متحده با احتیاط از تغییرات احتمالی به بزرگراه بودجه

اما سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته $287 میلیارد بیل که در این کمیته به تصویب رسید در ماه جولای بیشتر از نزدیک نشان دهنده AASHTO سیاست اهداف McKenna گفت.

“خانه است که به دنبال در یک بسیار شدید تر تجدید نظر در سطح حمل و نقل برنامه گفت:” جیم Tymon, AASHTO اجرایی مدیر. “ما فکر می کنم سطح حمل و نقل برنامه های در حال کار هست. بنابراین ما در حال نگه داشتن نفس ما و انتظار برای دیدن آنچه که این drastic تجدید نظر میرسد.”

اگر فرمول برنامه ها به بهینه سازی آنها باید ارائه انعطاف پذیری بیشتر به متحده در حالی که تنظیم روشن استاندارد یوتا وزارت حمل و نقل مدیر کارلوس Braceras گفت. دولت فدرال اغلب اهداف در ذهن و تلاش می کند به خیاط برنامه ها برای رسیدن به این اهداف اما نمی اغلب بیان آنچه در آن ترجیح داده و نتایج را نگاه خواهم گفت.

مهم ترین اقدام کنگره می تواند به بهبود امور خارجه سیستم های حمل و نقل است که به تصویب سطح حمل و نقل مجوز قبل از قانون فعلی منقضی می شود در پایان ماه سپتامبر. که در مقابل خانه طرح همراه با مجلس سنا EPW لایحه کنگره قرار می دهد در برنامه, دولت, رهبران می گویند.

“مهم ترین چیزی که باید بگویم این است” با تشکر از شما به خانه برای پله و شروع گفتگو از طرف” Braceras گفت. “در حال حاضر ما می توانید یک گفت و گو در مورد که در آن این می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de