برای شنیدن نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بگویید آن امپراتوری خود را دولت قوی است اما تهدید ملی خلق و خوی او در مقایسه با یک دریا “به عنوان طوفان-پرتاب به عنوان ما را دیده اند” با “امواج اضطراب و بی عدالتی و نا امیدی . . . دامن زده شده توسط بادهای خشم و بخش ایجاد یک سیاسی و اجتماعی superstorm.”

او Jan. 8 دولت از دولت آدرس در آلبانی قاب خارجه اتحادیه تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک فاجعه خواهد بود که به مراتب بدتر برای نیویورکی اگر نه برای دولت.

newyork
رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو توزیع پوستر با موضوع دریایی پس از دولت خود را از دولت آدرس on Jan. 8.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت از آدرس اتحادیه قبل از کنگره در فوریه. 4, بدون شک رنگ یک تصویر متفاوت است. اما بسیاری از فرمانداران سراسر کشور خوشحال به نظر می رسد در مقابل خود اعلام کرد دست ثابت به gyrations از دولت فدرال است.

مدیران که سخنرانی تا کنون در این سال اغلب در مقایسه با شکل خود را متحده مطلوب به دولت فدرال است. دموکرات ها قابل پیش بینی شده اند بیشتر احتمال دارد به انتقاد از تهمت اما قطبش و ادراک از انفعال در سطح فدرال محبوب اهداف بلاغی مشت.

در حالی که دموکرات ها بیشتر احتمال دارد به طور مستقیم اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان بیش از حد به دنبال قرعه کشی یک تضاد بین دولت خود را دولت و واشنگتن ساختار قدرت.

کالیفرنیا ، mlb ساخته مراجع در سخنرانی خود به “آریزونا راه” که شامل هر دو ایدئولوژیک سرود برای کاهش دامنه دولت و رویه سابقه کار در سراسر حزب خط. هر دو نشان داده شده تفاوت با “سی سیاستمداران” و کشورهای دیگر, او گفت:.

چند فرمانداران اشاره کرد تفرقه ملی و خوی در آدرس خود را با بسیاری از تلاش برای فاصله خود را از قطبش هشدار آن می تواند نفوذ خود را متحده است. کومو به عنوان مثال قاب ملی بخش به عنوان یک تهدید جدی به نیویورک است.

ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات یک جمهوری خواه شروع سال چهارم خود را در تجدید نظر به مدنیت و همکاری در هر ایالت از دولت گفتار او داده شده است. او برجسته این موضوع بیشتر از هر سال می گوید: ربکا کلی سخنگوی والی.

“ما قطعا ایمنی بدن به رشد در تعصب دیده ایم در سراسر کشور می گوید:” اسکات سخنگوی ربکا کلی.

اسکات شمردهای سابق ساخت و ساز مدیر نیز صحبت برابر تهمت زمانی که او احساس جمهور شده است به خصوص تفرقه. زمانی که رئیس جمهور گفت: چهار رنگ که دانشجویان سال اول دموکرات ها در خانه باید “بازگشت” به “کاملا شکسته و جرم و جنایت آلوده مکان هایی که از آنها آمد” اسکات به نام این اظهارات را “توهین آمیز و نژادپرستانه و قطعا نه آنچه که ما انتظار” از رئیس جمهور.

“کلمات توجه به او گفت:” در یک کنفرانس خبری. “و ما دیده ایم همان شعارهای مورد استفاده قرار گیرد در طول تاریخ قائل تنزل و تقسیم.”

به عنوان یک ایالت رسمی در بیشتر آبی, دولت, فرماندار یک دلیل خوب برای دور کردن خود از مغلوب ساختن پیشی جستن. و در سیاست هم او را جدا از خود حزب و رئیس جمهور در مورد مسائل مختلف اگر چه ظاهرا نه به عنوان به طور منظم به عنوان دولت دموکرات خواهد بود.

“وجود دارد که برخی بسیار مهم قابل توجه چیزهایی که من کاملا تحسین او است که استثنا و نه قاعده می گوید:” ورمونت مجلس Mitzi جانسون از حزب دموکرات.

اما اسکات ایستاده بود با دولت هیئت نمایندگان کنگره — سناتور. برنی ساندرز مستقل که قفقاز با دموکرات و سناتور. Patrick J. Leahy و تشکر. پیتر ولش هر دو حزب دموکرات — در سال 2017 کنفرانس خبری به مخالفت با آمریکا و تلاش برای لغو قانون مراقبت های بهداشتی امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2010.

و او و ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اولین کسانی بودند که خواهان پیوستن به ایالات متحده آب و هوا اتحاد و ائتلافی از دولت های ایالتی که توافق به چوب به شرایط پاریس آب و هوا توافق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد برای خروج از آن. او همچنین معکوس و موقعیت خود را بر روی اسلحه به نشانه دموکراتیک تفنگ ایمنی لایحه در مدت کوتاهی پس از پارک تیراندازی در فلوریدا و پس از مقامات خنثی تیراندازی و کشتار طرح در ورمونت.

کنتاکی جدید فرماندار دموکرات اندی Beshear — متوسط مانند اسکات اما در یک محافظه کار دولت ساخته شده تجدید نظر در آدرس خود را به کار در سراسر خطوط حزب و خواست نمایندگان مجلس برای رد تعصب.

