسش های دشوار از اف بی آی: “استو Evans قطعا صحبت در مورد سوالات ما تا به حال شما می دانید که [FISA] نرم افزار و سوالات برای رفتن به اداره با” McCord گفت. “من نه تنها انجام آن است.”

به طور مفصل در گزارش نظارت نقض حقوق بشر توسط عدالت بازرس کل Michael Horowitz Evans نگه داشته و پرسیدن سوال در مورد استیل انگیزه حتی به عنوان FBI نگه داشته و اطمینان او نادرست است که نویسنده از این پرونده بود که بی غرض و بی طرفانه محقق شده است.

در اکتبر. 7 ایوانز تا به حال از هوش بپرسید Crossfire طوفان عوامل آیا سابق خود را-انگلیسی جاسوسی “است که وابسته و یا مبارزات انتخاباتی و/یا کمک به هر دو کمپین.”

در اکتبر. 10 یک عضو کلیدی از Crossfire طوفان پاسخ داد. با اشاره به تنها به عنوان “مورد عامل 1” در بازرس کل گزارش عامل تاکنون شناسایی شده توسط نیویورک تایمز به عنوان Stephen ثم. او پاسخ نقل قول شده در فصل پنجم از هوروویتس گزارش نشده بود به طور کامل به آینده: ثم گفت ایوانز که به دلیل استیل بود: “به احتمال زیاد یک کشور خارجی” او را نداشته اند قادر به کمک به هر متحده آمریکا نامزد ریاست جمهوری.

ایوانز به رسمیت شناخته شده است که بخش اول از خود سوال شده بود نادیده گرفت و همان سوال را مجددا برای Crossfire طوفان. ثم دوباره پاسخ داد که استیل بود که “ایالات متحده به فرد” بود و نه کمک به هر گونه مبارزه است.

مدت کوتاهی پس از Evans ارسال سوال پشت یک سوم زمان او آموخته است که چه FBI شناخته شده بود در تمام طول – که استیل بود که پرداخت می شود برای پیدا کردن خاک بر مغلوب ساختن پیشی جستن. بازرس کل وزارت دادگستری بعدها گزارش که وجود دارد هیچ “ارتباطات نوشته شده است نشان می دهد که هر کسی در این تیراندازی طوفان تیم توصیه [از هوش] در مورد پتانسیل و یا مشکوک سیاسی اتصالات استیل گزارش قبل از Evans مطرح شده سوالات خود را در اکتبر 11.”

پیتر Strzok به لیزا صفحه: “استو عصبی است.”

AP Photo/اوان Vucci

آن را با یک بمب: اف بی آی گفت Evans آنها “فرض” به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و یا حزب دموکرات بود برای پرداخت استیل “پژوهش است.” ایوانز ممکن است انتظار می رود که FBI – بررسی بودن آن کسب و کار خواهد بود قادر به ردیابی کردن یک دنباله پول برای پاسخ به این سوال که استیل پرداخت از آینده بود. به جای ایوانز به روز شده پاسخ های داده شده به سوالات خود را که به نظر می رسد شده اند عمدا دقت کنید برای جلوگیری از دادن به او اطلاعات او به دنبال. ایوانز در هیچ خلقی را به FBI آنچه در آن می خواستم.

Strzok ارسال یک سری از پیام ها به اف بی آی مشاور عمومی دفتر شکایت که Evans شد کاهش چیزهایی در میان آنها:

  • “استو عصبی است.”
  • “[پ] گفت او از این واقعیت آگاه تا چند ساعت پیش که [استیل] به کار گرفته شد برای پیدا کردن این اطلاعات توسط یک نام مشتری در نوبت استخدام توسط ناشناس مشتری احتمالا وابسته به کلینتون در مبارزات انتخاباتی در برخی از شیوه ای.”
  • “من نگران چه استو زمزمه در دادگاه مشاوران گوش.”

Strzok همچنین شکایت به دوست دختر خود صفحه یک مشاور حقوقی به FBI معاون مدیر اندرو McCabe:

  • “در حال حاضر مبارزه با Stu برای این fisa.”
  • “هی-این FISA احتمالا رفتن به جلو بدون تماس از [معاون].”

