X

داستان جریان

مقالات اخیر

از لحظه ای که رئیس جمهور تهمت با اطمینان strode از طریق خانه های مجلسی در آستانه سنا استیضاح تبرئه و پس از یک آیووا قفقاز افتضاح برای دموکرات ها روشن بود که این دولت از آدرس اتحادیه خواهد بود یکی برای کتاب های تاریخ. آن را نا امید نیست.

رئیس جمهور سه شنبه شب مواجه خانه خود را دموکراتیک شاکیان هرگز تصدیق کرد که او همیشه می خواهم متهم شده است در همه, اجازه دهید به تنهایی نسبت به هفته به شاه و دیکتاتور با استیضاح مدیران. تحویل او خود تبریک و پیروز آدرس امیدوار به ادامه اولویت های او اعتبار برای رهبری “بزرگ به آمریکا باز گشت” احیای او کست به عنوان قوی ترین در تاریخ مدرن و یکی که در آن “امریکا دشمنان در اجرا” و “آمریکا و اقبال در حال افزایش است.”

“تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي امریکا سرنوشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 78 دقیقه نخست-زمان سخنرانی. “ما هرگز قصد بازگشت,” او اضافه شده ئی.

بازتاب این کشور عصبانی حزبی تقسیم خصومت در هر دو طرف بودند قابل لمس است. مغلوب ساختن پیشی جستن وارد اتاق برای اعضای جمهوری خواه’ شعارهای “چهار سال دیگر” در حالی که دموکرات ها در پاسخ با باز انزجار اغلب تکان دادن سر خود را در مخالفت و یا به سادگی glowering.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک بلندگو نانسی پلوسی که در آغاز شکست خورده تلاش برای حذف او را از دفتر رئیس جمهور به نظر می رسد به فکر شغل خود را از دست دادن او پس از ارائه یک کپی از این سخنرانی. در پایان اظهارات پلوسی ساخته شده نشان می دهد از پاره کردن رسمی کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس در یک اقدام بی سابقه مناسب عمومی بستم. او همچنین تا به حال کنار سنتی اعلام شد که در آن او را “افتخار و لذت مجزا” به معرفی رئیس جمهور قبل از سخنرانی.

Pelosi صرف ساعت بعد-به علاوه به دنبال پایین در مقالات و یا به دنبال pained در حالی که رئیس جمهور صحبت کرد و به ندرت از آمدن به پاهای خود را در زمینه توافق — گاه به گاه دو حزبی نمایش که معمولا علامت دولت از آدرس اتحادیه. اما این رئیس جمهور شب به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا و او را هدر ندهید یک لحظه از آن رو با نظر سنجی جدید را تصویب امتیاز در 49 درصد — بالاترین ریاست جمهوری خود.

حتی در زیر سایه استیضاح تهمت به تازگی متصلب تا یک رشته از موفقیت از جمله معاملات تجاری با چین و مکزیک و کانادا این آخر که دموکرات ها کمک کرده مذاکره و پشتیبانی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد آدرس بدون نگه می دارد-منع victory lap در اقتصاد است. او استدلال خود را کسب و کار پسند سیاست های کاهش و مقررات “ثبت تنظیمات” کاهش مالیات در حال کمک به همه آمریکایی ها بهره مندی از 50 سال سابقه نرخ بیکاری پایین بالاتر کارگر دستمزد (به خصوص برای کسانی که در اقشار کم درآمد) و افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده.

واقعی متوسط درآمد خانوار است که در بالاترین سطح خود در تاریخ, او گفت:.

“ما در حال ساخت جهان مرفه ترین و فراگیر جامعه – که در آن هر شهروند می تواند در پیوستن به امریکا بی نظیر موفقیت و که در آن هر جامعه می تواند در امریکا را فوق العاده افزایش,” او اضافه شده است.

هدف قرار دادن “شکست سیاست های اقتصادی دولت قبلی,” مغلوب ساختن پیشی جستن قرائت مناجات از دستاوردهای اقتصادی: پایین ترین نرخ بیکاری در سطح در تاریخ برای آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی آمریکایی و آسیایی و آمریکایی, 7 میلیون شغل جدید و بالاترین آفریقایی نرخ فقر در تاریخ است.

مقابله دموکراتیک انتقاد است که سیاست های خود بهره برده اند غنی و ثروتمند ترین, او گفت که ارزش خالص پایین نیمی از کارگران افزایش یافته است و با 47 درصد و سه برابر سریعتر از افزایش بالای 1%.

“این یک یقه آبی بوم!” او اعلام کرد.

