استو کوان: Kovalchuk سهام خود شادی و راهنمایی با حبس هم تیمی های

“وجود دارد جوانتر بچه ها اینجا با گرسنگی در چهره خود را و آنها کار بسیار سخت است هر روز به طوری که آن را سرگرم کننده” کهنه سرباز روسی جناح می گوید.

واضح ایلیا Kovalchuk است که با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده بازی برای Canadiens.

پس از پنج شنبه صبح اسکیت در بروسار من خواسته 36 ساله روسی هنگامی که آخرین باری که او این بسیار سرگرم کننده بازی هاکی.

“من همیشه در واقع با داشتن سرگرم کننده را به بازی است زیرا که هرگز کار من آن همیشه مورد علاقه من چیزی که برای انجام” Kovalchuk گفت. “این بازی به اطراف بچه ها. اما زمانی که شما احساس می کنید که پشتیبانی از اتاق و شما می بینید که همه در همان صفحه این باعث می شود آن را کمی آسان تر است. بدیهی است که وجود دارد نگاه در اینجا با گرسنگی در چهره خود را و آنها کار بسیار سخت است هر روز به طوری که آن را سرگرم کننده است.”


Montreal Canadiens’ ایلیا Kovalchuk نمرات بازی گل پیروزی در نیوجرسی شیاطین goaltender لوئیس Domingue در ضربات پنالتی در مشخصاتش مرکز در نیوآرک در فوریه. از 4 سال 2020 است.

اد Mulholland / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

به عنوان پنج شنبه شب در بازی برابر آناهایم اردک Kovalchuk بود 5-5-10 بالغ شد و به علاوه-5 در 13 بازی پس از امضای قرارداد با Canadiens به عنوان یک عامل آزاد است. او به داشتن سرگرم کننده تر از او در طول دو فصل با تیم لس آنجلس کینگز که فسخ آنچه باقی مانده بود خود را از سه سال ما$18.75 میلیون قرارداد در دسامبر. 17 پس از او پاک و بی قید و شرط چشم پوشی.

Kovalchuk شد یک عامل رایگان برای بیش از دو هفته قبل از آسیب-سرند Canadiens امضا شده او را از ناامیدی به دو طرفه قرارداد است که تنها او می پردازد یک سرشکن US$700 ، 000 در NHL. وجود خواهد داشت دیگر تیم های علاقه مند در Kovalchuk جلوتر از NHL Feb. 24 مهلت تجارت و سوال این است که آیا Canadiens GM مارک Bergevin تصمیم به دوباره ثبت نام یا تجارت او.

با یک تیم است که تلاش کرده است به نمره به اهداف Bergevin باید همه چیز او می تواند به نگه داشتن Kovalchuk.

وقتی پرسیده شد که اگر Bergevin داده است هیچ نشانه ای که او می خواهد به نگه داشتن او Kovalchuk گفت: “این خواهد بود که بین ما در حال حاضر. من کاملا مطمئنم که او می خواهد به آدرس چیزی او را, و کار من به عنوان یک بازیکن این است که فقط بیرون رفتن وجود دارد و بازی به عنوان سخت به عنوان من می توانم.”

Kovalchuk اضافه شده است که او را به فکر کردن در مورد مهلت تجارت است و تنها متمرکز بر انجام همه چیز را او می تواند برای کمک به Canadiens را برگشتی.

کهنه روسی شده كه مناسب با Canadiens هر دو خاموش و یخ. هم تیمی حداکثر Domi تماس او یک افسانه است.

“من او را دوست دارم … او بهترین” Domi گفت. “من یادگیری چیزی جدید از Kovy هر روز. ما خیلی خوب رفقا بدیهی است. در حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن آن خیلی خوب است. از آن فکر می کنم این فقط شگفت انگیز است که چقدر شما می توانید از او یاد بگیرند. او هنوز هم مانند یک بچه کوچک. او را دوست دارد به آمدن به میدان یخ بازی او را دوست دارد به کار خود چوب را دوست دارد به بیرون رفتن وجود دارد در اوایل و اقامت در خارج پس از تمرین و کار بر روی بازی خود را. او را دوست دارد بازی هاکی است.

“او همه چیز را می بیند,” سلطه اضافه شده است. “در بازی قدرت او فقط می خواهید به من بگویید برای رفتن از اینجا و یا وجود دارد و مطمئن شوید که به اندازه کافی من برو بیرون بعد هرزه (در عمل) و آن وجود دارد. آن را باور نکردنی و او را مانند یک بخش بزرگ از این تیم هاکی و ما بسیار خوش شانس به او را داشته باشد.”

Kovalchuk نیز توسعه یافته بر روی یخ شیمی با linemate نیک سوزوکی a 20-year-old rookie بود که بیش از یک ماه دور از تولد دوم خود را هنگامی که آتلانتا Thrashers انتخاب Kovalchuk با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2001 NHL پیش نویس است. سوزوکی بستری او وحشت زده شده بودن در اتاق قفل همان چند روز اول پس از Kovalchuk وارد مونترال.

“در ابتدا او کمی آرام. در حال حاضر ما می دانیم هر یک از دیگر کمی بیشتر” Kovalchuk با لبخند گفت: در مورد سوزوکی. “ما از صحبت کردن با او لذت ببرید. او یک بازیکن بزرگ و او آینده ای روشن. بسیار با استعداد بچه با یک قلب بزرگ است. او سخت کار می کند او گوش او می خواهد بهتر باشد به طوری که آن را سرگرم کننده است.”

Kovalchuk همسر و چهار فرزند — دو دختر و دو پسر بین سنین 5 تا 14 — برنامه ریزی شد برای ورود به مونترال از خانه کالیفرنیا خود در روز پنج شنبه برای تماشای بازی در برابر اردک و صرف حدود یک هفته در مونترال.

“من گم شده خانواده من, بدیهی است, اما آن را به یک بزرگ شهر” Kovalchuk گفت: در مورد مونترال, اضافه کردن آن خواهد شد خوب برای بچه ها برای دیدن برخی از برف. “این بیشتر یک شهر اروپایی. مردم پسند است. آن را به خوبی. آب و هوا کمی متفاوت است به طوری که آن را خوب است چرا که برای دو سال گذشته من در کالیفرنیا — آن را کمی متفاوت باشد. (Los Angeles) یک شهر بزرگ بیش از حد, اما مونترال خوب است. من همیشه واقعا لذت می برد وقتی که من بازی های برگزار شده برای تیم های دیگر از آمدن به اینجا. زیبا, غذا, رستوران خوب, خوب به دنبال مردم. آن را خوب است.”

آیا او می خواهم به آینده باید در اینجا فراتر از این فصل ؟

“خواهیم دید” Kovalchuk گفت. “من کاملا مطمئنم که ما باید بحث را با جنرال موتورز و عامل به آنها صحبت کنید بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. اما خواهم گفت: من در بسیاری از اوقات من دوست دارم همه چیز در اینجا و ما یک گروه خاص در اینجا. بنابراین این امر می تواند سرگرم کننده را به ماندن.”

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im