متحده به دنبال مواد غذایی-مهر انعطاف پذیری به عنوان همه گیر محدودیت گزینه های

در حالی که اکثر متحده به نظر می رسد با توجه به سنتی چشم پوشی رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت, R-تگزاس درخواست اقتدار به اجازه ضربه محکم و ناگهانی کاربران در دولت خود را به خرید مواد غذایی در رستوران ها و درایو-thrus. مانند دیگر فرمانداران ابوت را ممنوع کرده است شام خوردن در خدمات در رستوران ها وجود دارد در حالی که تهدید از coronavirus, پخش كردن, در هر کجا وجود دارد, تجمع مردم.

“همانطور که ما همچنان در تلاش های ما برای مبارزه با COVID-19 دولت باید همه چیز آن را می توانید به زندگی را بیشتر کنترل برای شهروندان و اطمینان حاصل شود که تگزاسی می تواند به ارائه وعده های غذایی برای خانواده خود را” ابوت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این چشم پوشی خواهد شد یک راه طولانی در انجام درست آن. من مصرانه از دولت فدرال به سرعت تصویب این چشم پوشی دادن تگزاسی مواد غذایی یکی دیگر از گزینه در این اضطراری برای بهداشت عمومی.”

زیر فعلی فدرال ضربه محکم و ناگهانی قوانین وجود دارد محدود استثنا در برخی از ایالت ها اجازه می دهد که سالمند و معلول و بی خانمان غذا تمبر کاربران به خرید رستوران وعده های غذایی. منطق این استثنا است که افراد مسن و کسانی که با معلولیت ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای آماده سازی وعده های غذایی و بی خانمان را به وعده های غذایی. رستوران ها که شرکت در این برنامه ها تحت قرارداد با پرداخت هزینه کمتر غذا قیمت به ضربه محکم و ناگهانی مشتریان.

یک سخنگو گفت: در یک ایمیل که غذا و تغذیه خدمات “متعهد به ارائه تمام برنامه انعطاف و احتمالات موجود تحت قانون. FNS شده است دریافت و بررسی درخواست از کشورهای طور مستمر.” این سخنگو به نام وضعیت بی سابقه و گفت: “ما در حال کار به سرعت و از نزدیک با ایالات به بهترین خدمت به شرکت کنندگان در برنامه.”

استیسی Dean, معاون رئیس جمهور برای کمک های غذایی سیاست در مرکز بودجه و اولویت های سیاست گفت ابوت درخواست رمان اما او نمی داند که چگونه عملی آن خواهد بود اگر تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de