متحده باید متفاوت سرعت در بیکاری پرداخت افزایش

قانون بسیار گسترش یافته و واجد شرایط بودن برای منافع اجازه می دهد افراد را به خود گواهی به مجموعه ای از شرایط. آن را باز کرد مزایای به کسانی که مبتلا به COVID-19 یا در انتظار تشخیص کسانی که مراقبت از بیمار یکی از اعضای خانواده یا کودکی که مدرسه تعطیل شده و کارگران تحت قرنطینه یا که محل کار تعطیل است, کسانی که آماده برای شروع یک کار و حتی کارگران مجبور به ترک توسط اضطراری برای بهداشت عمومی.

دیگر بند را در خود اشتغالی مستقل پیمانکاران و کسانی که به دنبال اشتغال پاره وقت, حتی افرادی که به اندازه کافی نیست سابقه کار واجد شرایط برای بیمه بیکاری.

یک سخنگوی پنسیلوانیا وزارت کار و صنعت گفت: آن منتظر راهنمایی بیشتر از زايمان و بخش پس از آن باید با تغییر دادن سیستم های خود را به منعکس کننده که هدایت. اما تایید فواید می تواند عطف به ماسبق به هفته پایان مارس 4, سخنگوی گفت.

تگزاس و ایالت ایلینوی نشان دادن چگونگی متحده در حال گرفتن به روش های مختلف پیاده سازی. تگزاس تشویق کارگران به درخواست در حال حاضر اگر چه یک سخنگوی دولت نمی داند و در عین حال هنگامی که آن را شروع به ارسال چک های جدید بر اساس منافع.

در مقابل, ایلینوی خواسته است کسانی که به دنبال منافع بر اساس جدید واجد شرایط بودن برای نگه داشتن در پرونده تا سیستم خود را اصلاح شده است اجازه می دهد آژانس کارکنان به روند سیل از برنامه های کاربردی که با موجود بیکاری قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im