اقامت در خانه سفارشات ایجاد طوفان کامل برای کلاهبرداران

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این فصل مالیات هزاران نفر از مردم ممکن است احساس شادی همان تجربه پس از دریافت بزرگ و غیر منتظره بازپرداخت بررسی از عمو سام.

متاسفانه آنها را نیز تجربه ترس و ترس زمانی که آنها پیدا کردن که آن را جعلی بازپرداخت را انجام دهید. کسی که به سرقت رفته بود یکی از ما شماره امنیت اجتماعی – سایبری-سارق مسلح’ طرز عمل از انتخاب این روز است. سپس آنها ثبت نادرست بازگشت ادعا بزرگ کسر برابر متوسط درآمد در نام ما. که منجر به ساختگی بازپرداخت بررسی کنید.

در یوتیوب یک قربانی می شود در بالا تبدیل جداول در یک IRS تلفن “spoofer.”

معمولا راه کلاهبرداری این آثار است که grifters پست بزرگ جعلی بازپرداخت به خوداما به نوعی آن را به پایان رسید تا در صندوق پستی ما. بلافاصله پس از چک کردن با مالیات بر, برنامه ریز من فرستاده شده به بررسی بازگشت به IRS و در زمینه سرقت هویت استشهاد به طوری که سازمان مالیاتی می دانند بازپرداخت جعلی بود.

برای خنثی کردن کلاهبرداران آژانس به بهبود این الگوریتم با استفاده از آن به پرچم اختلاف. اما در حالی که موثر است و نه عاقلانه.

و دزد هستند نه گرفتن یک استراحت به خصوص با تشکیل پرونده مهلت نقل مکان کرد و تا 15 ژوئیه با توجه به کروناویروس بحران است. در واقع stay-at-home سفارشات ایجاد یک طوفان کامل برای scammers. افزایش اضطراب در اطراف بحران نرم کردن قربانیان بالقوه. نه تنها که پستی از فدرال coronavirus محرک چک به زودی ایجاد فرصت های جدید برای تقلب.

در بسیاری از موارد ارزان تکنولوژی اجازه می دهد تا دزد به میلیون ها نفر از robocalls به housebound افراد برای چند صد دلار است. بنابراین مراقب باشید از “حقه بازی” که در آن تقلبی است اما رسمی-به دنبال نام و شماره ظاهر می شود در یک caller ID. “کلاهبرداران اغلب تغییر caller ID آن را به نگاه مانند IRS یا یکی دیگر از آژانس تماس است” IRS گزارش. “تماس گیرنده با استفاده از IRS عناوین جعلی نشان اعداد به نظر می رسد مشروع است. آنها ممکن است استفاده از نام قربانی, آدرس و دیگر اطلاعات شخصی خود را به تماس های صوتی رسمی.”

در یک سناریوی مشترک, robocallers ادعا می کنند که آنها با IRS و تهدید به شکایت و یا دستگیری این هدف بیش از عدم پرداخت صورت حساب های مالیاتی. و این کلاهبرداری ها در حال حاضر بیش از فصلی; آنها اتفاق می افتد, در طول سال IRS گزارش.

نگران است که شما بوده ام به فریب خوردن? IRS به شما می دهد گزینه های به گزارش نگرانی. شما همچنین می توانید فایل الکترونیکی و با استفاده از یک شماره شناسایی شخصی. IRS شما ارسال خواهد شد یکی به صورت رایگان. پس از من معدن – آنها را شماره یک جدید در هر سال – من تا به حال یک مشکل با grifters.
– John F. Wasik

تمدید مهلت پر کردن نه تنها به مالیات دهندگان سه ماه دیگر اما نیز فراهم می کند scammers با فوق العاده, 90 روز نخست-زمان flim-flam. در یک سال نرمال برخی از 61 درصد از کلاهبرداری مالیاتی گزارش شده بین ماه های ژانویه و آوریل با توجه به اداره کسب و کار بهتر. تمام گفته IRS وارد شده بیش از 736,000 کلاهبرداری “تماس با ما” پس 2013, هزینه مالیات دهندگان برخی از 23 میلیون دلار. این تعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر از بسیاری از موارد گزارش نشده برو.