اکثریت دموکرات ها در اتاق از جمله پلوسی باقی مانده سنگ رو در سراسر, عدم افزایش و حتی زمانی که تهمت تبلیغ نرخ بیکاری برای زنان رسیدن به پایین ترین سطح خود در 70 سال است. یک بار دیگر اکثریت مجلس دموکراتیک زن قانونگذاران در لباس سفید در یک ادای احترام به suffragist جنبش بلکه به عنوان یک یادآوری بصری قابل توجه خود را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن “مقاومت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ بسیار طراحی سخنان پر از شگفتی لمس کردن و لحظات صمیمانه برخی به وضوح طراحی شده به زیر دموکرات پوست. در یک نقطه او اعلام کرد که او مهمان ویژه برای سخنرانی رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث افسانه Rush Limbaugh شد دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری که بالاترین افتخار عطا به یک غیر نظامی در نقطه. این بی شرم تهمت متحد اعلام کرده بود خود را پیشرفته سرطان ریه تشخیص روز قبل از.

آبپاش داستان های شخصی روزمره آمریکایی ها در طول سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک مدرسه-انتخاب “فرصت” بورس تحصیلی برای فیلادلفیا چهارم-گریدر Janiyah دیویس و برجسته داستان Ellie اشنایدر. در حال حاضر سالم 2 ساله که متولد شد و در 21 هفته و شش روز است که او یکی از جوانترین بچه ها برای زنده ماندن زودرس و تولد در ایالات متحده است. Ellie ورود آشکار مرجع به دموکراتها حمایت از اواخر دوره سقط جنین.

“Ellie اشنایدر متولد شد, جنگنده” رئیس جمهور گفت:. “… او به ما یادآوری می کند که هر کودک یک معجزه زندگی” است.

مغلوب ساختن پیشی جستن كرد و تعجب مراسم از ارتش ایالات متحده Sgt. تاونسند ویلیامز مستقر در افغانستان با خانواده اش و همچنین بازگو داستان گروهبان دوم ارتش ، کریستوفر Hake که کشته شد یک بمب کنار جادهای در حال گشت زنی در طول دوم اعزام به عراق است.

بمب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارائه شده توسط ایران ژنرال قاسم سلیمانی بین المللی تعیین شده تروریستی که قتل های هدفمند تهمت دستور داد در ماه گذشته. هیک بیوه و پسر بودند در دست برای دریافت رئيس جمهور در ستایش Hake خدمات و خانواده خود را قربانی.

“در ماه گذشته در جهت نظامی اجرا بی عیب و نقص دقت اعتصاب که به کشته شدن سلیمانی و فسخ خود را از شر حکومت ترور و وحشت برای همیشه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “پیام ما به تروریست ها روشن است: شما هرگز فرار American justice. اگر به شما حمله شهروندان ما شما برانند زندگی خود را.”

وقتی که می آید به شکست داعش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این خلافت است که در حال حاضر “100% تخریب” و رهبر آن ابوبکر بغدادی مرده است. او همچنین نشان داد که آمریکا نیروهای ویژه عملیات که انجام قتل بود به نام “نیروی کار 8-14,” تجلیل تولد 26 ساله آمریکایی Kayla مولر بود که برگزار شد بیش از 500 روز و به بردگی گرفته شده توسط داعش تا زمانی که او کشته شد البغدادی.

در قدرتمند ملامت سوسیالیسم خود را و آن “دیکتاتورها” مطمئن شوید که به تکرار در سال 2020 مبارزات انتخاباتی تهمت محکوم کرد رهبر ونزوئلا, نیکولا Maduro به عنوان “نامشروع حاکم” و “مستبد که مختلف خود مردم است.” پیش بینی چنگال خود را بر ظلم و ستم خواهد بود “شکست و شکسته” مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته ژوئن Guaido که ایالات متحده در نظر ونزوئلا موقت رهبر به عنوان یکی از مهمانان برای سخنرانی.

“لطفا این پیام است که همه آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در خود صالح مبارزه برای آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “… سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل. اما همیشه به یاد داشته باشید: آزادی یکپارچه روح است.”

رئیس جمهور همچنین متعهد به حفاظت از آمریکایی ها آزادی در خانه در یک آشکاری رد به خط باراک اوباما تحویل داده شده در سال 2008 در مورد “تلخ” طبقه کارگر رای دهندگان در غرب چسبیده به اسلحه های خود را و یا دین. مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد برای محافظت از متمم دوم حق حمل سلاح و همچنین آزادی مذهبی مندرج در متمم اول قانون اساسی.

