استرس همه گیر Rx: اقتصاد باز سریع

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جنگ تمام عیار در COVID-19 بود کامل پیشانی حمله. نزدیک کردن اقتصاد چیزی است که هرگز در تاریخ قبل از انجام شده است. نتیجه: استرس بیماری همه گیر. در حالی که به اصطلاح منحنی COVID-19 مسطح است که ما پیشرو مراقبت از کارشناسان مطمئن باشید ما ضروری بود, شده است وجود دارد هیچ مسطح در منحنی shutdown-ایجاد استرس است.

کمی شناخته شده بود در مورد این کروناویروس جدید, وقتی که شروع آن در سراسر جهان حمله رعد اسا. آن را به سرعت تصور می شود جدی است. به سرعت با برچسب یک بیماری همه گیر. اوایل طرح از پتانسیل آن آسیب; یعنی 2 میلیون آمریکایی, مرگ و میر, مرگ و میر, نرخ 4 درصد به 5 درصد هرگز محقق نشد. آن را به طور چشمگیری بیش از حد ؟ یا آیا ما آخرالزمانی دفاعی بی پرده حمله ؟ از آن آسان است برای انتقاد از یک واکنش افراطی اما کمی شناخته شده بود در مورد این پاتوژن. به خطا در کنار احتیاط بود و بدیهی است که به مراتب بهتر از گمراه شدن در کنار بی مبالاتی.

هیچ انتخاب است. کارشناس پیش بینی بود که باید جدی گرفته شود, اگر چه آن را ایجاد می کند یکی به تجدید نظر اصطلاح “متخصص”. جنگ اعلام شد در COVID-19. یک تیم از کارشناسان پزشکی مونتاژ شد. دهه از زندگی خود را اختصاص داده شده به بهداشت عمومی. خوب بندگان عمومی است. مراقبت های بهداشتی lifers. این مردان و زنان پیش بینی شده است که ما رهبری برای سلامت فاجعه همه گیر دوست دارد که این کشور تا به حال دیده نشده از سال 1918. درمان? منزوی. آموزش. برقراری ارتباط. تصمیم بر آن شد را به این ویروس جنگ چیزی هرگز عمدا اقدام در تاریخ, من شک دارم. فرضا خود ما اقتصاد است. خاموش کردن اقتصاد می کند به مراتب بیشتر از منزوی آموزش و برقراری ارتباط است. آن را دیکته میکند. آن را دیکته چگونه هر شهروند باید هر ساعت هر روز.

وقتی shut-down-the-اقتصاد تصمیم گیری ساخته شده بود بدون-down-the-اقتصاد متخصص بود مشورت. هیچ کدام وجود دارد. هیچ دکتری تا کنون نوشت: پایان نامه در مورد آنچه اتفاق می افتد به یک کشور به یک فرهنگ به یک دولت است که وارد این نوع زخم در خود دارد. پس از آن بود فراتر از وحشی ترین تصورات.

اقتصاد بسیار پیچیده است. منابع در حال اختصاص داده شده به طور مداوم. تصمیمات بزرگ. تصمیمات کوچک. همه بر اساس هوش, تجربه موفقیت, شکست trial-and-error-همه از آن می شود با دانش محلی و جهانی به بهترین شیوه در خدمت داشتن عرضه دیدار با خواسته های ما. نیاز, لذت, انتظارات همه را برآورده فورا به عنوان اگر توسط سحر و جادو. هرگز قبل از این مجموعه فعالیت های انسانی بوده است به عمد قرار میگیرد حتی برای یک روز.

تا به حال ما شناخته شده است و سپس آنچه که در حال حاضر فریاد ما امروز ما ممکن است انجام این COVID-19 جنگ کاملا متفاوت است. بیکاری گسترده. بی سابقه ای 30 میلیون کارگران ایالات متحده است. کسب و کار دستور به تعطیل. چه کسب و کار همیشه شروع با یک طرح برای چه اتفاقی می افتد اگر آن را به حال هیچ فروش ؟ بسیاری از هرگز بازگشایی شده است. یک شبه. ثروت نابودی است. 401Ks. برنامه های بازنشستگی. دولت الهام گرفته از ترس با رسانه ها با خوشحالی همراه برای سوار شدن. سخت گیرانه و تغییرات ناگهانی در ما چگونه زندگی می کنند در هر ساعت از هر روز.

این نتیجه ثابت کرد به مراتب بیشتر عفونی از کروناویروس که در پایان ادعا می کنند بیشتر قربانیان از COVID-19 خود را. این استرس بیماری همه گیر.

خانواده cooped در خانه های کوچک و آپارتمان ها برای هفته ها در پایان. مصرف الکل است تا به طور چشمگیری. استفاده داخلی. کودک آزاری است. حوادث است. استعمال بیش از حد. مطالعات نشان داده یک ارتباط روشن بین خودکشی و افزایش بیکاری است. و در و در و در.

در حالی که استرس همه گیر خواهد آخرین طولانی پس از ما در برخورد با COVID-19 و خیلی از آسیب انجام شده است قتل عام می تواند به کاهش. درمان? مشاغل. بازگشایی کسب و کار. بازسازی رفاه. این یک فرصت برای ما و مقامات منتخب ما رهبران سیاسی نشان می دهد که آنها می توانند منجر شود که آنها می توانند قضاوت خوب که آنها را تخیل. و تعدادی در حال انجام درست آن. توسط محتاط بودن. با احترام به رای دهندگان خود را خود شهروندان است.

