محرک لایحه شامل طولانی به دنبال تغییر به بندر صندوق

جمع در 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه است و به دنبال ارائه است که کمی به طور مستقیم برای انجام با ویروس اما آن را آسان تر برای کنگره به صرف پول برای حفظ بنادر.

از سال 1986 دولت فدرال شده است جمع آوری هزینه از وارد صاحبان بار برای بندر تعمیر و نگهداری صندوق که استفاده می شود به پرداخت هزینه برای لایروبی بنادر. زیر یک سال 1990 لایحه بودجه را هزینه رشد از 0.04 درصد به 0.125 درصد از ارزش محموله انجام شده است.

اما این 1990 قانون نیز اجرا اختیاری کلاه در بودجه به این معنی که به جای رفتن به طور مستقیم به لایروبی, دلار جمع آوری شده از صندوق رفته اند به سمت خزانه عمومی و مشمول همان بودجه کلاه به عنوان بقیه از بودجه فدرال.

ارائه توسط سنا تخصیص رئیس Richard C., Shelby, R-Ala., موجود در محرک لایحه به دنبال معاف صندوق از جمله کلاه. با توجه به آمریکایی انجمن از مقامات بندر, یک انجمن به نمایندگی از 78 بنادر ایالات متحده اعتماد صندوق $9.3 میلیارد دلار در unspent مجموعه همانطور که از پایان سال مالی 2019.

اما به تازگی به عنوان سال 2013 با توجه به ارتباط سپاه مهندسان ارتش که حفظ پورت دریافت تنها 48 سنت در هر دلار از بندر تعمیر و نگهداری صندوق درآمد. در سال 2014 کنگره شامل یک ماده در منابع آب و اصلاح و توسعه عمل می کنند سال 2014 تنظیم صرف اهداف است که حرکت به سمت استفاده از این صندوق به طور کامل برای تعمیر و نگهداری بندر تا سال 2025.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>