متحده محلات تمنایی برای COVID اما مک کانل می گوید هیچ

نکو تخمین می زند که بودجه شهرستان خواهد بود کوتاه $144 میلیارد دلار به دلیل COVID-19. همراه با لیگ ملی از شهرها و ایالات متحده در کنفرانس شهرداران نکو درخواست کرده است 250 میلیارد دلار کمک مالی برای دولت های محلی.

چیس گفت: بودجه بسیار مهم است برای نگه داشتن 3.6 میلیون آمریکایی است که کار را برای شهرستان در سطح دولت های شاغل در طول رکود شدید اقتصادی که در حال حاضر هزینه بیش از 26 میلیون شغل است. “ما 315,000 کارگران بیمارستان — پزشکان و پرستاران و دیگر مردمی” چیس گفت. “ما باید 363,000 کلانترها پلیس EMTs.”

انجمن ملی فرمانداران همچنین از کنگره خواسته است تا برای 500 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای رسیدگی بزرگ مالی چالش های اعمال شده توسط این بیماری همه گیر. و هفته گذشته فرمانداران پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین — تمام کلید نوسان متحده در سال 2020 — با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او به کار با کنگره به ارائه بودجه بیشتر. فرمانداران بینی کمبود بودجه 3 میلیارد دلاری در میشیگان 2 میلیارد دلار در ویسکانسین و 4.5 میلیارد دلار در پنسیلوانیا است.

در حالی که سه coronavirus پاسخ صورتحساب (PL 116-123 PL 116-127 و PL 116-136) تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس موجود بودجه برای ایالت ها و محلات بسیاری از آن اختصاص داده شده برای جدید هزینه های بهداشتی و تهیه نسخه پشتیبان از صندوق بیمه بیکاری. بزرگترین توده ای از بودجه — $150 میلیارد ارائه شده در سومین بسته — است, محدود به هزینه های گنجانده شده در قبل از بودجه.

این بدان معناست که شهرها و استان ها است که آماده برای بهداشت عمومی بحران قبل از coronavirus از سمت چپ بود گفت: استن Veuger ساکن محقق در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه. “شما در واقع پاداش مردم برای برنامه ریزی بد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de