“در امریکا, ما نمی تنبیه کردن نماز. ما نمی پاره کردن عبور,” او گفت:. “ما نمی ممنوعیت نمادهای ایمان است. ما نمی پوزه واعظان و شبان.”

در حال حاضر به دنبال یک دوره دوم مغلوب ساختن پیشی جستن یک تبلیغ تعدادی از بلند پروازانه اهداف بلند مدت مانند حل مناقشه اسرائیل و فلسطین, داشتن بیش دادگاه فدرال میدارد “در خط لوله” و راه اندازی یک ماموریت به مریخ با تازه ضرب فضای نیروی. در ترویج جدیدترین شاخه نظامی او برجسته داستان 13-year-old Iain Lanphier یک هشتم کلاس که می خواهد برای حضور در آکادمی نیروی هوایی و در نهایت پیوستن به فضا نیروی.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و به افتخار این پسر 100-year-old بزرگ و پدر بزرگ چارلز مک گی یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی, اولین, سیاه, خلبانان جنگنده که نگاه کردن از خانه گالری به صاعقه وار تشویق — در این زمان از هر دو طرف راهرو.

همراه با احساس خوب خطوط داستان و تمرکز بر آمریکا, قهرمانان, تهمت نمی خجالتی و دور از خیلی بیشتر تفرقه موضوع اصلاح قانون مهاجرت. پیشرفت او گفت: در حال ساخته شده “بلند قد بلند و بسیار قدرتمند دیوار” 500 مایل از آن او خواهد بود گفت: تکمیل اوایل سال آینده. او همچنین متهم “پرستشگاه شهر” سیاست های لیبرال مناطق کشور برای اجازه می دهد مجرمان خطرناک “به شکار بر مردم” به جای بیش از اینکه به دست یخ به خود “حذف امن.”

دو سال پیش در کالیفرنیا یک مهاجر غیر قانونی با پنج قبل از دستگیری از جمله محکومیت به جرم سرقت و حمله منتشر شد تنها به یک “ولگردی و قانونی شکنی وحشتناک مرگبار خشونت” کشتار 52 ساله راکی جونز. او سپس به رسمیت شناخته شده سنگی برادر جودی جونز در گالری که پاک اشک از چشمان او.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین سعی کردم به بازی کردن و توزیع مجدد برخی از مشکلات آشکار در مسیر خود را برای انتخاب مجدد. او به نام در کنگره برای کمک به او را کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی از جمله کسانی که از داروهای تجویزی و لعنتی 132 قانونگذاران در کنگره که به تایید قانون “برای تحمیل یک سوسیالیست تصاحب ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

“به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که: ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن امریکایی, مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

در همان زمان تهمت می کرد به تراز خود را با محبوب Obamacare به ارائه حفاظت از افراد با شرایط از پیش موجود. دموکرات ها به سرعت به نام رییس جمهور در, که ادعا می کنند یاد رای دهندگان که تهمت پشت یک چالش قانونی است که می تواند به تضعیف آن حمایت و قبلا پشتیبانی صورتحساب خواهد بود که همان را انجام دهید.

پیش بینی حرکت پلوسی سعی کردم به یاد رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در این مسئله است.

“رئیس جمهور تهمت می خواهد شما را به فکر می کنم او یک قهرمان برای مردم با شرایط از پیش موجود” او توییتی قبل از سخنرانی. “حقیقت ؟ در حال حاضر او درخواست دادگاه برای اعتصاب کردن برای حمایت از 130 میلیون آمریکایی با شرایط موجود از قبل.”

دیگر دموکرات ها به مراتب کمتر خاص در انتقاد خود را از آدرس. اوهایو تشکر. تیم رایان به سادگی در زمان تهمت را به خوبی پوشیده خط حمله در رسانه ها و اعمال آن را به رئیس جمهور از اظهارات. “من فقط راه می رفت از #StateOfTheUnion. من تا به حال به اندازه کافی. مثل تماشای کشتی حرفه ای است. این همه جعلی,” او گفت:.

تشکر. رشیدا Tlaib یک دموکرات از میشیگان گفت: MSNBC را Rachel Maddow او بیش از حد راه می رفت چرا که “ما نمی بخشی از یک واقعیت را نشان می دهد.”

خواه خانه رهبر کوین مک کارتی بازگشت اخراج انفجار پلوسی و دیگر دموکرات های کودکانه antics در حالی که عدم ارائه یک لیست از دستاوردهای خود. “چگونه خرده از پلوسی” او هنوز توییتی. “پاره کردن یک تکه کاغذ تغییر نمی کند این واقعیت است که بر روی آن نوشته شده — آمریکایی ها برنده از انجام هیچ چیز دموکرات.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de