وزارت امور خارجه موافقت خود را با روند بیشتر کارگر مزرعه ویزا

پردو آمریکا گروه کشاورزی و مزرعه-قانونگذاران ایالتی شده بود با فشار دادن دکمه سمت وزارت امور خارجه آمریکا برای از سرگیری پردازش H-2A متقاضیان پس از این بخش اعلام کرد و آن را متوقف پردازش همه مهاجر و غیر مهاجر ویزا برنامه های کاربردی از جمله کسانی که برای H-2A ویزای کار در 18 مارس به عنوان سفارتخانه ها تحمیل COVID-19 محدودیت برای محافظت از کارکنان.

بعد از آن هفته که سفارت آمریکا در مکزیک و کنسولگری گفتند که اولویت را به پردازش کارگران که برگزار H-2A ویزا در 12 ماه گذشته و که نیاز نیست در شخص مصاحبه. حدود 90 درصد از H-2A کارگران فصلی به کار گرفته شده توسط U. S کشاورزان از مکزیک آمده.

نفوذ آمریکا Farm Bureau فدراسیون گفت: معلوم نیست چقدر و چگونه به سرعت محدود روش می تواند تحویل کارگران است.

کشاورزی نیروی کار ائتلاف که نشان دهنده کشاورزی کارفرمایان هشدار داد از “برهنه قفسه های فروشگاه های مواد غذایی” اگر ویزای مسئله حل نشده است. بخش های از ایالات متحده, کشاورزی تکیه بر ترکیبی از تا حد زیادی مستند نشده کارگران و کارگران فصلی بستری به ایالات متحده برای محدود دوره. در سال 2019 ایالات متحده کشاورزی شاغل حدود 250,000 H-2A کارگران است.

سناتور و عضو مجلس نمایندگان از هر دو طرف با کشاورزی ترکیبات ارسال نامه خواستار Pompeo و امنیت داخلی و نیروی کار بخش برای پیدا کردن یک راه را برای گسترش ویزا نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>