دولت درخواست برای کمک های بیشتر ‘احتمالا بزرگترین اهرم برای فاز چهار محرک پلوسی می گوید

به عنوان دموکرات ها همچنان به فشار برای چهارمین coronavirus پاسخ لایحه ای که جمهوری خواهان نیستند و در عین حال متقاعد شده است که مورد نیاز بلندگو نانسی پلوسی فکر می کند او تا به برخی از اهرم با متحده درخواست کمک های فدرال.

“ما فکر نمی به اندازه کافی بزرگ از آنجا که ما هنوز هم باید این نیاز را برای دولت و دولت های محلی” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه. “و این است که احتمالا بزرگترین اهرم ما باید برای به دست آوردن یکی دیگر از لایحه دموکرات ها و جمهوری خواهان شهرداران و فرمانداران و اصرار دارد که نیاز است وجود دارد.”

پلوسی گفت: فرمانداران در هر دو طرف پشتوانه تماس قانونگذاران دموکرات شده است برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل به نیاز شرکت ها برای تولید هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران پزشکی برای توزیع در سراسر کشور است.

“آنها شده ایم به یک نیروی قوی و امیدوارم به ما کمک خواهد کرد را مورد یکی دیگر از لایحه” او گفت:.

تا کنون جمهوری خواهان در کنگره و دولت قانع نشده در مورد نیاز به یک چهارم لایحه و باید گفت آنها می خواهند برای دیدن سومین بسته که شامل بیش از 2 تریلیون دلار در کمک به دولت ها و بیمارستان ها و کسب و کار افراد و خانواده — قبل از اجرا با توجه اضافی به قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de