در علاوه بر این به robocalls, کلاهبرداری, روش شامل جعلی IRS فرم ها و آدرس های ایمیل و آشکار خواسته های به مالیات پرداخت نشده بدهکار است. در هر مورد که اپراتورها به دنبال پول نقد سریع و یا حیاتی اطلاعات مالی شخصی. آنها استخدام “فیشینگ” تکنیک های قربانیان به پاسخ با امنیت اجتماعی یا شماره حساب بانکی. سپس می توانید با استفاده از آن اطلاعات را به باز کردن کارت های اعتباری و یا فروش آن را به دزد دیگر.

چگونه scamsters به دست آوردن اطلاعات شخصی و چه آنها انجام با آن را هنگامی که آنها دست خود را بر روی آن? تایلر Carbone, مدیر ارشد استراتژی افسر از نئودیمیم آزمایشگاه دیجیتال محافظت از ریسک شرکت می گوید: یکی از شایع ترین راه های به سرقت اطلاعات شخصی از طریق W-2s اولیه فرم های مالیاتی کارفرمایان استفاده کنید.

“هر مصرف کننده W-2 نام یک کسب و کار و کارفرما فراهم می کند اطلاعات به عنوان بخشی از مدارک مورد نیاز,” Carbone یادداشت ها. “هنگامی که یک متقلب پس از اتمام اجرای تقلب مالیاتی در برابر مصرف کننده وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به سادگی متوقف کردن وجود دارد. در اختیار داشتن یک نام کارمند و کارفرما اطلاعات (چیزی که آنها می تواند سرقت از کارفرما سیستم نقض و یا وب تاریک) آنها باید یک فرصت عالی برای انجام کمی تحقیق و توسعه یک کمپین فیشینگ و یا کسب و کار ایمیل سازش طرح به پس از کارفرما به عنوان به خوبی و یا به پیدا کردن راه هایی برای بهره برداری از سایر کارکنان و همکاران اصلی مصرف کننده است.”

فقط در مورد هر چیزی برای انجام با تقلب این روزها اینترنت یک دزد بازار که قفسه ها به خوبی مواجه نگردند با اطلاعات شخصی.

از یک سایت است که آهنگ “وب تاریک.”

در وب تاریک که در آن قاچاق اطلاعات است که آشکارا میفروخت کامل هویت کیت به نام “fullz” می تواند خریداری شده برای زیر $40, یادداشت های یک سایت ردیابی وب تاریک. “یک “fullz” برای یک مصرف کننده ایالات متحده شامل یک فرد نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی و آدرس و شماره تلفن راننده مجوز شماره و نام ازدواج” یادداشت DarkReading.com. “برای اضافی $10 به $25 فروشندگان اضافه خواهد شد یک فرد کارت اعتباری و اطلاعات حساب بانکی, اطلاعات بانکی, امنیت, پرسش و پاسخ کارفرما و یا دیگر اطلاعات حیاتی است.”

آن است که البته غیر قانونی به فروش چنین سرقت اطلاعات است اما زیاد آن را خارج وجود دارد در بازار سیاه است. نقض داده متاسفانه واقعیت زندگی این روزها با توجه به Identityforce.com یک شرکت خصوصی که ارائه می دهد حفاظت از سرقت هویت خدمات. صدها میلیون نفر از سوابق pilfered اعم از Dunkin Donuts قدرت پردازش برنامه های Facebook, که اعتراف کرد در سال گذشته آن را نداشته امن رمزهای عبور برای برخی از 600 میلیون کاربر. با تمام این اطلاعات در خارج وجود دارد – یعنی من شماره امنیت اجتماعی خود را در فایل های اعتباری – چرا وب تاریک تعطیل است ؟

Carbone پیدا کرده است که با وب سایت “این غیر ممکن است بدانید که از میزبانی به تنهایی جایی که آنها میزبانی یا که میزبانی آنها بسیاری هستند قادر به موفقیت عمل ناشناس تا زمانی که آنها در حال آشکار وسیله دیگر.”

“دیگر سایت های میزبانی شده بر روی به طور منظم باز کردن وب سایت” Carbone می افزاید. “در این موارد آنها در میزبانی خارج از ایالات متحده – معمولا در اروپای شرقی که در آن حذف درخواست از ایالات متحده اشخاص غالبا بدون پاسخ.”

W-2 فرم حتی یکی از آنها می تواند یک بلیط به تقلب مالیاتی.

