متحده به دنبال پزشکی انعطاف با توجه به COVID-19 اضطراری

واشنگتن یکی از سخت ترین و اولین ضربه توسط COVID-19 موارد آن چشم پوشی تایید شده در مارس 19. آن چشم پوشی خواهد به طور مشابه, اجازه به دولت برای حذف برخی از قبل از مجوز مورد نیاز است که حذف برخی از نوار قرمز و سرعت مراقبت و اجازه می دهد امکانات برای ارائه مراقبت های جایگزین تنظیمات زمانی که تسهیلات غیر قابل دسترس است.

تصویب نیز چشم پوشیدن از یک مدت متوجه دولت برای طرح اصلاحات که به طور موقت کمک به ثبت نام دسترسی به مراقبت برای COVID-19. نمونه می تواند شامل تغییرات به صرف هزینه های, و یا اضافه کردن خدمات و یا ارائه دهندگان خدمات برای بزرگسالان تحت پوشش جایگزین طرح بهره مند شوند و یا ABPs که به طور کلی شامل بزرگسالان واجد شرایط زیر گسترش مدیکید یا در برخی موارد پزشکی ضعیف افراد است.

“ما درک CMS همکاری نزدیک و پاسخگویی به عنوان ما همچنان در حال کار برای اطمینان حاصل شود ما باید انعطاف پذیری ما نیاز به حمایت واشنگتن از ساکنان” ماریان Lindeblad دولت مدیکید مدیر برای دولت واشنگتن و مراقبت های بهداشتی با اقتدار گفت: پس از تصویب.

رژه دولت مصوبات

در اواخر روز دوشنبه CMS اعلام کرد تصویب 11 بیشتر دولت چشم پوشی, برای, آلاباما, Arizona, California, ایلینوی, لوئیزیانا, می سی سی پی, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. در روز سه شنبه CMS مورد تایید چشم پوشی در داکوتای شمالی داکوتای جنوبی و اوکلاهما.

به طور گسترده این چشم پوشی پوشش مشابه زمین است. چشم پوشی به طور کلی سهولت صدور مجوز محدودیت های جدید و یا خارج از کشور ارائه دهندگان آرامش خاصی مهلت برای پزشکی دولتی برنامه اصلاحات مربوط به COVID-19 حذف برخی از قبل از مجوز مورد نیاز به طور موقت و تغییر جدول زمانی برای دولت عادلانه دادرسی و تجدید نظر مربوط به پوشش از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im