سابق کنکوردیا استینگر آنتوان Marchand می گوید دیوید Ayres’ داستان سیندرلا با Carolina Hurricanes “هوا قطره قلب من است.”

این Canadiens اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان در زنگ مرکز نیست Zamboni راننده.

نام او آنتوان Marchand و او 27 ساله, بازاریابی دیجیتال, نرم افزار مدیریت حساب برای SweetIQ. Marchand توسط اورژانس دروازه بان برای حدود 70 درصد از بازی در زنگ مرکز و Marc-Antoine Turcotte وجود دارد برای بقیه. آنها هر دو برای دانشگاه کونکوردیا استینگر.

Marchand و Turcotte فرود اضطراری دروازه بان نقش از طریق نیش سر مربی Marc-André Élement و ارتباط او با Canadiens.

شب شنبه گذشته دیوید Ayres به دست آورده و برنده به عنوان یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان برای Carolina Hurricanes پس از شروع دروازه بان جیمز ریمر و پشتیبان Petr Mrazek مجروح شدند. Ayres وارد بازی در تورنتو Scotiabank عرصه میدوی را از طریق دوره دوم با Carolina پیشرو 3-1 اجازه اهداف در دو عکس او مواجه شده و پس از آن متوقف شد بعد از هشت به عنوان طوفان ضرب و شتم Maple Leafs 6-3.


آنتوان Marchand در میز خود را در SweetIQ یک شرکت بازاریابی دیجیتال در مونترال در جمعه ، 28 سال 2020. Marchand است Canadiens’ پشتیبان گیری اضطراری goaltender.

John Mahoney / Montreal Gazette

یک ستاره متولد شد و در شب هاکی در کانادا.

Ayres, 42, است, مدیر عملیات در تورنتو Mattamy ورزشی مرکز در برگ افرا باغ ساختمان و برای پنج سال تمام وقت Zamboni درایور برای اهل Toronto Marlies. به فیلم خود را-اسکریپت داستان حتی بهتر Ayres دریافت پیوند کلیه از مادرش 15 سال پیش. پس از آخرین بازی روز شنبه, Ayres به نظر می رسد در امروز نشان می دهد و این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت در آمریکا مفتخر شد قبل از طوفان بازی سه شنبه شب در ایالت کارولینای و سوار Zamboni در PNC عرصه است. و در روز جمعه چوب او استفاده می شود در حالی که ضرب و شتم افرا برگها قرار داده شد بر روی صفحه نمایش در سالن هاکی از شهرت در تورنتو است.

چه اتفاقی افتاد به Ayres چیزی است Marchand است در مورد خواب برای سه سال پس از تبدیل شدن به یک اورژانس دروازه بان برای Canadiens در دسترس به بازی برای هر دو تیم در زنگ مرکز در صورت نیاز.

“این فوق العاده سرد” Marchand گفت: در مورد Ayres در طی تنفس از Canadiens’ 5-2 دست دادن به نیویورک رنجرز در روز پنج شنبه شب در زنگ مرکز. “ضربات ذهن من. برای من به عنوان یک بچه در حال رشد بدیهی است این بود که رویای من بازی برای Canadiens یک رویا بازی NHL در کل. اما هنگامی که شما ببینید که آن هوا قطره قلب من است. بدیهی است که این یک رویا است. آن را به اتفاق می افتد به اسکات پرورش دو سال پیش و برای دوباره اتفاق می افتد به تازگی با دیوید Ayres, این تنها چیزی است که برای دیدن.”

فاستر یک حسابدار بود که 36 در زمان بازی برای Blackhawks در فینال 14 دقیقه از یک 6-2 برنده شدن بیش از وینیپگ جتز در مارس 2018 توقف تمام هفت عکس های او مواجه شده است.

Marchand فارغ التحصیل از کنکوردیا دو سال پیش و پخش تفریحی هاکی یک بار در هفته. NHL یک قانون است که اورژانس دروازه بان نمی تواند به بازی هاکی حرفه ای در هر سطح و Marchand را پرداخت نکرده است, برای نقش خود, اما آن را با برخی از قدرت پردازش.

Marchand دفتر واقع شده است در کنار Bell Centre. در بازی روز او می شود به پارک در بازیکنان زیادی در این عرصه در تمام طول روز آن را آسان به رها کردن تجهیزات خود را. پس از اتمام کار حدود 6 p. m. او پیاده به زنگ مرکز و Canadiens او را با ارائه یک وعده غذایی در رسانه ها در سالن و یک نقطه در مطبوعات جعبه برای تماشای این بازی است. Marchand بستری او نیز یک زن و شوهر از هات داگ در برخی از بازی ها.

Ayres و همسرش داده می شود ایستاده-اتاق بلیط برای برگ ها. او با پرداخت 500 دلار پس از بازی برای طوفان و اجازه داده شد برای حفظ پیراهن خود را به عنوان سوغات.

Marchand گفت: دوستان و همکاران می دانم که در مورد موقعیت خود را به عنوان یک اورژانس دروازه بان و فکر می کنم این بسیار خنک و به خصوص بچه ها او با در تفریحی هاکی.

“من قرار داده و آن را در رزومه من فقط به خاطر این واقعا یه چیز جالب که من می توانم در مورد صحبت با کارگران شرکت” Marchand گفت. “این یک شوخی در حال اجرا نوع از در دفتر که در 6 p. m. آنها معمولا ببینید من بیش از رفتن به بل مرکز. ما در مورد آن صحبت و اغلب آنها بسیار آگاه از آن است. آن را به خوبی.”

نزدیک ترین Marchand آمده است در واقع به استیلای برای بازی در زنگ مرکز در ژانویه هنگامی که پیتسبورگ پنگوئن به نام دروازه بان کیسی DeSmith از AHL را Wilkes-Barre/اسکرانتون تیم به عنوان پشتیبان به مت موری در برابر Canadiens. اما DeSmith نمی تواند پیدا کردن گذرنامه خود را به طوری که پنگوئن ساخته شده یک تماس به ECHL را Wheeling Nailers برای دروازه بان امیل Larmi که نشان داد تا فقط در زمان برای بازی.

“برای حدود 30 دقیقه من بسیار هیجان زده” Marchand گفت. “آن را به پایان رسید تا بودن فقط نوع یک هشدار اشتباه بود اما فوق العاده سرد مانند 30 دقیقه.

“اگر تا کنون یک روز از آن اتفاق می افتد, من بسیار خوشحال خواهم بود,” او اضافه شده است. “اما آن را بیش از اندازه کافی برای من به اینجا و جذب محیط زیست است. من احساس می کنم بسیار خوش شانس است.”

Marchand خواسته شده بود اگر او احساس می کند مانند یک بچه در حال انتظار برای کریسمس صبح و سپس آن را هرگز می آید.

“که دقیقا آنچه در آن است,” او گفت: با خندیدن. “این درست مثل صبح کریسمس و اگر این امر تا کنون اتفاق می افتد این امر می تواند فوق العاده سرد است.”

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im