اما برای بسیاری از احتیاط پرتاب شد به باد. شهردار Champaign, بیمار., خواسته شورای شهر به او قدرت به مصادره اموال. مصادره اموال به حمله یک ویروس ؟ فرماندار میشیگان منع شهروندان از وزارت امور خارجه از سفر از خانه خود را برای تعطیلات خود را در خانه از گرفتن قایق خود را ، در حال بزرگراه ها و دریاچه های زیبا دریاچه پر از دولت پس از تاخت و تاز کردن با ویروس است که می توانید آن نفوذ یک ماشین و یا یک قایق به آن سرعت همراه ؟ چه منع شهروندان میشیگان از خرید دانه کارگردانی چه راهرو در فروشگاه آنها می توانید راه رفتن می گویند در مورد او قضاوت? نه همه و نه در اظهارات روشن به عنوان به آنچه که دولت فکر می کند نقش دولت این است چگونه صالح آنها فکر می کنم شهروندان میشیگان هستند.

نیویورک فرماندار مواجه است جدی ترین ویروس شیوع در کشور است. یک مطالعه سعی کردم به مقایسه تاثیر بلایای طبیعی ما در اینجا در ایالات متحده به تاثیر از خاموش کردن. به این نتیجه رسیدند که منطقه متروپولیتن نیویورک تا به حال تجربه کرده معادل هشت طوفان ساندیس. شهر نیویورک دچار برخی 19,000 مرگ و میر. شهر نیویورک جمعیت 8.5 میلیون. شمال ایالت جمعیت 11 میلیون. در آخرین شمارش شمال ایالت تجربه کرده بودند حدود 6000 مرگ و میر, در مورد 144,000 موارد است. اگر هر چیزی به ما آموخته اند که یکی از اندازه همه مناسب نیست. چرا باید 11 میلیون شمال ایالت نیویورک (آنها هیچ مترو) ملزم به تحمل همان فراگیر و مقررات مورد نیاز در شهر نیویورک ؟

در همین حال پلیس در نیویورک و فیلادلفیا و در جای دیگر گرفتار شده اند در فیلم درخشش و دستگیری شهروندان برای پوشیدن ماسک یا به جرم گرفتن کودکان خود را به پارک های عمومی. دالاس قاضی محکوم حومه مادر به صرف روز مادر در زندان هجوم سفارشات برای بستن مو سالن. یک دادگاه استیناف آزاد خود را پس از یک روز پشت میله های زندان اما طنز بود سر تکان دادن: اگر چه شلی لوتر (تصویر بالا) می گوید: او در تمرین های اجتماعی فاصله در سالن او به یک زندان احاطه شده توسط COVID-19 عفونت.

چه بود این همه افراطی این عدم احترام به شهروندان این ترس لادن رهبری تولید فراتر از آن نخست هدف از حمله به COVID-19? متاسفانه بسیار عفونی و به مراتب کشنده تر همه گیر از COVID-19 — استرس بیماری همه گیر.

استرس فراگیر موذی و طولانی مدت ناوشکن سیستم ایمنی بدن. آن را بارور هر بیماری است. آن را آلوده و نه فقط کسانی که با مسائل مربوط به سلامت. آن را باعث ایجاد مشکلات سلامتی. یک خط تلفن اضطراری فدرال برای افراد با پریشانی عاطفی ثبت نام 1000%+ افزایش تماس در ماه آوریل است. Talkspace آنلاین درمانی شرکت گزارش داد که 65% پرش در تماس از فوریه. روشن و تاسف شواهد از استرس در استروئید.

هیچ داروی معجزه برای استرس بیماری همه گیر. هیچ واکسن. تنها یک چیز می تواند انجام شود برای نرم کردن ضربه. باز اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان عملی است. نشان دادن احترام برای مردم است. رسانه های سیاسی رهبران ترک بودن fearmongers. به جای نمایشگاه اعتماد به نفس است که می آید از دانستن است که آمریکا یک کشور فوق العاده ای است که ما شهروندان که بهتر قضات چگونه زندگی می کنند زندگی خود را از شما.

خانم و آقای رهبر سیاسی این درخواست تجدید نظر است نه به معنای کاهش خطر COVID-19 یا اهمیت مصرف آن را به طور جدی. این یک درخواست تجدید نظر به طور مستقیم انرژی اضافی به اختلال خطرناک است که بستن اقتصاد مجبور است بر کل اقتصاد کل جمعیت.

خانم و آقای رهبر سیاسی ادامه به آموزش. در ادامه به راهنمایی. در ادامه به برقراری ارتباط است. در ادامه به منظور بهبود ارائه خدمات پزشکی. اما خود را دیکته خود را تعطیل اقتصاد خود را عدم احترام به رای دهندگان تولید کرده است یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر تر همه گیر از COVID-19 خود را. خارج شدن از راه. آن است که نه نشانه ای از ضعف به رسمیت شناختن است که دولت نمی باید تمام پاسخ. هیچ کس می کند. باز اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان محتاطانه ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de