“در حال حاضر من را دریافت نمی اشتباه من معتقدم کنتاکی زیادی برای رفتن آن,” او گفت:. “اما وجود دارد بسیاری از نیازهای بسیاری در بحران بیش از حد بسیاری از خانواده ها گریه برای کمک. وجود دارد به سادگی به اندازه کافی زمان و یا پهنای باند کافی برای حل این مشکلات اگر ما بازی پارتیزان بازی.”

Beshear همچنین با استفاده از سخنان خود به تلاش و شکستن تمیز از سابق رژیم صهیونیستی. مت Bevin جمهوریخواه وقت او را ضرب و شتم در ماه نوامبر. استاندار جدید را در دستور کار مستقیم واژگونی برخی از Bevin سیاست.

در اولین روز در دفتر او دوباره رای گیری حقوق به خشونت پرهیزی در felons و لغو Bevin-led پزشکی چشم پوشی است که مورد نیاز Kentuckians به کار و حضور در مدرسه و یا تکمیل برخی از دیگر خدمات اجتماعی به منظور دریافت سود حاصل از این برنامه است.

در شاید قویترین انکار از Bevin در Jan. 14 سخنرانی Beshear نیز نامیده می شود در مجلس به تصویب افزایش برای معلمان مدارس دولتی که در ارتباط با Bevin بدتر شده تا جایی که بسیاری از شرکت در یک هماهنگ “sickout” در سال گذشته از دست رفته مدرسه در اعتراض به فرماندار.

مبارزه منفور در کشورهای مشترک المنافع و کمک به Bevin تصویر به عنوان یک سازش فرماندار با ساینده شخصیت — و به احتمال زیاد به از دست دادن خود را. Beshear گفت: او مشتاق بود به عقب دولت را به موقعیت.

“ما می توانیم پاک کردن تخته سنگ پاک و ما می توانیم حرکت رو به جلو در حمایت از آموزش و پرورش عمومی با هم,” او گفت:.

ماندن این دوره

Beshear یکی از تنها دو فرمانداران جدید این سال است. دیگر جمهوری خواه تیت ریوز در می سی سی پی, نشده, برنامه ریزی دولت از دولت آدرس.

در کل مازاد از امتیازهای معنی فرمانداران هستند احتمال بیشتری برای پروژه نظر مثبت خود را متحده در سخنرانی. این همچنین به معنای وسیع برنامه های بلند پروازانه بعید است که نشان داد در این سال می گوید: برایان Sigritz مدیر امور مالی مطالعات برای انجمن ملی از بودجه دولت استفاده کرده است.

اما فرمانداران به دنبال تاکید بر مثبت خوش شانس بوده که در سال های اخیر به عنوان بی سابقه رشد اقتصادی به آنها داده است نمونه های بیشتری استفاده کنید.

بیشتر برجسته ابتکارات موجود و یا اولویت است. افزایش معلم پرداخت و در غیر این صورت افزایش بودجه برای آموزش و پرورش پرداختن به زیرساخت های حمل و نقل و تشویق رشد کار شده اند در میان شایع ترین سیاست فرمانداران مناطق ذکر شده تا کنون این سال است.

طولانی ترین دوره رشد اقتصادی در تاریخ معاصر این کشور کاسته است فشار مالی در ایالات متحده. بسیاری از آنها قادر به رشد خود را روز بارانی بودجه به عنوان مقامات در انتظار یک رکود. اما بسیاری نیز انتظار می رود این بار خوب به جزر در آینده نزدیک و فرمانداران در چندین ایالت به احتمال زیاد خواهد شد که به برنامه ریزی برای نحوه رسیدگی به رکود در اقتصاد است.

Fitch در رتبه های رتبه بندی اعتباری شرکت, پروژه 2020 را ببینید رشد اقتصادی حدود 1.7 درصد — هنوز هم در حال گسترش است اما در پایین ترین نرخ از سال 2011 است.

برخی از فرمانداران باور شناسایی مشکلات در دولت می دهد بینندگان تصور آنها تا به وظیفه.

کومو این سخنرانی هشدار داد که از “چالش ماه” جلوتر بود قابل توجه برای آن bluntness در مورد مشکلات دولت مواجه است. ریچارد حادثه ای یک مشاور کومو می گوید که تن منعکس کننده آنچه شهروندان ببینید. کومو سخنرانی آمد صرف هفته پس از یک مرد چاقو پنج نفر در طول یک جشن هانوکا در به شدت جامعه یهودی.

این عمل در نظر گرفته شد و نفرت و جنایت های بسیاری و افزایش حس ترس است.

اسکات شناسایی یک “بحران” از دست دادن جمعیت در بسیاری از مناطق از ورمونت در حالی که این ادعا “عظیم ایمان” در دولت توانایی حل است و مشکلات دیگر.

“فرماندار احساس می کند این مهم است که قرار نیست ما سر در شن و ماسه بر روی ما چالش های جمعیتی,” خود را سخنگوی میگه. “ما در حال رفتن به آنها را حل کند اگر ما نمی توانیم اذعان آنها.”

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im