ستاره & اسپرز جشن پرواز بالا و افزایش بیش از $805,000

در تصویر از سمت چپ در 26 سالانه PSAC ستاره و اسپرز جشن و سرور در حال ژانویه McKee رئیس AMGAS و PSAC ستاره و اسپرز کمیته صندلی; Andrea رابرتسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ستاره; Gary Mar, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت PSAC و داود McHattie نهادی مدیر در Ternaris و PSAC معاون صندلی. عکس حسن نیت ارائه میدهد ستاره حسن نیت ارائه میدهد ستاره / ستاره ها حسن نیت ارائه میدهد

26 سالانه PSAC ستاره و اسپرز جشن مطرح شده بیش از $805,000 برای ستاره آمبولانس هوایی. مشارکت نفتی خدمات انجمن کانادا و ستاره است که در حال حاضر بیش از دو دهه قوی و جشن و سرور را مطرح کرده است بیش از 17 میلیون دلار برای نه برای سود پس از آغاز به کار.

“این کمک های خیریه از نفتی و بخش خدمات را از طریق زمان های خوب و بد عهد خود را به سخاوت و مراقبت از همه شهروندان گفت: Gary Mar, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نفت و انجمن. “اعضای ما در خصوص درک چقدر مهم ستاره است که به صرفه جویی در زندگی می کند و بنابراین ما خوشحالیم که همچنان در این مشارکت ارزشمند.”

“این می تواند انجام نگرش و انرژی PSAC هرگز منحرف و ما خدا را شکر برای این ارتباط ویژه با نفت و گاز, خدمات, صنعت, صنعت” گفت: Andrea رابرتسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ستاره.

“ما می دانیم که زمان دشوار بوده است در این استان شده است. در آلبرتا روح شما همیشه راههایی را برای ادامه حمایت از ماموریت ما و برای که ما سپاسگزار,” او اضافه شده است.

این رویداد حضور داشتند 1,200 مهمان و شب شامل زندگی می کنند و سکوت مزایده یک در یک ستاره هلیکوپتر و سرگرمی توسط جونو نامزد جایزه این Reklaws. سخنران مهمان بود سابق Calgary Flames بازیکن Cory Sarich بود که airlifted توسط medevac خدمات در سال 2014 پس از برخورد با یک کامیون در حالی که دوچرخه سواری.

دیگر مهمانان در حضور و غیاب شامل: برتر جیسون کنی با همکار سونیا وحشی, Alberta وزیر انرژی; شلدون McKee, معاون رئیس جمهور, AMGAS و ژانویه McKee رئیس AMGAS و PSAC ستاره & اسپرز کمیته صندلی; نفت انجمن صندلی علامت O’Byrne; پتروناس رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک فیتز جرالد و دیگران در تصویر.

با فایل های از ستاره


چه کسی است که در سیاست و نفت و گاز donned غربی خود را بهترین به حضور 26 سالانه PSAC ستاره & اسپرز جشن. داستان سکس ردیف عقب از چپ: وزیر انرژی سونیا Savage; شلدون McKee, معاون رئیس جمهور, AMGAS; ژانویه McKee رئیس AMGAS و PSAC ستاره & اسپرز کمیته صندلی; الیزابت Aquin, PSAC معاون ارشد رئیس جمهور; Gerry Aquin; و نانسی Mar. ردیف جلو از چپ: علامت O’Byrne, PSAC صندلی; آلبرتا برتر جیسون کنی; و گری Mar, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت PSAC.

حسن نیت ارائه میدهد ستاره / حسن نیت ارائه میدهد ستاره


از سمت چپ: مبارزه پیراپزشک John Doyle; خلبان جاش بروستر; خلبان Karla Slaney; خلبان استیو Curilla; و پرواز پرستار استوارت گرانت.

حسن نیت ارائه میدهد ستاره / حسن نیت ارائه میدهد ستاره


تصویر اعضای این ستاره هیئت مدیره و همسران خود است. ردیف عقب از چپ: مایرون Stadnyk; دینو Deluca; جنیفر Stadnyk; Marni Smith; و رایان اسمیت. ردیف جلو از چپ: Dave Jones; Andrea رابرتسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ستاره; داگ رمزی و همسرش سوزان رمزی.

حسن نیت ارائه میدهد ستاره / حسن نیت ارائه میدهد ستاره


26 سالانه PSAC ستاره & اسپرز جشن مطرح شده بیش از $805,000 برای ستاره آمبولانس هوایی. در تصویر از چپ: پرواز پیراپزشک چاد real context; خلبان جاش بروستر; سابق شعله و ستاره بیمار Cory Sarich با همسر ریگان Sarich; مارک فیتزجرالد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پتروناس; و خلبان استیو Curilla.

حسن نیت ارائه میدهد ستاره / حسن نیت ارائه میدهد ستاره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im