GM مارک Bergevin تنها باعث جزئی حرکت در NHL تجارت مهلت هنوز هم باور “تنظیم مجدد” آغاز کرد و دو سال پیش کار خواهد کرد.

Canadiens GM مارک Bergevin هنوز ایمان در هسته خود گروهی از بازیکنان و “تنظیم مجدد” او در حرکت دو سال پیش هنگامی که او معامله دور کاپیتان حداکثر Pacioretty و الکس Galchenyuk و گفت: یک نگرش بد شد این تیم را بزرگترین مشکل پس از اتمام 28th کلی NHL standings.

که نمی خواهد به خوبی با بسیاری از نا امید Canadiens طرفداران با این تیم در حال حاضر در 23 مکان در رده بندی کلی مسیر را گم برگشتی برای سومین مستقیم فصل و چهارمین بار در پنج سال. اگر کسانی که طرفداران به دنبال برخی از حرکت بزرگ قبل از روز دوشنبه 3 p. m. NHL تجارت مهلت به آنها برخی از امید برای آینده آنها نا امید شدند.

Bergevin ساخته شده تنها دو NHL حرکت می کند شنبه, خرید و فروش Nate تامپسون به Philadelphia Flyers برای پنجم-انتخاب دور در 2021 پیش نویس و ارسال نیک عموزاده به وگاس شوالیه طلایی برای یک چهارم-دور در انتخاب 2021. روز یکشنبه Bergevin ارسال ایلیا Kovalchuk به واشنگتن پایتخت برای سومین دور انتخاب این سال است.

Bergevin بستری دوشنبه یک احتمال وجود دارد او می تواند دریافت کرده اند-دور دوم انتخاب از تیم دیگری علاوه بر پایتخت برای Kovalchuk, اما این بازیکن می خواستم برای رفتن به یک جام استنلی مدعی و جنرال موتورز می خواستم برای تحقق این آرزو شاید با این امید روسیه را re-sign با Canadiens به عنوان یک عامل رایگان در جولای 1. Kovalchuk نمی رد که امکان در روز دوشنبه.

جف Petry و توماس تاتار — دو بازیکن که قرارداد که پس از منقضی فصل آینده و تقریبا به طور قطع خواهد شده اند به ارزش میدارد دور اول و احتمالا چشم انداز در مهلت تجارت — باقی می ماند با Canadiens به عنوان نشانی از بقیه گروه اصلی.

چرا باید Canadiens طرفداران فکر می کنم همه چیز متفاوت خواهد بود فصل آینده حتی اگر Kovalchuk گرداند پس او تنها یک هدف در گذشته خود 12 بازی ؟

“آن متفاوت” Bergevin گفت. “وجود دارد مسائل که اتفاق افتاده است این سال است. یک چیز وجود دارد من نمی خواهم این است که ما در حال متناقض به خصوص در خانه.”

Bergevin گفت: Canadiens’ 13-15-5 رکورد در زنگ مرکز بزرگترین ناامیدی در این فصل است. آنها 16-12-3 در جاده ها است.

“من از خودم پرسیدم که سوال: آیا ما در تلاش برای بیش از حد ناز ؟” GM گفت: در مورد صفحه اصلی ثبت. “این یک محل عالی برای بازی و تیم های که بازی در زنگ مرکز بسیار پمپ و شاید ما در حال بدست گرفتن پا کردن پدال و به همین دلیل است. اما آن را فقط غیر قابل قبول است. ما باید بهتر در خانه به انتظار به یک تیم بهتر و برگشتی.”

اما Bergevin تا به حال هیچ پاسخ واقعی به عنوان به چگونه به رفع مشکل در صفحه اصلی یخ.

“در پایان روز, ما همه مسئول آن را دریافت کنم” او گفت:. “اما بازیکنان در پایان روز باید آن را کشف کردن. با کادر مربیگری آن پرداخته شده است. به طوری که در برخی از نقطه بازیکنان باید به مسئولیت. چرا ما اینقدر متناقض به خصوص در خانه ؟ این همان تیم است. من آرزو می کنم من تا به حال پاسخ مناسب برای شما چون من آن را ندارید.”

وقتی پرسیده شد که چه مقدار از این مشکل نهفته است با تیم رهبری گروه Bergevin گفت: “آره به یک درجه آن را بله. … من قصد ندارم به نقطه در کسی. اما من میگم به عنوان یک گروه آنها نیاز به بهتر بله.”

Bergevin گفت که او ایمان به سر مربی کلود ژولین و دستیار GM ترور Timmins که نظارت و سراغ NHL پیش نویس آن نیز نمی نشینند و با نا امید Canadiens طرفداران. نه این واقعیت Bergevin کار به نظر می رسد بسیار امن پس از هشت سال به عنوان GM.

صدمات قطعا در زمان تلفات در Canadiens این فصل اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها نمی خواهد که صدمات دوباره در فصل آینده و آنها به سادگی نمی باید عمق به غلبه بر آنها. این Canadiens آیا باید 14 میدارد در حال حاضر در این سال NHL پیش نویس که برگزار خواهد شد در زنگ مرکز از جمله یکی در دور اول در سه ماهه دوم و دو سوم است. Bergevin نمی رد امکان سرهم بند با هسته گروه این تابستان از طریق یک “هاکی تجارت” زمانی که تیم های دیگر ممکن است در مواجهه با حقوق و دستمزد-کلاه مسائل.

“من به عنوان یک مدیر کل در تصویر بزرگ نه تنها در آنچه در حال حاضر” GM گفت. “اما ما هسته ای تغییر نکرده و بچه ها احساس می کنم که به ما کمک خواهد کرد نگه داشتن مبارزه برای یک نقطه حذفی و حرکت رو به جلو در سال آینده هنوز هم در تیم است.”

وقتی پرسیده شد که به طور خاص در مورد تاتار و Petry, Bergevin گفت: “آنها بازیکنان خوب. فقط به تجارت آنها را برای پیش نویس میدارد هنگامی که شما می دانید که ما یک سال دیگر با آنها از آن ساخته شده حس. ما نیاز به نگه داشتن مبارزه با جایی که ما امروز و در سال آینده ما قصد داریم برای قرار دادن یک تیم خوب روی یخ و این بچه ها هستند و بازیکنان خوب برای ما است.”

Bergevin را پیام اصلی به نظر می رسد صبر کنید تا سال آینده.

Canadiens طرفداران باید گرفتن به آن استفاده می شود در حال حاضر.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im