دولت از اتحادیه: دموکرات ها و جمهوریخواهان بریس برای خصمانه تهمت

دموکرات و جمهوری خواه قانونگذاران نیروبخش برای یک سطح کاملا جدید از حزبی طلبی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز سه شنبه کمتر از 24 ساعت قبل از سنا می رود که برای رای دادن به تبرئه او از هر دو مقاله از استیضاح او چهره.

“من انتظار بدترین” سناتور. کریس مورفی به خبرنگاران گفت: روز شنبه گفت که او نمی شود شگفت زده اگر مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده با اشاره به سخنان مقام آمریکایی درباره مطبوعات قانونگذاران دموکرات و استیضاح مدیران ارائه پرونده او را بیش از گذشته دو و نیم هفته است.

آن است که به سادگی “را در DNA خود را به انجام هر کاری بیشتر از لاف و دروغ به ما” هاوایی دموکراتیک بهداشت ، Mazie Hirono گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد انتظارات خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس. “من می خواهم به بحث در مورد در آوردن این کشور با هم, اما من فکر می کنم که درخواست بیش از حد از این رئیس جمهور.”

یک مقام ارشد دولت رسمی کاهش یافته و جمعه می گویند که آیا تهمت قصد دارد به ذکر استیضاح در سخنرانی خود.

“این هرگز امن فرض کنیم هر چیزی” این مقام گفت.

Speechwriters تهیه شده است برای رئیس جمهور برای ارائه یک “چشم انداز بی امان خوشبینی” و تا حد زیادی خوش بین گفتار متمرکز در یک تعداد انگشت شماری از سیاست پیروزی که pieced با هم به شکل یک روایت از “بزرگ به آمریکا باز گشت” این مقام گفت.

بخش قابل توجهی از رئيس جمهور در سخنان رود که به برجسته پیروزی در سیاست تجارت با چین به عنوان به خوبی به عنوان جدید پیمان تجارت با مکزیک و کانادا است.

مراقبت های بهداشتی سیاست اهداف از جمله کاهش داروهای تجویزی قیمت نیز از ویژگی های به شدت به عنوان reprises از مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از مرخصی خانواده و گسترش مدرسه انتخاب مقام ارشد گفت.

اما رئیس جمهور شناخته شده میل به تغییر جهت دادن به شخصی حمله به رقبای سیاسی خود. و در حالی که کسانی که انتقادات تند خدمت کرده اند او را به خوبی در تجمعات انتخاباتی قبل از هزاران نفر از حامیان آنها خواهد بود مشخصی برای دیدار با سرد پاسخ قبل از کنگره حداقل با صدها نفر از دموکرات ها در اتاق.

ویرجینیا دموکراتیک تشکر. Gerald E. Connolly انتظار ندارد هر “صحنه سازی” از همکاران به عنوان طولانی به عنوان تهمت به میله های boilerplate نقاط صحبت کردن در مورد موفقیت های خود را مدیریت و مقاوم در برابر مصرف سیاسی گلدان عکس های خود را دموکراتیک رقبا.

“رئیس جمهور این است که ما مهمان و او را با احترام به عنوان مهمان ما” گفت: Connolly که نشسته بر دو نفر از خانه کمیته امور خارجی و نظارت و اصلاحات است که به بررسی رئيس جمهور اقدامات در اوکراین است.

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از بخش هایی از سخنرانی خود به خیره نگاه کردن در مورد قریب الوقوع خود تبرئه او می تواند راه رفتن را به “یک بیت از یک مین” Connolly هشدار داد.

جمهوریخواهان توصیه به رئیس جمهور از کنگره روز دوشنبه به هارپ در دو هفته گذشته’ مجموعه مقالات یا لاف زدن در مورد قریب الوقوع خود را تبرئه. اما آنها اذعان آنها نمی دانند که اگر رئيس جمهور خواهد شد توجه خود را به احتیاط.

“آیا کسی تصور کنید که آنها می دانند که [آنچه رئیس جمهور در حال رفتن به می گویند]? نه من!” گفت: عربستان از سوی دیگر ، بیل کسیدی لوئیزیانا.

سناتور. کوین کرامر پیشنهاد کرد که در حالی که او شخصا نمی تواند جلو و یک دولت از آدرس اتحادیه سرند با اسنایپس در رقبای سیاسی بیش از استیضاح رئیس جمهور, pugnacious, نام تجاری شخصی می تواند قرض خود را به چنین یک سخنرانی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار موفق بوده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” داکوتای شمالی جمهوری خواه گفت. “بسیاری از افراد است که پیشنهاد او بود چیزی متفاوت هرگز جمهور. و او” کرامر گفت.

سناتور. مارکو روبیو نیز توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی استیضاح از آنجا که جنبه ای از سخنرانی خود را تسلط بر عناوین روز بعد خراب و اجرایی را امضا سالانه فرصت را به مشتری جلب کردن دستاوردهای خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

“هیچ راهی وجود دارد که شما صحبت کردن در مورد که و که نمی تواند غذای آماده. به عنوان مخالف به برخی از چیزهای دیگر که من امیدوارم که ما باید تمرکز بر روی” فلوریدا جمهوری خواه گفت.

روبیو ترجیح می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد وضعیت فعلی امور در تجارت بین المللی, مدرسه انتخاب و روابط با کشورهای خاورمیانه از جمله ایران و عراق, در میان موضوعات دیگر, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار است که به سختی برای اولین بار به تحویل داده می شود در میان یک استیضاح تحقیقات یا محاکمه.

طول نهایی دولت از آدرس اتحادیه در تاریخ 30 ژانویه 1974 رئیس جمهور ریچارد نیکسون اعلام کرد که “یک سال از واترگیت کافی است” و از کنگره خواسته تا به سرعت نتیجه آن تحقیقات به رسوایی به طوری که دولت می تواند بازگشت به کسب و کار مردم بیشتر بدون حواس پرتی.

رئیس جمهور بیل کلینتون اشاره نمی کند استیضاح در طول سال 1999 دولت از آدرس اتحادیه با وجود کاخ سفید مشاور ارائه خود را باز کردن دفاع های قبلی که در همان روز.

تقریبا در هر مجلس که اظهار نظر در کاپیتول هیل شنبه می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به اجتناب حمله به دشمنان خود را بیش از استیضاح.

“او این فرصت را به تلاش برای گرد هم آوردن افراد و یا بیشتر تقسیم آنها را” دموکرات ایالت جان تستر مونتانا گفت. “من به شما اجازه می دانم که پس از این سخنرانی است که او انجام داد.”

نیلس Lesniewski کمک به این گزارش.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de