لیزا صفحه به Strzok: “در حال حاضر مبارزه با Stu برای این fisa” او پیامک. و به رئیس اندرو McCabe: “این ممکن است یک سطح بالا فشار.”

AP Photo/Jacquelyn مارتین

ایوانز’ نگرانی شد “جریان” به FBI مدیر James Comey و McCabe. نه فکر وجود دارد هیچ دلیلی برای حرکت به جلو با یک حکم FISA نرم افزار. صفحه دیدم ایوانز به عنوان تنها “holdup” در یک wiretap تایید شده است. او اعمال فشار چه او می تواند. “من ابلاغ شما و رئیس چراغ سبز به استو قبلی و فقط با ارسال یک ایمیل به همسرش درخواست که در آن همه چیز بود” او پیامک McCabe. “این ممکن است یک سطح بالا فشار.”

فشار یا بدون فشار, چه کسی می داند چه مدت Evans ممکن برگزار شد تا کارتر صفحه حکم FISA برنامه ؟ اما ایوانز یک خطای تاکتیکی: او قاب نگرانی های خود را نه به عنوان یک اصل مهم اما از احتیاط. ایوانز ممکن است ایستاده زمینی خود در مخالفت با حکم برنامه با اشاره به نحوه اداره تا به حال نکردن این واقعیت است که استیل بود و کار از طریق برش outs برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی. او می توانست اصرار داشت که استیل “گزارش” بود ناامید کننده ای آلوده به عنوان حزبی سیاسی محصول که نویسنده تا به حال پرداخت شده است. به جای Evans مشخص می شود این موضوع به عنوان یک “مشخصاتش سوال از خطر در مقابل پاداش.”

حرکت نزولی واضح بود: استراق سمع در یک فرد در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری و دادگستری و اف بی آی خطر ظاهر می شود تداخل با انتخابات. امکان هر گونه حرکت صعودی شد کمتر روشن است: با تشکر از فشار نشت کارتر صفحه می دانستم که او در حال بررسی Evans اشاره کرد. که به معنای صفحه فرض خطوط خود را شنود گذاشته بودند و ایمیل های خود را بررسی و آن را بعید است که او را به برقراری ارتباط هر چیز آشکار و یا آسیب رساندن به تلفن و یا کامپیوتر. خطر Evans استدلال بود و نه ارزش تار چشم انداز هر گونه پاداش است.

صعودی/نزولی معادله ممکن به نظر می رسید مانند یک راه معقول و منطقی به رویکرد یک مشکل دشوار است اما آن را اجازه FBI برای به دست گرفتن اخلاقی. ایوانز مطرح “مشخصاتش سوال” با McCabe, که گفت که او را درک خطر بود اما وظیفه محدود به “کشش هر مشت.” آنها تا به حال به “اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است” McCabe اصرار داشت.

ایوانز حل و فصل برای یک چهره اگر بدنام پاورقی به FISA نرم افزار. این ادعا که اف بی آی “حدس” استیل مامور پرداخت می خواستم مواد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی. هنگامی که پاورقی بود متصل به نرم افزار Evans ایستاده بود پایین.

“به نظر می رسد مانند استو Evans تنها در کل فاسد روند که سعی کردم به سرعت همه چیز را و خواسته برخی از سوالات در مورد آنچه اتفاق می افتد” یک میلیون کارمند که مشغول به کار در خانه و رسیدگی به نفوذ روسیه گفت RealClearInvestigations. “اما در پایان به نظر می رسد مانند او steamrolled.”

ایوانز ممکن است با انجام این مهم نشده است. RealClearInvestigations خبرنگار د امریکا ږغ اشنا راډیو گزارش می دهد که او در حال همکاری با ایالات متحده وکیل جان دورهام پروب از تخلف در دادگستری و اف بی آی است. که تحقیقات ممکن است به اثبات می شود یک steamroller کاملا متفاوت مرتب کردن بر اساس.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetJetbahisVenusbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole