ستاره در Canadiens: پنج چیز شما باید بدانید

پنگوئن’ 4-1 برنده جمعه در پیتسبورگ سوم متوالی از دست دادن برای Canadiens که باقی می ماند هفت امتیاز از یک نقطه حذفی.

در اینجا پنج چیز شما باید بدانید در مورد Canadiens-ستاره بازی در زنگ مرکز در روز شنبه (7 p. m., شهرستان, SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو).

رقابت: این دم آخر یک بازگشت به عقب برای Canadiens که از دست 4-1 در پیتسبورگ در روز جمعه. این سومین بار متوالی از دست دادن برای Canadiens که باقی می ماند هفت امتیاز از یک نقطه حذفی. ستاره ها سه بازی برنده خط خط بعد از لبه برگها افرا 3-2 در تورنتو در روز پنج شنبه. آنها 6-3-1 در 10 بازی گذشته و باید نقل مکان کرد و به مقام سوم در بخش مرکزی.

این goaltenders: کلود ژولین است برای تصمیم گیری که آیا برای شروع Carey قیمت در بازگشت به عقب و یا به او استراحت. قیمت بازی در لیگ پیشرو 49 بازی جمعه شب. ستاره ها خواهد شد به احتمال زیاد انتخاب بن اسقف بیش از آنتون Khudobin. اسقف دارای سابقه ای طولانی از موفقیت در برابر مونترال بیشتر از آن را در حالی که بازی برای Tampa Bay Lightning. او یک عمر 13-4-4 رکورد برابر مونترال با 1.75 اهداف-برابر متوسط است.

جرم از دست رفته است در عمل: این Canadiens را به ثمر رساند و تنها چهار گل خود را در زمان از دست دادن رگه و Julien شده است تشویق تیم خود را برای دریافت بیشتر pucks به net. این Canadiens باید قوی خط سوم با حداکثر سلطه و جاناتان Drouin اما Domi تنها یک هدف پس Jan. 2 و Drouin همچنان به مبارزه با مچ دست آسیب که در کنار او به مدت سه ماه. او شده است برای چهار بازی است و هنوز هم به دنبال خود نقطه اول.

صفحه اصلی-یخ گلایه: اگر Canadiens امید را آخر فصل اجرا در یک حذفی اسکله آنها به بازی بهتر در خود و نه باقی مانده بازی های خانگی است. آنها 13-15-4 رکورد در زنگ مرکز و یکی از بدترین قدرت-بازی بازی های سوابق در خانه. آن ماده متفاوت در جاده ها که در آن آنها را به یک برنده رکورد و رتبه سوم را در بازی قدرت. برندان گالاگر به ثمر رساند تنها مونترال هدف در بازی قدرت سهشنبه هنگامی که او منحرف شات توسط توماس تاتار. آن گالاگر را 20th هدف از این فصل است. تاتار نیز دارای 20 اهداف و مونترال پیشرو گلزن با 53 امتیاز.

Radulov در لنگی: الکساندر Radulov طرفداران را نا امید خواهد بود چرا که سابق Canadien در مجروح لیست ذخیره با پایین بدن آسیب است. تایلر سیگوین آگهی دالاس جرم با 42 امتیاز از جمله 12 اهداف است. جیمی بن 18 اهداف و 31 امتیاز به کراوات Radulov دوم جایی در این تیم است. Roope Hintz و دنیس Gurianov هر کدام 17 اهداف. جو Pavelski از دست رفته تورنتو بازی با یک فوقانی بدن آسیب, اما, تمرین جمعه و ذکر شده است که روز به روز.

[email protected]

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im