متحده تقلا برای سهم عادلانه خود را از فدرال همه گیر کمک

خانه دولت هیئت نوشت: به HHS این هفته درخواست این اداره به اولویت بندی دولت به عنوان دیگر نقاط ممکن است منحرف فدرال توجه است. کانکتیکات هیئت و مطمئنا دیگران انجام همان.

“این واقعا مهم است که واشنگتن هنوز هم در جلو و مرکز در ذهن دولت به عنوان یک کانون” یک دستیار برای یک عضو هیئت گفت. “ما در حال بدیهی است که گرایش به حزب در اینجا. من درک می کنم که کالیفرنیا و قطعا نیویورک به نظر می رسد به رفتن که راه اما این بد است در سیاتل و مناطق اطراف آن و ما فقط نمی خواهیم دولت به از دست دادن تمرکز بر روی آن است.”

کشورهای دیگر در حال حاضر شاهد مشکلات خود را با درخواست از ملی ذخایر. کانکتیکات درخواست 250,000 ماسک مارس 11. آن را دریافت کمتر از 35,000 Gov. ند لمانت را میگوید.

در روز شنبه در کنفرانس خبری فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: اولویت بودند برای به دست آوردن بیشتر تجهیزات تست و تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. او می خواهم درخواست 500,000 بیشتر تست سواب از دولت فدرال است اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت آنها.

“من نه تنها فرماندار گفت: دقیقا همان چیزی که در مورد PPE مورد سواب و در مورد برخی از این موارد دیگر,” او گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد بحث با مقامات فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net