استو کوان: نوتردام به کمک شکل Canadiens rookie جیک Evans

“من فکر می کنم کالج بود بهترین مسیر و مدرسه عالی بود برای من می گوید:” ایوانز که فارغ التحصیل با یک مشاوره مدیریت درجه.

پس از تمرین صبح سه شنبه در بروسار من نشستم با Canadiens rookie جیک ایوانز برای من واقعی یک در یک چت با او و پس از او به این تیم پیوست در هفته گذشته از AHL را لاوال موشک.

23-در سال می آید در سراسر به عنوان یک جوان هوشمند و او را نیز بسیار صادق است.

وقتی از او پرسیدم که چرا او فکر او نبود انتخاب شده توسط Canadiens تا دور هفتم (207th کلی) در 2014 NHL پیش نویس ایوانز گفت: “من فقط به حال یک سال بد. من اولین سال در تاریخ یک من واقعا خوب بود و من فکر کردم من می خواهم در سه دور. سال دوم من, من فقط با آن چگونه بود و من حدس می زنم من از نوع شروع به فریب دادن بازی و انجام تنبل همه چیز. من فکر می کنم پیشاهنگی دیدم که.”

در فصل اول خود را با OJHL سنت مایکل Buzzers به عنوان یک 16 ساله ایوانز ارسال شده 12-22-34 در مجموع 50 بازی و او پس از آن تا سال آینده با 16-47-63 مجموع در 49 بازی قبل از گرفتن پیش نویس توسط Canadiens. پس از پیش نویس Evans رهبری به نوتردام که در آن او خواهد بازی چهار فصل تبدیل شدن به کاپیتان مبارز ایرلندی و فارغ التحصیل در رشته مدیریت مشاوره از دانشگاه مشهور مندوزا کالج بازرگانی.

“من فکر می کنم کالج بود بهترین مسیر و مدرسه عالی بود برای من” گفت: ایوانز 6-پا-1, 181 پوند رو به جلو است. “بدیهی است که من می خواستم برای دریافت یک آموزش و پرورش خوب و آن مدرسه فقط رفتار شما مانند شما یک حرفه ای. شما در حال پرواز خصوصی در همه جا شما در حال گرفتن درجه یک تغذیه شما در حال کار کردن زیادی. من فکر می کنم که خوب بود برای من. من هنوز خیلی لاغر و کوچک اما من حتی کوچکتر و اعتصاب قبل از آن. من فکر می کنم اگر من تا به حال رفته به OHL من فقط کشته شده اند که در لیگ است.”


Canadiens rookie جیک Evans جشن اولین هدف خود را NHL حرفه ای در مقابل شغالها’ کارل Soderberg, 34 و براد ریچاردسون در زنگ مرکز در روز دوشنبه.

John Mahoney / Montreal Gazette

ایوانز بود و تنها حدود 160 پوند زمانی که کیچنر رنجرز انتخاب او در دور هشتم (147th به طور کلی) از سال 2012 OHL اولویت پیش نویس است. در نوتردام او با قدرت و مربی و بهبود تولید فیلم توهین آمیز هر فصل به اتمام دانشگاه شغلی با 41-97-138 در مجموع 158 بازی.

“این بهترین زمان زندگی من برای مطمئن” تورنتو بومی گفت. “من فکر می کنم کالج هاکی — به خصوص برای Canadians — شما نمی دانید که در آن به همان اندازه است. اما آن را مانند یک تجربه خنک. جمعیت است که نیمی از دانش آموزان است. واقعا با صدای بلند دارد باند بازی. شما نمی بازی به عنوان بسیاری از بازی ها اما من فکر می کنم آن زمان برای شما به رشد کمی بیشتر. شما باید به انجام لباس های شسته شده خود را, مطمئن شوید که شما دریافت مواد غذایی خود را. شما با فضاها و یا خانواده خود را. که خوب بود برای من برای رشد کردن و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت زمان با مدرسه و هاکی و همه چیز. و پس از آن که مدرسه است فقط باور نکردنی با تمام دو و میدانی. فوتبال وجود دارد ، راه رفتن به استادیوم فوتبال فقط دیوانه است. همه چیز در مورد مدرسه بزرگ بود.”

در حالی که بازی junior, ایوانز استفاده شد در بازی قدرت. اما زمانی که او به نوتردام, سر مربی تیم جف جکسون به او گفت که او تا به حال توانایی تبدیل شدن به یک مجازات قاتل است. کادر مربیگری کار با ایوانز که همراه با کلی بازی دفاعی.

“من فکر می کنم ساخته شده است که من به طور کلی بهتر است بازیکن” ایوانز گفت. “من فکر نمی کنم من در اینجا می خواهم اگر من متمرکز بر دفاع ،

Canadiens مربی کلود ژولین شده است با استفاده از ایوانز به عنوان یک مجازات قاتل است. ایوانز بازی های برگزار شده است سه بازی با Canadiens به طور متوسط 9:02 از یخ و گل اول خود را NHL هدف در دوشنبه 3-2 دست دادن به آریزونا کویوتس.

ایوانز بود که منجر به موشک در به ثمر رساند با 12-22-34 در مجموع در 48 بازی زمانی که او نامیده می شود و گفت: او یک رابطه خوب با لاوال مربی جوئل بوچارد بیش از دو فصل است. آن بوچارد که به Evans برخی از صدا مشاوره اخیرا پس از تماس با او را به دفتر خود.

“او از من پرسید که چگونه من در بازی و من فقط گفت:” خیلی خوب است.'” ایوانز گفت. “او گفت:” این مشکل است. شما فقط فکر می کنم شما خیلی خوب است. شما نیاز به بزرگ.’ من فکر می کنم او شده است تأثیر زیادی بر من در هل دادن من به گرفتن بهتر و بهتر.”

ایوانز یکی از 10 بازیکن که در زمان بخشی در شنبه اختیاری عمل در بروسار. پس از چت ما, او به سرعت خود و تجهیزات برای بسته بندی کیسه های خود را به عنوان Canadiens آماده به سر به فرودگاه و پرواز به بوستون که در آن آنها خواهد شد بازی برونز شنبه (7:30 بعد از ظهر, SN, SN360 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). آن را ایوانز اول NHL سفر جاده و شما می توانید ببینید هیجان در چشمان او.

“من بازی اول سه بازی NHL بازی در برابر تیم های مورد علاقه در حال رشد (برگها) و به ثمر رساندن اولین هدف” او گفت:. “این درست است که یک دیوانه در هفته است. زمانی که من کردم به نام من تا به حال فکر می کردم این فقط ممکن است برای یک بازی. بنابراین من فقط به حال هیچ انتظارات دوباره. من هنوز در شوک کمی فقط تلاش برای به دست آوردن بهتر است.”

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su