استو کوان: سابق Canadien متیو Darche محبت شغل جدید خود را در تمپا

مک گیل فارغ التحصیل شده و در یک “بسیار شتاب منحنی یادگیری” به عنوان رعد و برق مدیر هاکی عملیات تحت GM Julien BriseBois.

تمپا, فلوریدا. — Mathieu Darche است که عشق به زندگی در تمپا و کار جدید خود را با رعد و برق.

“این خیلی باحال” Darche گفت: شنبه پس از تماشای Canadiens’ صبح اسکیت در آمالی عرصه در یک روز زمانی که آن را 26C و آفتابی در خارج. “شما ببینید, آب و هوا امروز. مردم ناجور هنگامی که آن را 5 درجه در صبح و سپس آن را 15 ظهر. ما تا به حال یک زن و شوهر از روز است.

“آن را” Darche اضافه شده است. “در این شهر بزرگ مالکیت بزرگ طرفداران زیادی در سازمان آب و در بالای آن. آب و یک جایزه … بقیه از آن است که مهم ترین چیز است. مردم با آنها کار کنم. جولین (BriseBois) و سازمان تیم است. اما شما می توانید از آب و هوا و یک شهر بزرگ به طوری که آن را سخت به ضرب و شتم.”

رعد و برق ضرب و شتم Canadiens 4-0 پنج شنبه شب.

Darche مونترال ریشه های قوی باقی می ماند پس از در حال رشد در این شهرستان فارغ التحصیل شدن از دانشگاه مک گیل و پس از آن برای Canadiens. اما زمانی که BriseBois به نام Darche در تابستان گذشته او ارائه یک موقعیت به عنوان مدیر هاکی عملیات 43 ساله نمی تواند رد.

“من تردید با این حرکت در ابتدا به خاطر بچه ها نیست, اما من آن را پشیمانی یک دوم” گفت: Darche که دارای دو نوجوان فرزندان با همسر خود Stéphanie. “بچه ها دست خود را, دوستان, بدیهی است که, و, هوای آزاد, پیست, اما آنها باید تنظیم شود ، همسرم را دوست دارد آب و هوا. ما بسیار خوشحال هستیم.”

Darche بازنشسته به عنوان یک بازیکن هشت سال پیش پس از گذراندن سه فصل با Canadiens. در حالی که در مک گیل او به دست آورده تجارت رشته, رشته بازاریابی و کسب و کار بین المللی, در حالی که همچنین بازی Redmen. Darche قرار داده تحصیلات دانشگاهی خود را برای استفاده به مدت شش سال به عنوان معاون رئيس جمهور از بازاریابی و فروش در کانادا برای دلمار بین المللی وارز. قبل از گرفتن تماس از BriseBois در تابستان گذشته.

“حتی زمانی که من در بازی من فکر کردم من می خواهم همیشه در هاکی مدیریت, اما وجود دارد بسیاری از کسانی که شغل” Darche گفت. “شما باید در جای مناسب در زمان مناسب است. من بسیار خوشحال بود با دلمار. یک شرکت بزرگ و رفتار آنها با من مثل طلا. اما زمانی که Julien من ارائه به هیئت مدیره در آمد با او دشوار است برای گفتن ندارد.

“من چیزهای زیادی یاد گرفتم وقتی که من در دلمار است که کمک می کند تا من در این کار” Darche اضافه شده است. “مهارت های مدیریت … من در مدیریت شش سال حتی اگر آن را خارج از هاکی شما یاد بگیرند که با آن. من به ترکیب کسب و کار طرف از آن که من همیشه لذت می برد. همین دلیل است که من مورد مطالعه بازاریابی و کسب و کار در مک گیل. در حال حاضر ترکیب آن با هاکی است که بسیاری از سرگرم کننده است.”

Darche گفت BriseBois درگیر کرده و او را در واقع هر فایل و پروژه او کار بر روی آن را “بسیار شتاب منحنی یادگیری.” Darche کار کرده است در بودجه و پیگیری حقوق و دستمزد کلاه درگیر در تجارت-مهلت جلسات و برنامه ریزی برای تابستان امسال, NHL, پیش نویس, در میان چیزهای دیگر.

“بنابراین اساسا هر Julien را در کار من دخالت بیش از حد” Darche گفت. “من بسیار خوش شانس. من نمی تواند درخواست برای یک محل بهتر می شود و به کسی اعتماد شما می خواهم که از حق دور بود. او شده است در این کسب و کار به اندازه کافی بلند او ثابت کرده است که او آماده بود (مصرف بیش از استیو Yzerman که چپ تمپا در سال گذشته برای تبدیل شدن به جنرال موتورز از Detroit Red Wings). هنگامی که شما در موقعیت خود شما مردم را راحت با شما افتخاری به آنچه شما انجام دهد به طوری که او مرا همراه است.”

Darche رابطه با BriseBois می گردد به زمانی که او در حال بازی با Canadiens و BriseBois شد این تیم را با معاون رئیس جمهور از هاکی عملیات قبل از ترک برای تمپا در سال 2010 برای تبدیل شدن به دستیار جنرال موتورز تحت Yzerman.

“او خیلی با معلومات در هر جنبه ای از کار” Darche گفت: در مورد BriseBois. “او یک وکیل پس اداری بخش غیر قابل باور است. خود هاکی دانش است همچنین باور نکردنی است. بسیاری از مردم فکر می کنم شما باید به بازی هاکی اما Julien می داند هاکی آنجا که من و یا هر شخص دیگر. او به مدت 10 سال با باب Gainey هشت سال با استیو Yzerman. این بد نیست مربیان. او با اعتماد به نفس در هر آنچه که او صحبت کردن در مورد. در مدیریت سمت در هاکی سمت او بسیار قابل توجه است.”

قبل از BriseBois چپ برای تمپا و سپس جایگزین Yzerman به عنوان GM او به عنوان یک نامزد بالقوه برای یک روز تبدیل شدن به جنرال موتورز از Canadiens. پس Canadiens مالک/رئیس جمهور جف Molson ساخته شده است آن را بسیار روشن او می خواهد هر دو مربی و جنرال موتورز به زبان انگلیسی Darche در حال حاضر به عنوان یک نامزد بالقوه برای این کار اگر — و یا زمانی که مارک Bergevin روز در آن موقعیت به پایان رسیده است.

Darche نمی خواهم به بحث در مورد آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید برای او و گفت: او تنها متمرکز بر کار در حال حاضر با رعد و برق که او کاملا دوست دارد.

“این یک مکان بسیار جذاب به,” Darche گفت. “در حال حاضر ما فقط باید برای پایان کار.”

که به معنی برنده جام استنلی چیزی Canadiens طرفداران می توانید فقط در مورد رویا در این نقطه است.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>