استو کوان: Canadiens در حال رفتن به نگه داشتن بهتر,’ جولین قول

با رای اعتماد از GM مارک Bergevin اما کمی به کار با “ما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن” Habs سر مربی می گوید.

Canadiens GM مارک Bergevin به سر مربی کلود ژولین و کارکنان خود رای اعتماد زمانی که او ملاقات با رسانه ها روز دوشنبه در بروسار پس از NHL تجارت مهلت گذشته بود.

“من فکر می کنم آنها کار کرده ام واقعا سخت و پیام یکسان بوده است و این چیزی است که من در باور” Bergevin گفت. “ما باید متعهد به مدت 60 دقیقه و توجه به جزئیات و بیشتر سازگار و چیزی که من اعتقاد دارم و این پیام است که آنها در حال گفتن این بازیکنان است.”

خواسته به طور مستقیم اگر او هنوز هم پشتیبانی از جولین, GM گفت: “بله.”


Montreal Canadiens سر مربی کلود جولین حق صحبت با کاردانی مربی کرک مولر عمل در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار on Nov. 27, 2019.

زمانی که Julien ملاقات با رسانه ها صبح سه شنبه در بروسار او گفت: او قدردانی Bergevin کلمات.

“این همیشه خوب است که خود جنرال موتورز به شما می دهد که رای اعتماد گرفتند, اما شما شنیده ام که قبل از،” Julien با لبخند گفت:. “و دو هفته بعد مربی از بین رفته است.”

Julien شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به می دانم که چگونه NHL کار مربیگری خود را در 1,250 هفتم حرفه ای بازی سه شنبه شب در زنگ مرکز در برابر ونکوور کناکز.

Julien اخراج شده سه بار در NHL اولین بار توسط Canadiens پس از 19-16-6 شروع به فصل 2005-06 زمانی که او به جای جنرال موتورز باب Gainey و پسر Carbonneau که می تواند یک دستیار باقی مانده از این فصل قبل از مصرف بیش از سر کار مربیگری.

لازم بود برای من به یک حرکت” Gainey گفت: در آن زمان. “بازیکنان وجود دارد که رفت و از طریق بار دشوار شاید صدمات شخصی یا همه چیز. طبیعی است برای یک بازیکن به رفتن را از طریق دوره های که در آن آنها را در بهترین حالت خود, اما زمانی که آن را در می رود برای یک ماه یا بیشتر از آن طبیعی نیست.

این Canadiens رفت 23-15-3 با Gainey پشت نیمکت و از دست رفته در دور اول پلی آف.

Julien اخراج شد و دوباره سال بعد این بار توسط نیوجرسی با تنها سه بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم و شیاطین داشتن یک 47-24-8 رکورد.

“من احساس می کنم که ما در مسیر درست هر دو ذهنی و هاکی (حکیم) رفتن به پلی آف برای انواع دلایل” لو Lamoriello بود که شیاطین جنرال موتورز گفت: در آن زمان.

Lamoriello در زمان بیش از پشت نیمکت و شیاطین از دست رفته در دور دوم پلی آف.

Julien خواهد سپس رفتن به مربی بوستون برونز برای 10 فصل, برنده جام استنلی در سال 2011 و قبل از او از کار اخراج شد با یک 26-23-6 رکورد در 2016-17 پس از از دست رفته برگشتی که در دو فصل گذشته. دستیار مربی بروس کسیدی گرفت و برونز رفت 18-8-1 بقیه فصل قبل از از دست دادن در دور اول پلی آف.

Bergevin استخدام Julien به مربی Canadiens برای بار دوم تنها یک هفته پس از برونز او را اخراج. این Canadiens حال 31-19-8 رکورد در آن زمان تحت میشل Therrien و سپس رفت 16-7-1 تحت Julien قبل از از دست دادن در دور اول پلی آف.

مرتبط

این Canadiens هستند تقریبا قطعی به دست برگشتی سوم فصل تحت Julien اما وجود دارد هیچ دلیلی برای باور Bergevin رای اعتماد دوشنبه نیست واقعی است. شلیک Julien قصد ندارم به حل Canadiens’ مشکلات و آن را به Bergevin به مربی خود را بیشتر به کار با.

جولین دو فصل در 5 میلیون دلار در یک سال در خود قرارداد و این امر می تواند تعجب آور نیست اگر مالک/رئیس جمهور جف Molson خواهد بود مایل به خوردن که پول را در حالی که اجازه می دهد Bergevin خود را به آتش دوم مربی در سه سال است. Bergevin همچنین دارای دو فصل بیشتر در خود قرارداد و Molson به نظر می رسد هنوز هم این باور در جنرال موتورز را در “تنظیم مجدد” از این تیم است.

“ما سخت در حال کار با آنچه که ما در اینجا” Julien گفت. “ما نمی توانیم به وضوح فاش کردن همه چیز. متاسفانه این بخشی از بازی است. اما ما باید یک برنامه ریزی ما در حال رفتن در یک جهت ما قصد داریم به نگه داشتن کار با برخی از کسانی که بچه های جوان ما در حال رفتن به نگه داشتن بهتر به عنوان یک تیم. بنابراین این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر و ما در حال انجام است که به عنوان یک گروه — مربیان, GM و هر کس که ما را احاطه کرده.

“ما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن” Julien اضافه شده است. “شانس خود را برای ایجاد برگشتی ؟ هیچ. آنها باریک ؟ بله. اما آنها هنوز هم وجود دارد. من فکر می کنم این گروه در اینجا می خواهد به خود یک فرصت است و ما همه بخشی از آن کادر مربیگری و بازیکنان ما قصد داریم برای ادامه به انجام این کار است.”

Julien دریافت یک دوم رای اعتماد دوشنبه از ایلیا Kovalchuk پس از Bergevin معامله کهنه روسی جناح به واشنگتن پایتخت.

“او به من همه این فرصت را در جهان” Kovalchuk گفت: در مورد Julien. “من بازی در 20 دقیقه قدرت بازی قدرت, بازی, اول, خط, پس از آن عالی بود. وجود چند آسیب وجود دارد. او را به یک مدرسه, مربی, اما من می خواهم که. او راست بالا. او می گفت در صورت شما همه چیز را که او فکر می کند اگر شما خوب یا بد است. بنابراین من فکر می کنم که خوب است. من او را دوست دارم زیادی است.”

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de