IRS.gov

وجود دارد حتی بیشتر به آن: برخی از سایت های ارائه راهنمایی در مورد چگونگی استخدام تاریک وب سایت اطلاعات برای راه اندازی مالیات بر درآمد کلاهبرداری است. Carbone در بر داشت یک سایت ارائه راهنمای آموزشی در مورد چگونه به فایل جعلی اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 با استفاده از fullz برای $30. “این راهنماهای” Carbone گفت: “کمک به مجرمان به دست اوردن اطلاعات موجود در وب تاریک تبدیل در حال حاضر کم هزینه داده ها را به سود بالا.”

Carbone همچنین پیدا کردن یک سایت که فروش دو ساله W-2s فدرال اظهارات درآمد و مالیات کسر, که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درآمد مالیاتی:

“این مثال نشان می دهد که در حالی که تقلب مالیاتی ممکن است فصلی هویت داده است خوب در تمام طول سال. به عنوان طولانی به عنوان آنها نیست چند سال از تاریخ یک سال W-2 است که هنوز هم مفید برای تشکیل پرونده تقلب مالیاتی در این فرض است که یک کارمند است که هنوز هم با کارفرمای فعلی است و تقریبا همان سطح درآمد سال به سال. این مالیات اسناد و مدارک برای $20 و ارائه مقدار زیادی از انعطاف پذیری برای مجرمان به انجام تقلب مالیاتی و گسترده تر سرقت هویت.”

بله یک بار اطلاعات خود را خارج وجود دارد در وب می توان آن را repurposed برای هر تعداد از طرح های نابکار. به همین دلیل آن را یک ایده خوب برای مسدود کردن فایل های اعتباری خود را (من) و تنها به استفاده از وب سایت های رمزگذاری شده در هنگام انجام معاملات آنلاین مانند بانکداری و خرید (به دنبال شخص ثالث cerfication مارکز یا دو فاکتور تأیید هویت). و آیا فایل مالیات خود را به صورت الکترونیکی بر روی یک شبکه Wi-Fi عمومی. این شبکه ها امن نیست. سایت های امن خواهد شد برخی از نوع از شخص ثالث مارکی که نشان می دهد معاملات محافظت در برخی از راه. بزرگتر تجارت الکترونیک, سایت در حال حاضر استفاده از “two-factor authentication” که در آن آنها خواهد شد به شما ارسال یک کد به شماره تلفن همراه خود را قبل از greenlighting خرید. (هر زمان که من ارسال و یا دریافت حساس و اسناد مالی از قبیل اظهارنامه مالیاتی, من و یا من preparer مالیاتی با استفاده از یک شخص ثالث ابزار رمزنگاری است که تنها می توان با یک کد خاص یا شماره شناسایی شخصی)

از سایت های آنلاین تقریبا همیشه دریایی و می تواند ناپدید می شوند در عرض چند ثانیه آنها فراتر از رسیدن به سبب شیوع بازرسان فدرال کاوش صدها نفر از هزاران نفر از شکایت. جاستین Lavelle و ارتباطات مدیر BeenVerified.com یک مصرف کننده بررسی زمینه اطلاعات شرکت گفت: بسیاری از این کلاهبرداری ها در حال مستقر در هند است. “اما برخی از آنها که از آفریقا,” او گفت:. “در میان نمایندگان کلاهبرداری مالیاتی IRS جعل هویت و کلاهبرداری شایع ترین است. همه آنها حساس به زمان — “پرداخت توسط یک تاریخ خاص و یا چیزی بد اتفاق خواهد افتاد” – و خواهان پرداخت فوری و یا شماره امنیت اجتماعی.”

زمانی که پرداخت فوری خواستار است اگر چه دزد اغلب قربانیان که آنها نیاز به ارسال آنها را به کارت های هدیه و یا تنها با استفاده از کارت های بدهی. “قدیمی تر مردمی تمایل به بزرگترین اهداف به ویژه کسانی که در امنیت اجتماعی” Lavelle گفت.

“این قطعا یک جریان بازی موش و گربه,” Carbone نتیجه می گیرد. “اجرای قانون هر دو ایالات متحده و بین المللی به طور مداوم در تلاش برای شناسایی میزبان از این سایت. به همین دلیل ما نیاز به یک روش خودکار برای پیدا کردن و خزنده این سایت به عنوان بازارهای موجود در حال تعطیل با اجرای قانون و جدید پدیدار شود.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im